ما دستگیری سابق Green Beret, پسر می خواستم ژاپن بیش از سابق نیسان, رئیس, Carlos Ghosn فرار

بوستون/واشنگتن—مقامات ایالات متحده روز چهارشنبه دستگیر سابق ارتش ایالات متحده سرباز نیروهای ویژه و مرد دیگری در ماساچوست می خواستم توسط ژاپن در اتهامات عنوان شده است که آنها را فعال کنید به فرار از سابق Nissan Motor Co, رئیس, Carlos Ghosn خارج از کشور است.

سابق ایالات متحده Green Beret, Michael Taylor, 59 و پسرش پیتر تیلور, 27, آیا متهم توسط مقامات ژاپنی به کمک Ghosn در سال گذشته فرار به لبنان برای جلوگیری از محاکمه به اتهام تخلف مالی.

سرویس مارشال آمریکا بازداشت آنها در دانشگاه هاروارد ماساچوست در درخواست از ژاپن که در ماه ژانویه با صدور حکم بازداشت برای هر دو مردان همراه با یک سوم جورج-آنتوان Zayek در ارتباط با تسهیل Dec. 29, 2019 فرار.

Ghosn بود که به قید وثیقه در زمان فرار به لبنان, خانه دوران کودکی خود را در حالی که او در انتظار محاکمه به اتهام زیر-گزارش درآمد نقض اعتماد و سوء استفاده از منابع مالی شرکت که همه او را انکار می کند.

دادستان گفت: پیتر تیلور سفر به ژاپن روز قبل از Ghosn فرار و مایکل تیلور و Zayek وارد روز آن رخ داده است با بزرگ سیاه و سفید جعبه است که به نظر می رسد برای تجهیزات موسیقی.

هر سه ملاقات با Ghosn که پس از ورود به اتاق هتل با مایکل تیلور و Zayek مخفی در یکی از جعبه ها که گرفته شد به یک فرودگاه و لود در یک هواپیمای جت خصوصی به رهبری برای ترکیه دادستان گفت.

Ghosn دو روز بعد اعلام کرد که او در لبنان بود.

این تیلور دستگیر شده بودند پس از ایالات متحده در اجرای قانون یاد پیتر تیلور تا به حال رزرو پرواز از بوستون به بیروت عزیمت شنبه با یک توقف در لندن با توجه به مدارک دادگاه.

پس خود دستگیری تیلور به نظر می رسد با تصویری قبل از یک قاضی فدرال با پوشیدن لباس نارنجی رنگ زندان روپوش و ماسک صورت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنها در حال بازداشت به درخواست ایالات متحده دادستان که می گویند آنها یک خطر پرواز پس از کمک Ghosn را “بی باک” فرار. دستیار آمریکا وکیل استفان Hassink گفت: ژاپن قصد دارد به طور رسمی به دنبال استرداد آنها به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

Carlos Ghosn Flees Trial in Japan for Lebanon
پیاده گذشته یک صفحه نمایش بزرگ نشان دادن تصاویر از سابق Nissan Motor Co. رئیس Carlos Ghosn در یک برنامه خبری در ژانویه 09, 2020 در توکیو ژاپن است. Ghosn شد و در انتظار محاکمه در ژاپن به اتهام جرائم مالی زمانی که او فرار کرد بازداشت خانگی در توکیو از ورود به بیروت در دسامبر. 30, 2019. (تاکاشی Aoyama/گتی ایماژ)

پل کلی خود را وکیل در بیانیه ای گفت که او انتظار دارد برای به چالش کشیدن هر استرداد درخواست.

“مایکل تیلور برجسته جانباز و وطن پرست و دو و او و پسرش را سزاوار کامل و دادرسی عادلانه در مورد این مسائل هر دو قبل از دادگاه و قوه مجریه,” او گفت:.

یک نماینده برای Ghosn کاهش یافته است به نظر.

این ماه, ترکی دادستان آماده کیفرخواست شارژ هفت نفر از جمله چهار خلبانان بیش از Ghosn فرار از طریق استانبول به بیروت.

در ماه سپتامبر نیسان و Ghosn حل و فصل مدنی اتهامات آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار مربوط به آنچه گفته شد نادرست مالی افشا شده توسط این شرکت است که حذف بیش از 140 میلیون دلار پرداخت می شود به Ghosn در دوران بازنشستگی.

که خلاصه شد و در نهایت پرداخت نمی شد. نیسان پرداخت $15 میلیون و Ghosn $1 میلیون و Ghosn توافق به 10 سال محرومیت از خدمت به عنوان یک مسئول یا مدیر یک داد و ستد عمومی شرکت ایالات متحده.

SEC همچنین گفت Ghosn درگیر در یک طرح برای پنهان کردن بیش از 90 میلیون دلار غرامت. نیسان شکایت کرد Ghosn در ماه فوریه به دنبال حدود 90 میلیون.

توسط Nate ریموند و دیوید Shepardson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de