مقامات ایالات متحده ابراز نگرانی کرده اند به مسکو بیش از یک فضاپیمای روسی که به نظر می رسد باطله یک چند میلیارد دلاری آمریکا در ماهواره های جاسوسی با توجه به گزارش.

ژنرال جان “جی” ریموند فرمانده تازگی ایجاد فضایی آمریکا نیرو گفت: زمانی که فضاپیمای روسی شروع باطله آمریکا ماهواره پس از آن در ماه نوامبر راه اندازی و گاهی اوقات به دنبال به عنوان نزدیک به 100 مایل است.

“ما با مشاهده این رفتار به عنوان غیر معمول و نگران کننده” ریموند گفت: این نشریه در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه.

ریموند گفت که دولت مسکو در تماس است از طریق کانال های دیپلماتیک به ابراز نگرانی بیش از این حرکت که “…دارای پتانسیل برای ایجاد یک وضعیت خطرناک در فضا.”

رئیس عملیات فضایی گفت: ارتش ایالات متحده تحلیلگران اول شد هشدار به اتهام تهدید وضعیت دو هفته پس از مسکو راه اندازی آن فضاپیما به مدار on Nov. 26 از Plesetsk Cosmodrome متصل به یک موشک سایوز هنگامی که آن را به طور ناگهانی در دو تقسیم می شود.

“راه من تصویر آن را در ذهن من است که مانند عروسک های روسی تودرتو” ریموند گفت که تحلیلگران توضیح داد که چگونه یک دوم کوچکتر ماهواره “birthed” از اول. “دومین ماهواره از ماهواره.”

در دسامبر. 6, روسیه, وزارت دفاع در بیانیه ای گفت:—به گزارش خبرگزاری روسی TASS—که جدایی این دو ماهواره ها—کیهان 2542 و کیهان 2543—بخشی از یک آزمایش “…به ادامه کار در ارزیابی شرایط فنی داخلی ماهواره.”

اما در ماه ژانویه دو ماهواره به نظر می رسد سایه آمریکا ماهواره ای—ایالات متحده آمریکا 245, همچنین شناخته شده به فضا کارشناسان به عنوان یک KH-11.

تازه کار, ردیاب ماهواره ای مایکل تامپسون بر این باورند که حرکات عجیب و غریب از کیهان 2542 و کیهان 2543 در توییتر با استفاده از در دسترس عموم داده است.

“نسبی مدار است که در واقع بسیار هوشمندانه طراحی شده که در آن کیهان 2542 می توانید مشاهده یک طرف KH11 زمانی که هر دو ماهواره برای اولین بار آمده به نور خورشید و در زمان آنها وارد گرفتگی آن مهاجرت کرده به طرف دیگر” Thomspon توییتی.

“این است که همه شواهد ضمنی اما وجود دارد یک جهنم از بسیاری از شرایط است که آن را به نگاه مانند یک شناخته شده روسی بازرسی های ماهواره ای در حال حاضر بازرسی ایالات متحده شناخته شده است ماهواره های جاسوسی.”

ریموند گفت که رفتار جفت از ماهواره است شبیه به کسانی که روسیه دارای برچسب “بازرس ماهواره” در سال 2017.

“ماهواره ها به نمایش گذاشته فنی از یک سیستم سلاح زمانی که یکی از این ماهواره راه اندازی یک سرعت پرتابه به فضا است.”

حرکت “… می توان به عنوان به طور بالقوه تهدید کننده رفتار” در هر دامنه ریموند اضافه شده است.

“هزینه های اولیه راه اندازی این فضا زور به احتمال زیاد یک پرداخت در یک تعهد است که می تواند هزینه دهها میلیارد دلار در سال می آیند,” William D. Hartung, مدیر بازوها و پروژه امنیت در مرکز بین المللی سیاست گفت: زمان.

“آخرین چیزی که ما نیاز داریم بیشتر بوروکراسی در پنتاگون اما این که دقیقا چه فضایی نیروی است که به احتمال زیاد به ما بدهد. ایجاد یک شاخه جداگانه از نیروهای مسلح برای فضا نیز خطرات militarizing فضایی آمریکا سیاست و ترویج نابخردانه و پروژه های خطرناک است که می تواند شامل استقرار سلاح در فضا” Hartung اضافه شده است.

بار عصر رسیده به سفارت روسیه در واشنگتن اما بلافاصله نمی شنوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im