ما خواستار بشردوستانه انتشار ناحق بازداشت شده آمریکایی در ونزوئلا

ایالات متحده در امور مایک Pompeo به نام در ونزوئلا در بیانیه ای در 19 مارس به آزادی پنج تن از شهروندان ایالات متحده و ایالات متحده اقامت از Citgo شده اند که به ناحق بازداشت شده توسط ونزوئلا رژیم برای بیش از دو سال پیش و در حال حاضر در زندانی بدنام Helicoide, زندان, در کاراکاس.

در طول بازداشت آنها وجود ندارد “شواهد آورده بودن در برابر آنها” و “هجده جلسات لغو شده اند می گوید:” بیانیه است.

شش بازداشت مردان “را تضعیف سیستم ایمنی بدن با توجه به تجمعی مشکلات بهداشتی و صورت قبر خطر سلامت اگر آنها آلوده می گوید:” این بیانیه و باید منتشر شود در حال حاضر “در زمینه های بشردوستانه است.”

View of the Bolivarian National Intelligence Service (SEBIN) headquarters, known as "El Helicoide", in Caracas, on May 9, 2019. (STR/AFP via Getty Images)
مشاهده بولیواری سرویس اطلاعات ملی (SEBIN) ستاد به عنوان شناخته شده “ال Helicoide” در کاراکاس, on May 9, 2019. (STR/خبرگزاری گتی ایماژ)

Helicoide, زندان, در اصل ساخته شده در 1950s به عنوان اولین درایو از طریق مرکز خرید در جهان, اما این پروژه رها شد. دولت نقل مکان کرد و آن سرویس های اطلاعاتی شناخته شده به عنوان SEBIN به ساختمان در 1980s و تاسیس یک زندان وجود دارد که در آن مجرمان و زندانیان سیاسی بازداشت شدند, گزارش بی بی سی. با توجه به این گزارش بدرفتاری و شکنجه و نقض حقوق بشر رایج در Helicoide.

Epoch Times Photo
مردم با پوشیدن ماسک محافظ در خیابان ها پس از شروع قرنطینه در پاسخ به گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در کاراکاس ونزوئلا در 17 مارس سال 2020 است. {منور Quintero/فردا نیوز)

PDVSA در ونزوئلا

گسترش CCP virus در حال حاضر رسیده ونزوئلا و 36 موارد گزارش شده تا کنون در این کشور خبر داد. نیکولا Maduro, رژیم گسترش محدود قرنطینه به کل کشور و ممنوعیت حرکت بین کشورها با استثنا برای حمل و نقل و بهداشت و خدمات تحویل مواد غذایی.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

با این حال رویترز گزارش داد که در هفت متحده نیروهای امنیتی در ایست های بازرسی شد برگزاری کامیون های حامل مواد غذایی و بنزین و دیگر کالاهای اساسی بین مناطق به منظور جستجو محموله خود را.

به عنوان یک نتیجه, مواد غذایی, توزیع کنندگان و خرده فروشان در کشور خود را دریافت نمی رود تحویل. “ما گیر بسیار محدود عرضه سوخت و مواد غذایی گفت:” کارلوس Albornoz رئیس یک انجمن از ونزوئلا گوشت و شیر تولید می کند.

از کمبود مواد غذایی است که ونزوئلا مواجه شده اند و برای بیش از یک سال و با توجه به این کشور کوچک شدن اقتصاد تحت مادورو رژیم اغلب تشدید تاخیر در مواد غذایی تحویل و تعمیق بحران انسانی در ونزوئلا.

Epoch Times Photo
Citgo ایستگاه گاز در 8100 بلوک مارتین لوتر کینگ بلوار. در هوستون تگزاس. (تصویر از طریق نقشه های گوگل)

بالا Citgo مدیران زندانی در ونزوئلا

شش مرد زندانی شدند از جمله بالا اجرایی Citgo یک تگزاس مبتنی بر تابعه از ونزوئلا PDVSA یک دولت متعلق به شرکت نفت و گاز طبیعی. آنها بازداشت شدند و در ماه نوامبر سال 2017 به بهانه ضد فساد.

مدیران متهم به تنظیم یک 4 میلیارد دلار تامین مالی معامله با شرکت های سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده و یکی در دبی.

پس از دستگیری مدیران ونزوئلا اعلام کرد که دیکتاتور سابق ونزوئلا هوگو چاوز پسر عموی است که مصرف بیش به عنوان رییس جدید Citgo.

Gas station venezuela
نمایی از یک پمپ بنزین از ونزوئلا دولت-نفتی متعلق به شرکت PDVSA در کاراکاس, ونزوئلا, در Aug. 20, 2018. (ایسنا/مارکو Bello)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال تحریم ها علیه ونزوئلا رژیم در آگوست سال 2017 منع معامله با ونزوئلا دولت یا آن دولت و شرکت نفت در تلاش برای متوقف کردن تامین مالی که سوخت دیکتاتوری رئیس جمهور نیکولا Maduro.

در 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم های تحمیل شده بر PDVSA با هدف “جلوگیری از انحراف بیشتر از ونزوئلا دارایی توسط مادورو و حفظ این دارایی برای مردم ونزوئلا “و “حمایت از رییس جمهور موقت ژوئن Guaido شورای ملی و مردم ونزوئلا را به تلاش برای بازگرداندن دموکراسی” وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت.

رادیو فردا در ارتباط با مطبوعات و کالین Fredericson کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de