سفیر آمریکا: چینی رژیم بزرگترین سرکوبگر آزادی مذهبی

FORT WASHINGTON, Md.—U. s. Ambassador-at-Large برای آزادی بین المللی مذهبی گفت: دولت کنونی مبارزه برای آزادی عقیده شبیه هیچ دیگر است قبل از در حالی که تاکید بر این که چینی رژیم کمونیستی در خط مقدم مذهبی ظلم و ستم.

بالاترین سطوح دولت از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر امور خارجه مایک Pompeo, به دنبال فشار به این موضوع به خط مقدم سفیر سام براون بک گفت: در یک پانل بحث و افزود که آنها آن را به عنوان به عنوان اساسی حقوق بشر.

“چه برگ برنده دولت در حال انجام است که واقعا در دفاع از این حق در چند مجموعه ای از راه و روش انجام آن را بیش از هر دولت قبلا,” او گفت: در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) on Feb. 27. “از نظر ما این خدا داده بشر حق—نه یکی که داده شده توسط دولت است.”

براون بک که در خدمت به عنوان سفیر از فوریه 2018, گفت که “80 درصد از جمعیت جهان است که در یک کشور است که مذهبی آزار و اذیت” و اضافه کرد که چین “احتمالا بهترین در جهان” در سرکوب اعتقادات مذهبی.

“چین در جنگ با ایمان در حال حاضر. چین با استفاده از فناوری با تکنولوژی بالا در حال حاضر هوش مصنوعی و سیستم های واقعا مذهبی, ظلم و ستم,” او گفت:.

“آینده از ظلم و ستم است که شما در حال رفتن به حاشیه رانده شده در جامعه” براون بک ادامه داد. “مردم در حال رفتن به باید صورت خود را و آنها در حال رفتن به می دانم که DNA خود را, آنها در حال رفتن به می دانم که شما.”

این سیستم در حال حاضر در حال مدل سازی و کار در چین امروز. در سال گذشته رژیم معرفی اجباری صورت اسکن برای مردم به دنبال باز کردن یک گوشی جدید به حساب. براون بک گفت که ایالات متحده “بسیار نگران آن است که این سیستم در حال رفتن به گسترش” و این یکی از دلایلی است که کنگره اقدام به محدود کردن تکنولوژی های بین آمریکا و چین است.

“این منطقه از ظلم و ستم است که رشد ظلم و طبیعت یکی از مهمترین و ترس از چیزهایی که من با آمدن به این فضا,” او گفت:.

“این [آزادی مذهبی] شروع به تحت فشار قرار دادند دریافت اطلاعات بیشتر در کاپیتول هیل ، آن را واقعا شروع به جمع آوری بخار بیشتر آن فقط این اساسی حقوق بشر و شما رو به حق آن را دریافت.”

پانل بحث و گفتگو “بدون آزادی مذهبی چه چیزی باقی میماند ؟” برگزار شد در دومین روز از کنفرانس سالانه. دیگر اعضا شامل روزنامه نگار Asra Nomani مروارید, پروژه, Todd Starnes از Todd Starnes نشان می دهد و قرار گرفتن Gerber از خلیج هودسون سرمایه است. آن را تعدیل توسط Jan Jekielek یک سردبیر ارشد با بار عصر و میزبان نمایش “آمریکا رهبران فکری.”

مقامات آمریکایی هشدار داده اند در مورد خطرات ناشی از استفاده از چین Huawei Technologies برای 5G زیرساخت ها و خواسته اند که کشورهای اروپایی به دقت فکر می کنم در مورد امنیت اقتصادی و مفاهیم.

براون بک گفت: آنها به تازگی راه اندازی بین المللی آزادی مذهبی داد گروه با 27 کشور دیگر به حمایت در این موضوع است. او به ارمغان آورد تا چه تهمت بود اولین رئیس جمهور به جای تعرفه متحد ناتو با اشاره به نحوه تهمت قرار دادند و به کشیش اندرو Brunson منتشر شده از یک زندان است. Brunson یک کشیش مسیحی از کارولینای شمالی متهم شده بود با بی اساس تروریسم جرائم توسط ترکیه و آمریکا پس از سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها خواستار آزادی Brunson خواستار بازداشت یک “کل رسوایی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بود برای رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان به آزادی او و افزود: دو برابر شدن وظایف آلومینیوم و فولاد وارداتی از ترکیه کمک به درایو لیره ارز پایین در برابر دلار. Brunson شد و در نهایت در ماه اکتبر منتشر 2018.

براون بک گفت: این رژیم در تلاش است تا جایگزین و یا تغییر تفکر و رفتار شهروندان آن وقتی که می آید به ایمان است.

“مرتب کردن بر اساس از تلاش برای آن را بیش و گفت:” خوب ما می خواهیم شما را به این باور در دولت است. ما می خواهم به شما اعتقاد دارند در حزب کمونیست” او گفت:.

سال گذشته سناتور پاتریک لیهی (D-Vt.) از سوی رژیم برای پایان دادن به بازداشت و “brutalization” از پیروان که تمرین این رشته معنوی فالون گونگ. بیست سال پس از رژیم چین راه اندازی یک کمپین سراسری برای از بین بردن عمل آزار و اذیت همچنان ادامه دارد.

حداقل 4,136 فالون گونگ پیروان به تاریخ در حال تایید فوت کرده اند در حالی که در پولیس یا دولت بازداشت با توجه به Minghui.org ایالات متحده-وب سایت مبتنی بر است که در خدمت به عنوان یک تهاتری در آزار و اذیت. اما تعداد واقعی است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر با توجه به دشواری اخذ و تایید اطلاعات در چین است.

ادیان مختلف و مذاهب شده اند مورد آزار و اذیت در طول تاریخ بشر اما براون بک گفت که در دراز مدت هیچ یک از موارد نگه داشتن برای مدت طولانی.

“این ممکن است موفقیت کمی در حالی که تانک های خود را قوی تر از کسی گوشت انسان ایستاده وجود دارد … اما پادشاهی و انسان را از رسیدن به پادشاهی خدا.”

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im