ما حامل برتری چهره جدید دشمن در اقیانوس آرام: COVID-19

COVID-19 موفق شده است که در آن چین دو دهه از كشتار شکست خورده است—توسط sidelining یک ناو هواپیمابر ایالات متحده در اقیانوس آرام.

یو اس اس تئودور روزولت در حال حاضر از عمل در یک بندر در گوام در حالی که خدمه بیش از 4000 است که به طور سیستماتیک تخلیه و قرنطینه پس از شیوع CCP ویروس پردازنده. گرفتاری های حامل برای اولین بار مشخص شده توسط یک کاپیتان در یک درز یادداشتی که بعدا او را از کار اخراج شدند.

این سناریو است که پنتاگون در تلاش است تا سخت برای جلوگیری از: حامل کنار یک ویروس برک آوت به طور بالقوه استراتژیک اطلاعات به بیرون درز کرده و یک شکست در ارتباطات نادرست ترس از عزیزان در ساحل.

اما اکثر تحلیلگران ارائه اطمینان تصویر و گفت که اگر فشار آمد به پرتاب در اقیانوس آرام نیروی دریایی می تواند بی اعتنایی تلقی کردن هر گونه استراتژیک معایب داشتن حامل پارک شده است.

اگر حامل های دیگر در حال برخورد با شیوع بیشتر با این حال بسیاری معتقدند که این می تواند برخی از اثر حذفی معمول نفوذ ایالات متحده در منطقه است.

ایالات متحده حامل گروه “نهایی بیمه نامه” است که تضمین آزادی و استقلال تایوان, Robert J. پناهگاه کمکی تحقیقات استاد در دانشکده جنگ ارتش ایالات متحده گفت: عصر فردا از طریق ایمیل. “این گروه همچنین اجازه می دهد که ایالات متحده به پروژه های خود قدرت نظامی و نفوذ خود را در سراسر دریای جنوب چین در حمایت از متحدان آن که در حال چالش گسترده و مداوم CCP رژیم ارضی اقیانوس با شتاب در حال وقوع است.”

چین رنده شده را در تسلط ایالات متحده حامل در اقیانوس آرام با ایجاد آرایه ای از یک موشک دوربرد و ضد هوایی اقدامات است. در پاسخ ارتش ایالات متحده شده است تکاپوی دوباره اختراع خود را برای دو سال گذشته برای مقابله با استراتژیک جدید محیط زیست است.

اما آن است که خیلی زود به می دانم که چگونه به آن را حذف نهفته است گسترده تر استراتژیک پویا در این منطقه بسیاری از تحلیلگران می گویند—اگر چه کمی وجود دارد نشانه آن است که چین خود را متوقف صابر-تند و آزار و اذیت.

یو اس اس تئودور روزولت

مخمصه تئودور روزولت ضربه سرفصل زمانی که چشمگیر مارس 30 یادداشت از کاپیتان برت Crozier به بیرون درز شد به سان فرانسیسکو کرونیکل که در آن او گفت که COVID-19 شیوع بود “در حال انجام و شتاب.”

USS Theodore Roosevelt
مردم را متوقف به در یو اس اس تئودور روزولت لنگر کردن استوکس خلیج در پورتسموث انگلستان در آوریل 6, 2009. (مت Cardy/گتی ایماژ)

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مرگ” نوشته Crozier در این یادداشت که در آن او در ضمنی که ملوانان می میرند مگر اینکه خدمه در نظر گرفته شد و کشتی ضد عفونی.

نیروی دریایی بعد از آن اعلام کرد که آنها در حال حاضر اقدامات برای تخلیه حامل و کاپیتان Crozier شده بود از کار اخراج شدند.

وزیر Modly گفت که نامه فرستاده شده از طریق غیر امن ایمیل طبقه بندی نشده در خارج از زنجیره ای از فرمان “مطرح شده زنگ هشدار بی ارزش” و “ایجاد این تصور که نیروی دریایی بود در پاسخ به سوالات خود را.”

Captain Brett Crozier, commanding officer of the U.S. Navy aircraft carrier USS Theodore Roosevelt, speaks at sea
کاپیتان برت Crozier, افسر فرمانده نیروی دریایی ایالات متحده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در کشتی عرشه پرواز در شرق اقیانوس آرام در دسامبر. 19, 2019. (نیروی دریایی ایالات متحده/متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس نیکلاس Huynh/جزوه طریق رادیو فردا)

نیروی دریایی گفته است که به عنوان بسیاری از 3,000 خواهد شد کشتی و احتمالا جمعه. به عنوان تست در ادامه کشتی را حفظ خواهد کرد به اندازه کافی ملوانان در هیئت مدیره برای حفظ خدمات ضروری در حالی که این مقادیر در بندر.

یکی از مسائل مطرح شده توسط کاپیتان بود که نزدیک محله کشتی آن را سخت به دنبال دستورالعمل CDC در مقابله با CCP ویروس.

“اجتماعی فاصله بسیار سخت است سخت به کار بر روی یک کشتی می گوید:” هریسون Schramm, یک عضو ارشد در مرکز استراتژیک و ارزیابی بودجه. “شما نمی توانید اقامت شش فوت از هم جدا در یک راهرو است که کمتر از شش فوت عرض،”

اما شرام با اعتماد به نفس است در غنی از خدمه در مقابله با این چالش است.

Epoch Times Photo
ناو هواپیمابر USS Harry S. Truman (CVN 75) گذر دریای عرب در ژانویه. 31, 2020. (2 کلاس اسکات Swofford/DoD)

“من کاملا خاصی است که هر چیز می تواند انجام شود و یا می توان اختراع آنها در حال رفتن به آنها را انجام دهد” او گفت: بار عصر. “از آنجا که من می دانم که مردم درگیر من شخصا ایمان بزرگ در نیروی دریایی هم به عنوان فردی واحد و تأثیرگذارند برای غلبه بر این.”

اگر چه حامل است و دیگر در حالت فوری آمادگی خواهد بود که این مورد برای هر کشتی در بندر می گوید داکوتای چوب محقق ارشد در دفاع از برنامه های در بنیاد میراث. “اگر آن نیاز به استقرار در یک وضعیت اضطراری را انجام دهید و نیروی دریایی است که توانایی به منظور تقویت خدمه اضافی ملوانان در صورت نیاز.”

پنتاگون خوشحال بود به حاشیه کشتی دقیقا به این خاطر که آنها درک خطر تشدید درگیری ها در این منطقه می گوید: Sidharth Kaushal تحقیقات همکار در Seapower در موسسه سلطنتی خدمات امارات.

“قرنطینه از ملوانان در روزولت بود و لازم تلقی می شود بلکه تلقی قابل قبول و تا حدودی به دلیل آنها نمی بینم هر یک خطر مستقیم آتش سوزی در افق حداقل در کوتاه مدت گفت:” این بار عصر.

نیروی دریایی را به سرعت hospitalize و یا برای مراقبت از آلوده خدمه و سپس ضدعفونی کشتی با توجه به ریک Fisher ارشد بین المللی ارزیابی و استراتژی مرکز “آن را به از سرگیری ماموریت خود را به زودی.”

تاثیر بیشتر حامل شیوع

“حتی اگر آمریکا مجبور به توقف هواپیما حامل عملیات کافی وجود دارد دیگر ایالات متحده نیروی دریایی و هوایی و نیروهای ارتش در اقیانوس آرام غربی برای جلوگیری از دشمنان بالقوه” گفت: فیشر.

ریچارد Bitzinger بازدید از ارشد نظامی تحولات برنامه در دانشگاه Nanyang گفت: Epoch Times که در صورت بیشتر حامل بودن کنار ایالات متحده تاثیر خواهد بود چسباندم.

Epoch Times Photo
ملوانان ایستادن روی عرشه پرواز پس از راه اندازی یک F/A-18F Super Hornet از نیمیتز کلاس ناو هواپیمابر USS Harry S. Truman (CVN 75) در اقیانوس اطلس شمالی در سپتامبر. از 18 سال 2018 است. (2 کلاس آنتونی فلین/DoD)

“اگر آمریکا نمی تواند ارسال حامل گروه به اقیانوس هند و آرام آن را تا حد زیادی کاهش توانایی های خود را به پروژه پایدار و قوی قدرت” Bitzinger گفت: از طریق ایمیل.

“نیروی دریایی ایالات متحده در عمل تا حد زیادی در شرایط “اعتصاب حامل گروه” (به طور کلی یک هواپیما حامل های پشتیبانی شده توسط 3-4 ناوشکن و یک ناوچه و دو زیردریایی). از دست دادن این نوع از قدرت بسته تا حد زیادی تضعیف می کند USN توانایی گشت را به حضور خود و تاثیر احساس و به طور کلی زیر بنای ما با اقتدار در منطقه است.”

اگر بیشتر از ایالات متحده حامل و کشتی ها زده COVID-19 ایالات متحده تاثیر می تواند نهفته می گوید: چوب.

اما در این رویداد قریب الوقوع جنگ کشتی ها و ملوانان خواهد بود تغییرمسیر از دیگر ماموریت ها و کشتی ها در حال حاضر در منطقه شامل کسانی که در پورت او اشاره می کند.

“آنها ممکن است understrength برای یک دوره از زمان و در حالی که این امر می تواند بهتر به وضوح آن را نمی خواهد متفاوت از یک کشتی نیاز به مبارزه با برخی از خدمه آن زخمی شدند.”

“ارتش ایالات متحده خواهد انجام کارها در زمان جنگ وضعیت آن را نمی خواهد انجام این کار در زمان صلح” او گفت:.

فراتر از روزولت ارتش ایالات متحده بوده است نهفته در راه های دیگر توسط CCP ویروس همه گیر.

“نیاز به رعایت ‘اجتماعی فاصله’ تاثیر می گذارد عادی آموزش و پرورش, آموزش و روال ورزش” گفت: چوب. “این منجر به حوادث می شود. نظامی آمادگی نگهداری شود می توان برای چند ماه در چنین شرایطی اما پس از چند ماه شاید شش یا بیشتر فرد واحد و نیروی آمادگی آغاز خواهد شد به کاهش است.”

آینده دوسالانه RIMPAC تمرینات بین ایالات متحده و متحدان در اقیانوس آرام—بزرگترین تمرین نظامی در جهان—می تواند لغو شد با توجه به همه گیر با بحث در حال حاضر در جریان است می گوید: Kaushal.

چنین مانور مشترک نیست فقط ژئوپولیتیک قفسه سینه-ضرب و شتم, اما یک عنصر کلیدی از قدرت نظامی می گوید: Kaushal.

“زیر یک جنگ سناریو نیروهای عملیاتی هستند تقریبا بر روی خلبان اتوماتیک” می گوید: Kaushal. “که ثابت drumbeat از تمرینات بسیار مهم است, به خصوص اگر شما هستند با متحدان است که همیشه با شما کار می کنند در تمام طول سال. [آن را] که آمادگی است که اجازه می دهد تا همه چیز را به حرکت مانند ساعت در زمان جنگ.”

از دست رفته یک دور از تمرینات نمی تنزل اثر چقدر به او می گوید. اما در دراز مدت اثر خواهد بود برجسته تر است.

تاثیر بر چین ؟

آن را نه فقط در ایالات متحده نظامی در نظر گرفتن آمار.

“نیروی دریایی و هوایی و نیروهای زمینی از قدرت های بزرگ هستند که نهفته در سراسر هیئت مدیره با این بیماری همه گیر” گفت: پناهگاه.

“چینی کشتی های جنگی را احتمالا دیده می شود اما شیوع این اطلاعات احتمال وجود دارد که طبقه بندی شده به عنوان آن باید باشد—افشای است که ظرفیت های نظامی خود کاسته متحده به شما در جغرافیای سیاسی رقابت با را ندارد استراتژیک حس.”

اما چینی رژیم مکان های مختلف با ارزش در زندگی از نیروهای یادداشت پناهگاه. “آنها به مراتب بیشتر مصرفی از پرسنل نظامی ایالات متحده. برای مثال یک کشتی جنگی چینی که خدمه آلوده شده توسط COVID-19 خواهد بود و مجاز به ادامه کار اگر آن را تقویت CCP را geo-موقعیت سیاسی—خوب از حزب کمونیست طول می کشد مقدم بر زندگی فردی انسان. “

دیگر تحلیلگران معتقدند که کمی شناخته شده است از تاثیر در چینی.

“این قطعا تحت تاثیر واحد در هوبئی استان که شامل موشک های هسته ای پایگاه می گوید:” فیشر. “اما PLA [مردم را ارتش آزادی] نخواهد بود و صدور هر گونه مطبوعات در هر زمان به زودی. “

ارتش چین به نظر می رسد حمل به صورت عادی با آن saber-تند در اقیانوس آرام.

در طول همه گیر CCP در ادامه به موقعیت خود را در هزینه از متحدان می گوید: پناهگاه. “برای مثال تحقیقات جدید ایستگاه های قرار داده شده در Kagitingan (آتشین صلیب) و سامرا (Subi) صخره.”

“آنها همچنین درگیر شدن در جریان جنگ اطلاعات در مورد ریشه های همه گیر و مقدار COVID-19 مرگ و میر در استان هوبی (و در خود چین) و همچنین تلاش برای ایجاد اختلاف و وحشت در میان مردم آمریکا مربوط به آن است.”

چوب می گوید آن را بیش از حد زودرس برای ارزیابی اینکه آیا شیوع اتحادش را تغییر نظامی و پویایی بین ایالات متحده و دشمنان. “در حالی که ما باید برخی از بینش به آنچه که اتفاق می افتد با آمریکا نظامی ما بسیار کم و بینش نیروهای نظامی از کشورهای دیگر است. بنابراین ما هنوز نمی دانیم که آیا چین و روسیه و ایران و یا دیگران احساس جسارت به عمل و یا حمل خود را نگرانی در مورد اینکه آیا نیروهای خود را باقی می ماند مبارزه موثر است.”

فیشر می گوید که این بیماری همه گیر را افزایش می دهد شبح چینی bioweapons حملات.

او می گوید که تاثیر بر یو اس اس تئودور روزولت “را می توان به عنوان یک “منفعل” بیولوژیکی حمله تشدید چینی حزب کمونیست perfidy در کتمان حقیقت در مورد این ویروس است.”

PLA خواهد بود از نزدیک نظارت بر پاسخ هر ملت “به ارزیابی خود تمایل و توانایی دفاع در برابر آینده bioweapon حمله,” او می گوید.

“آن است که به خوبی شناخته شده است که چین چند دهه است در حال توسعه bioweapons که می توانست به مراتب بیشتر از تاثیر مخربی بر نیروهای ایالات متحده در آسیا و یا در هر نقطه” گفت: فیشر. “ما همچنین باید در نظر حزب کمونیست چین را استارک سابقه شرارت در برابر مردم خود تا 70 میلیون کشته به عنوان اثبات این که CCP ممکن است هیچ تردیدی برای استفاده از bioweapons در برابر هر کس دیگری.”

Bitzinger می گوید او معتقد است که ایالات متحده ممکن است از دست دادن زمین به چین به عنوان آن را تبدیل به مقابله با بحران داخلی از COVID-19. “ایالات متحده آمریکا است که رفتن به بسیار داخلی متمرکز برای چند ماه و رهبری در حال رفتن به قادر به فکر کردن در مورد و یا مقابله با تلاش برای دور تراشه در آمریکا برتری و هژمونی در غرب اقیانوس آرام و یا اقیانوس هند. این حواس پرتی با امور داخلی (تشدید انتخابات آینده) خواهد شد و من از ترس ترک آمریکا قادر به مقابله با سیاست خارجی است.”

فراتر از هر گونه پتانسیل جغرافیای سیاسی تغییر virus خواهد شد به احتمال زیاد تاثیر ایالات متحده تصمیم گیری استراتژیک با ضربه زدن که در آن لطمه می زند: در کیف پول.

“ایالات متحده تنها گذشت 2 تریلیون دلار بسته محرک; که پول واقعی می گوید:” شرام. “بدیهی است که رفتن به برخی از مرتب کردن بر اساس تاثیر بر بودجه دفاعی به خصوص با نوسازی و خرید.”

“این فقط topline که رفتن به تغییر دهید, می گوید:” شرام. “وجود دارد را به وضوح اشتها برای بازسازی این پول که در حال حاضر در حساب. برای مثال چیزهایی مانند بیمارستان کشتی یا این که می تواند به سرعت تبدیل به بیمارستان هدف کلی تدارکات کشتی در حال رفتن به می شود مهم تر است. احساس من این است که پزشکی و ساخت و ساز گردان (“Seabees”) خواهد بود مهم تر در آینده است.”

اما با همه گیر upending بسیاری از هنجارهای او با احتیاط در مورد هر بتن پیش بینی. “هر چیزی که من می گویند در مورد تجدید ساختار در حال حاضر خواهد بود حکم در آب.”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de