ایالات متحده و کانادا به توافق رسیده است به گسترش بسته شدن مرز بین دو کشور برای 30 روز گفت: نخست وزیر کانادا جاستین ترودو.

آمریکا-کانادا مرز که در 5,500 مایل است در جهان, طولانی ترین بسته شد در 21 مارس به همه غیر ضروری ترافیک. توافق بین دو کشور نزدیک به مرز میان همه گیر شد و با توجه به اعتبار این هفته است.

“این یک تصمیم مهم و یکی است که برای نگه داشتن مردم در هر دو طرف مرز امن” ترودو گفت: در روزانه خود را COVID-19 جلسه روز شنبه, ملی کانادا CBC پخش گزارش شده است.

Epoch Times Photo
ساعت پس از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد که بسته شدن مرز با ما به همه گردشگران یک ماشین متوقف می شود در کانادا آداب و رسوم غرفه در آبشار نیاگارا, کانادا در مارس 18, 2020. (جف Robins/خبرگزاری گتی ایماژ)

رهبران هر دو کشور گرفته اند اقدامات بی سابقه ای برای محافظت از شهروندان خود را به عنوان حزب کمونیست چین (CCP) ویروس رمان کروناویروس که باعث COVID-19 است به شدت گسترش در سراسر جهان است. یک دانشگاه جانز هاپکینز چوب خط حساب کردن در روز شنبه نشان داد بیش از 2.2 میلیون عفونت در سطح جهان با مرگ و میر 157,400.

اما در میان رکورد زیان کار و امور اجتماعی و اندوه سوخت stay-at-home بخشنامه ها و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی وجود دارد فشار برای ارائه یک راه حل برای بازگشایی. در ایالات متحده و سرخوردگی بیش از مستندات که برخی از کشورهای اخیرا توسعه یافته است و موجب تظاهرات در خیابان ها.

کانادا رهبران بیش از حد به احتمال زیاد به صورت افزایش فشار برای کاهش محدودیت با توجه به کریس ماسه مدیر کانادا موسسه در مرکز بین المللی وودرو ویلسون برای پژوهشگران.

“من فکر نمی کنم هر سیاستمدار می خواهد در طرف اشتباه از افرادی که نا امید شده و می خواهید به عقب بر گردیم به کار” شن و ماسه گفت: کانادا اخبار جهانی است.

“شهروندان می خواهند به کار” او گفت:, “و کسب و کار با زنجیره تامین است که عبور از مرز تماس بگیرید هماهنگ دوباره باز کردن.”

نمودار یک مسیر برای آمریکا بازگشت اقتصادی به حالت عادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه رونمایی کاخ سفید برنامه ریزی برای بازگشایی در سه فاز که میسازد معیار برای هر مرحله و فرمانداران نهایی می گویند محدودیت های بلند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مرز بین ایالات متحده و کانادا خواهد بود در میان برای اولین بار به باز کردن.

در یک جلسه سه شنبه ترودو گفت که “گفتگو با آمریکایی ها شده اند بسیار تراز وسط قرار دارد و بسیار سازنده است.”

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن در 15 آوریل سال 2020 است. (لی میلز/فردا نیوز)

اما در حالی که تجارت و بازرگانی ترافیک اجازه داده شده به جریان آزادانه بین دو کشور آن را “هنوز هم بسیاری از هفته” قبل از “ما می توانیم بحث در مورد آرامش محدودیت در مرزهای ما” ترودو گفت: در یک شنبه توجیهی, Agence France-Presse گزارش شده است.

“ما در حال انجام بحث و گفتگو در مرز مسائل در زنجیره تامین با ایالات متحده در همه زمان ها” ترودو به خبرنگاران گفت:.

ما “باید شهروندان ما را به عنوان هر کشور می کند” ترودو گفت:, و اضافه کرد که “بسیاری از کشورها در جهان را محدود کرده اند سفر و کانادا و ایالات متحده از این قاعده مستثنی هستند.”

در زمان عادی نزدیک به 200 ، 000 نفر متقابل ایالات متحده و کانادا مرز روزانه.

رئیس جمهور تهمت نیز برقراری ارتباط با مکزیک در مورد مرز خود را با ایالات متحده است.

“دیروز رئیس جمهور Donald J. Trump صحبت از طریق تلفن با رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador مکزیک. رهبران ابراز قدردانی خود را برای دو کشور روابط اقتصادی قوی خود را در تلاش های مشترک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و ادامه داد: تعهد به حفاظت از بهداشت و ایمنی آمریکایی و مکزیکی. رهبران همچنین در مورد نیاز به حفظ محدودیت در مسافران با عبور از زمین های خود را در مرزها به صورت غیر ضروری اهداف در حالی که اطمینان مرزی فعالیت های حیاتی هستند که برای تجارت, سلامت, امنیت, تامین امنیت و ضروری دیگر صنایع باقی می ماند آزادانه. رئیس جمهور تهمت ارائه منابع اضافی برای دولت مکزیک برای حمایت از سیستم بهداشت و درمان” با توجه به کاخ سفید.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de