اورگان ایالات متحده وکیل بیلی J. Williams گفت: دولت فدرال نمی خواهد رها کردن هر یک از ساختمان های فدرال در پورتلند در میان هفته از ناآرامی شورش و حمله به اموال فدرال.

“هر کسی که فکر می کند ما فقط در حال رفتن به دادگاه هتفیلد, پایونیر (دادگاه) و یا هر مرکز فدرال در مرکز شهر که قصد ندارم به اتفاق می افتد” ویلیامز گفت: usf football روزنامه. “ما نمی روم.”

در طول دو ماه گذشته وجود داشته است تظاهرات و شورش در خارج از علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه است که تخریب و به آتش کشیدند در حالی که آشوبگران را پرتاب اشیاء مانند آتش بازی و چاقو در فدرال افسران. این باعث شده است تا کاخ سفید برای استقرار تخصصی ماموران فدرال برای دفاع از ساختمان, نقاشی محکومیت از رهبران دموکرات در شهرستان و دولت است.

معترضان و آشوبگران گفته اند که ماموران فدرال ساخته شده اند که دستگیری نقض حقوق مدنی خود را. ناآرامی ها را برانگیخته بود با مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس که همچنین باعث Black Lives Matter تظاهرات در شهرستانها متعدد در اوایل این تابستان.

گزارش از افسران ساخت دستگیری بینام و نشان با استفاده از وسایل نقلیه موجب چندین پرونده های حقوقی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله یک دست کت و شلوار از اورگان دادستان الن روزنبلوم. که رد شد آمریکا در منطقه قاضی مایکل مسامان (pdf) در روز جمعه.

Portland-riot-5
تظاهرکنندگان نشستن و زانو زدن به عنوان گاز اشک آور در هوا را پر می کند در طول یک زندگی موضوع اعتراض علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در پرتلند سنگ., در ژوئیه 26 سال 2020 است. (مارسیو خوزه سانچز/عکس از آسوشیتدپرس)

ویلیامز با این حال گفت که “افراطیون” را احاطه دادگاه و به نام شهروندان به درخواست آنها را به ترک. “تا زمانی اتفاق می افتد که ما در حال رفتن به انجام آنچه که ما باید انجام دهید برای محافظت از اموال فدرال گفت:” روی کاغذ. “هنگامی که خشونت به پایان می رسد و پس از آن وجود خواهد داشت یک نیاز برای حضور شبانه فدرال افسران. … به نظر می رسد کاملا ساده است.”

در همان زمان دولت بالا دادستان تا به حال انتقادی کلمات برای شهر پورتلند حرکت به ممنوعیت پلیس از همکاری با ماموران فدرال گفته است “کوته بینانه” و “کمک می کند هر چیزی است.”

قبلا ویلیامز گفت: ماموران شده اند “در معرض شبانه تهدید و ضرب و جرح از تظاهرکنندگان در حالی که انجام وظایف خود است.”

Workers place wooden boards over windows
کارگران جای تخته های چوبی بیش از ویندوز به عنوان graffit نشان داده شده است بر روی دیوار در Alameda County Courthouse در اوکلند کالیفرنیا در ژوئیه 26 سال 2020 است. (جف Chiu/عکس از آسوشیتدپرس)

بیش از آخر هفته, Department of Homeland Security وزیر چاد گرگ گفت: پورتلند دارای یک وضعیت متفاوت از شهرهای دیگر است که دیده می شود “عادی فعالیت های جنایی.”

“آنها که مسلح به سنگ و بطری بیس بال خفاش ها ابزار قدرت تجاری-درجه آتش بازی خبری که خشونت و هدف قرار دادن خشونت خود را در فدرال courthouses و اجرای قانون فدرال افسران” گرگ گفت: فاکس نیوز در روز یکشنبه. “است که بسیار متفاوت از آنچه که در شیکاگو, مکان هایی مانند شیکاگو, Albuquerque, کانزاس, شهرستان,” او اضافه شده است. “این جایی است که شما ببینید عادی فعالیت های جنایی, خیابان جرم و جنایت چه به ما می گویند در مورد باندهای و فروشندگان مواد مخدر.”

ایزابل ون Brugen و Zachary Stieber کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net