یک شهروند آمریکایی که مبتلا به کروناویروس جدید مرده است در ووهان چین در آنچه به نظر می رسد برای اولین بار شناخته شده و تایید مرگ یک آمریکایی از شیوع ویروسی.

“ما می توانیم تایید می کنند که 60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت, در بیمارستانی در ووهان چین در فوریه 6,” سفارت دریافته.

یک سخنگوی سفارت آمریکا در پکن گفت: وال استریت ژورنال که آمریکا قربانی درگذشت Jinyintan بیمارستان.

“ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن” سخنگوی اضافه شده است. “از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر.”

ووهان یک شهرستان در استان هوبی چین است, کانون 2019 رمان Coronavirus (2019-nCov) که اولین مورد گزارش شده در اوایل ماه دسامبر 2019. بیش از دو دوجین از کشورها از جمله ایالات متحده را تایید موارد ویروس.

کاخ سفید روز جمعه خواسته دانشمندان به سرعت در حال ارزیابی ریشه های جدید کروناویروس. در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jan. 29 تشکیل یک coronavirus نیروی کار است که ارائه شده است با به روز رسانی روزانه در شیوع.

ایالات متحده تایید کرده است 12 نفر از coronavirus. آخرین مورد تایید شده است که در ویسکانسین نیز مورد اول در دولت است. دیگر coronavirus موارد تایید شده اند در ماساچوست و ایلینوی, آریزونا ایالت واشنگتن و کالیفرنیا.

جدید کروناویروس در خانواده از عوامل بیماری زا به عنوان سندرم حاد تنفسی (سارس) که باعث شد صدها نفر از مرگ و میر در چین در سال 2003; و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) که به کشته شدن بیش از 500 در سراسر جهان از سال 2012.

یک مقام ارشد یک کوره جسدسوزی در coronavirus کانون ووهان می گوید مصرف خود را سر به فلک کشید در هفته های اخیر نشان می دهد بیشتر مردم در حال مرگ از بیماری از گزارش رسمی.

کلیک کنید در اینجا به دنبال ما ویژه پوشش از شیوع کروناویروس.

Zachary Stieber و کتی او کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im