ارتش آمریکا با اعزام بیمارستان برای کمک به نبرد COVID-19

ارتش ایالات متحده اعلام کرد که سه نفر از آن اعزامی امکانات بیمارستان را دریافت استقرار سفارشات و خواهد شد از رفتن به نیویورک و واشنگتن برای کمک به COVID-19 پاسخ تلاش.

ارتش ایالات متحده امور عمومی بخش در بیانیه ای گفت در مارس 24 که 531st بیمارستان از فورت کمپبل, کنتاکی, 627th بیمارستان از فورت کرسن کلرادو و 9 بیمارستان از فورت هود تگزاس خواهد جست.

“همانطور که بیشتر مردم در معرض COVID-19 ارتش ایالات متحده در حال آماده سازی برای ارائه حمایت های پزشکی و بیمارستان ظرفیت برای کمک به دولت ها و دیگر سازمان های ملی شامل ویروس ها و محافظت از ملت” بیانیه ای گفت:.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و جرقه جهانی همه گیر.

“ارتش متخصصان مراقبت های بهداشتی هستند به اندازه کافی مجهز اول آموزش تجهیزات و فن آوری و به منظور مقابله با اورژانس مسائل بهداشت و سلامت” گفت: وزیر ارتش رایان مک کارتی که صادر استقرار سفارشات.

Epoch Times Photo
ارتش ایالات متحده از اعضای گارد ملی خالی کردن جعبه در Jacob Javits Center در منهتن در سمت غرب بعد از فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که او تبدیل این مرکز به یک بیمارستان صحرایی در نیویورک در 23 مارس سال 2020 است. (Bryan R. Smith/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

بیمارستان های ارتش در حال اعزامی با امکانات کامل بیمارستان قابلیت از جمله فشرده-مراقبت-واحد تخت, اتاق های عمل بخش اورژانس X-ray امکانات و داروخانه.

“ارتش بیمارستان کارکنان ارائه می کنند روزمره و اضطراری پزشکی به پشتیبانی جامعه پزشکی به کارکنان اجازه می دهد آنها را به تمرکز منابع خود و تلاش در تشخیص و درمان بیماران در نظر گرفته شده که در معرض COVID-19,” ارتش در بیانیه ای گفت:.

Epoch Times Photo
ارتش ایالات متحده از اعضای گارد ملی پیاده روی را از طریق Jacob Javits Center در منهتن در سمت غرب در شهر نیویورک در 23 مارس سال 2020 است. (Bryan R. Smith/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

به طور جداگانه ارتش Corp. است که به دنبال به بیمارستان برای تعیین آنهایی که می تواند فعال, با توجه به فلوریدا بخش مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz.

Moskowitz ساخته شده در نظرات مارس 25 طول روزانه COVID-19 جلسه در اورلاندو که در آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis گفت: او یک فرمان اجرایی را امضا قانع کننده کسی است که در شهر نیویورک در سه هفته گذشته به خود منزوی.

“این است که فقط بی پروا بی پروا رفتار” DeSantis گفت: از مردم در حال فرار از شیوع بیماری در نیویورک با رفتن به فلوریدا محلی 10 اخبار گزارش.

Epoch Times Photo
فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در Bayview مدرسه ابتدایی در فورت لادردیل فلوریدا., در اکتبر. 7, 2019. (جو Raedle/گتی ایماژ)’

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت عفونت ها دو برابر هر سه روز تهدید به باتلاق این شهرستان در بخش های مراقبت ويژه. دولت 26,000 عفونت و بیش از 200 مرگ و میر.

“یکی از پايتخت به من گفت:” ما به دنبال این بودیم که در یک قطار حمل و نقل آینده در سراسر کشور'” کومو گفت. “ما در حال حاضر به دنبال در یک قطار گلوله.”

ارتش کارآموزان آزمون مثبت برای COVID-19

در همین حال ارتش تایمز گزارش داد که دو کارآموزان آزمایش مثبت برای COVID-19 در فورت جکسون, کارولینای جنوبی, مرکز آموزش پس از نظامی معرفی جدید روش های غربالگری.

یک سرباز در آموزش و دانش آموز در پایه افسر رهبران دوره اول شد افراد وجود دارد برای تست مثبت برای این ویروس با توجه به پست فرمانده Brig. ژنرال میلفورد کاراگاه جونیور

کاراگاه جونیور گفت: تماس با ردیابی تیم به دنبال شناسایی که دو کارآموزان ممکن است در تماس با آمده و آزمون آن دسته از افراد است.

“هر کس نمی خواهد دریافت, آزمون, اما کسانی که در تماس طولانی مدت و نزدیک با بیمار تحت بررسی است که آزمایش را آزمایش می شود” کاراگاه گفت. “برای بقیه ما را دیگر جداسازی و قرنطینه پروتکل بر اساس آن فرد علائم و نشانه هایی که آنها نشان می دهد در طول زمان.”

رئیس ستاد ارتش جیمز McConville گفت: هفته گذشته که تعدادی از نیروهای جدید کاهش یافته است و حدود نیمی از طول بیماری همه گیر.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de