ما اتهامات سابق DEA Agent با قاچاق مواد مخدر میلیون ها نفر در وجوه

واشنگتن—ایالات متحده مقامات سابق اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) عامل روز جمعه در اتهامات عنوان شده علیه او توطئه با کلمبیا قاچاقچیان مواد مخدر به سرقت میلیون ها دلار از دولت آمریکا را تصرف کرده بود از نمایندگی مجاز و مشکوک.

در کیفرخواست unsealed جمعه دادستان گفت: خوزه Irizarry شده بود “غنی سازی خود را مخفیانه و با استفاده از موقعیت و دسترسی ویژه به اطلاعات است.” او با استفاده از پول آنها گفت: به صندوق اسراف در شیوه زندگی از خانه های گران قیمت و ماشین و $30,000 تیفانی حلقه.

دادستان فدرال گفت Irizarry با استفاده از موقعیت خود با اداره مبارزه با مواد مخدر به شستن پول با کمک از آنچه آنها به عنوان “کلمبیا مبتنی بر قاچاق مواد مخدر و پول شویی سازمان” است که او ظاهرا بررسی است. دادستان همچنین به اتهام همسرش, Nathalia گومز-Irizarry.

ماموران اف بی آی دستگیر Irizarry و همسرش سهشنبه در پورتو ریکو. آنها متهم به 19 فقره تقلب و توطئه و سرقت هویت.

دادستان ادعا کرد که Irizarry یک بار در تزئین عامل در زمان استفاده از حساس نوع مخفی DEA بررسی است که در آن عوامل مطرح به عنوان launderers پول جمع آوری پول نقد از فروشندگان مواد مخدر و هدایت آن از طریق حساب های بانکی مخفی. گفتند Irizarry مخفیانه منحرف که پول به حساب او و دیگر توطئه گران کنترل می شود.

در اواخر 2013, دادستان گفت: Irizarry کمک جمع آوری نزدیک به 1.1 میلیون دلار از مشکوک فروشندگان مواد مخدر که سپرده به مخفی DEA حساب های بانکی. Irizarry پس از آن تا به حال بیش از نیمی از این پول سیمی به حساب کنترل توسط یکی از همکاران خود را.

دو سال بعد Irizarry کمک جمع آوری بیش از 1 میلیون یورو در “فله نقدی” از قاچاقچیان در هلند و سپس به حال $141,000 سیمی به یک فروشنده ماشین برای خودش و سر از کلمبیا قاچاق ،

Irizarry و بینام توطئه گران با استفاده از این پول به “خرید طلا و جواهر, خودروهای لوکس, یک خانه و به پول نقد هدیه به دوستان و خانواده” با توجه به کیفرخواست.

Irizarry استعفا از DEA در سال 2018 است. یک وکیل اختصاص داده شده به نمایندگی از Irizarry, Jose L. Novas-Debien نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

دستگیری آخرین سیاه چشم برای DEA. هفته گذشته یکی دیگر از عامل سابق محکوم شد و به زندان برای کمک به قاچاقچیان قاچاق هزاران کیلوگرم کوکائین از پورتوریکو به نیویورک است.

توسط براد هیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de