ارتش ایالات متحده دارای 288 تایید COVID-19 موارد

وجود دارد در حال حاضر 288 موارد COVID-19 در ایالات متحده ارتش رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville تایید در روز پنج شنبه.

از موارد 100 سربازان 64 هستند بخش غیر نظامیان 65 هستند وابستگان نه در حال دانشجویان و 50 هستند ارتش پیمانکاران گفت: در ارتش ایالات متحده در کنفرانس خبری در CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و جرقه جهانی همه گیر.

ارتش آمریکا اوایل این هفته اعلام شد که سه نفر از آن اعزامی بیمارستان امکانات مجموعه برای اعزام به نیویورک و واشنگتن به حمایت از تلاش برای مبارزه با COVID-19.

McConville گفت: بیمارستان های ارتش عملیاتی خواهد شد شروع دوشنبه آینده.

او گفت که 531st بیمارستان از فورت کمپبل کنتاکی و 9 بیمارستان از فورت هود تگزاس را اعزام به شهر نیویورک است.

“اصلی بدن وارد خواهد شد در پایگاه مشترک مک گوایر-Dix-Lakehurst روز جمعه و راه اندازی خواهد شد در Javits Center آخر این هفته و عملیاتی خواهد شد برای غیر COVID بیماران آغاز و تا روز دوشنبه” او گفت:.

مک کانل گفت که 627th بیمارستان از فورت کرسن کلرادو را اعزام به سیاتل و “یک موقعیت تصمیم در حال بررسی است.”

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده است که در تمام 50 ایالت آمریکا, پورتوریکو و جزایر ویرجین کمک FEMA و مقامات دولتی برای انجام ارزیابی سایت به صورت متناوب امکانات مراقبت های مک کانل گفت:, و اضافه کرد که یک به روز رسانی در مورد مهندسین فعالیت های فردا خواهد آمد.

“بیش از 10 ، 000 سربازان گارد ملی در حال حمایت از COVID-19 پاسخ ملی تلاش در جوامع در هر کشور در سراسر کشور” McConville همچنین گفت. “ماموریت های خود را شامل ارائه مواد غذایی به جوامع حمایت محلی اضطراری سازمان مدیریت ارائه تجهیزات حفاظت فردی به اولین پاسخ دهندگان و پرسنل بیمارستان ارائه پشتیبانی برای تست امکانات حمل و نقل برای ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران تمیز کردن و ضد عفونی فضاهای عمومی و نیروی انسانی مراکز تماس برای اطلاع رسانی به مردم است.”

ردیابی نقشه منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر نشان می دهد که ایالات متحده 85,505 تایید CCP ویروس موارد و 1,288 کشته و پنج شنبه شب.

تعداد موارد همچنان به افزایش در این کشور به عنوان تست و دسترسی به آن را بهبود می بخشد و به عنوان مراکز تست کار برای روشن شدن تعداد نمونه.

آمریکا سازمانی موسسه آغاز شده ردیاب در امریکا تست ظرفیت است که طرح که ایالات متحده انجام خواهد شد 100 ، 000 یا بیشتر COVID-19 آزمون در روز 27 مارس ،

Coronavirus وظیفه نیروی اصرار همه آمریکایی ها به پایبندی به “15 روز به سرعت گسترش” کمپین به فوریت کاهش گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که دولت او را ارزیابی توصیه های اطراف فعالیت های کسب و کار پس از 15 روز از توصیه های اجتماعی فاصله گرفته است.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de