واشنگتن—ایالات متحده در مارس 18 به نام هفت شرکت هایی که در این لیست سیاه برای تجارت در ایران پتروشیمی سه مستقر در سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و آفریقای وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo حال گفت: این سازمان بود که با هدف قرار دادن چنین اشخاص اما نام آنها.

او اعلام ظاهر طراحی شده به سیگنال است که واشنگتن نمی خواهد سهولت عملیات خفگی تهران توانایی به صادرات نفت خود را با وجود درخواست از چین و دیگران که آن را انجام دهد, بنابراین در زمینه های بشردوستانه به دلیل شیوع کروناویروس.

کمپین نهاد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 به طور یک جانبه خارج از 2015 هسته ای ایران زده با شش قدرت جهانی با هدف نیروی ایران به منظور محدود کردن آن هسته ای و موشک های منطقه ای و فعالیت های.

وزارت امور خارجه به شناسایی شرکت های هدفمند به عنوان هنگ کنگ مبتنی بر Mcfly پلاستیک Hk Ltd. زحل واحه شرکت ، دریا جذاب حمل و نقل شرکت با مسئولیت محدود.; شرکت های چینی دالیان طلایی خورشید واردات & صادرات شرکت ، Ltd. Tianyi بین المللی (دالیان) Co. Ltd. و Aoxing کشتی مدیریت (شانگهای) شرکت با مسئولیت محدود.; و آفریقای جنوبی SPI بین المللی اختصاصی با مسئولیت محدود.

همچنین گفت: این را هدف قرار داده بود دو نهاد که خود و یا کنترل SPI بین المللی و تأثیر آن sanctionable فعالیت: آفریقای جنوبی شرکت خیابان اصلی 1095 ایران و نهاد تامین اجتماعی نیروهای مسلح شرکت سرمایه گذاری.

بیشتر سازمان هدفمند محمد حسن Toulai, مدیر عامل ایران نیروهای مسلح تامین اجتماعی شرکت سرمایه گذاری; حسین توکلی مدیر SPI بین المللی و رضا Ebadzadeh سمنانی مدیر اصلی خیابان 1095.

سوزان Heavey و Arshad محمد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net