ما روسیه جان عالی رتبه الشباب تروریستی رهبر

دقت هوایی-حمله ایالات متحده نظامی در سومالی کشته شده است یک مقام عالی رتبه رهبر الشباب در سازمان تروریستی است.

یوسف Jiis یک عضو موسس القاعده وابسته به گروه تروریستی داعش در یکی از سه تروریست کشته شده در مارس 2, مقامات ایالات متحده آفریقا فرمان (AFRICOM) اعلام کرد در روز سه شنبه.

“او خشونت بی رحمانه و مسئول از دست دادن بسیاری از گناه زندگی می کند.” گفت: AFRICOM فرمانده و ارتش آمریکا ژنرال استفان تاونسند. “خود را حذف می کند سومالی و کشورهای همسایه امن تر است.”

سه مطلب حملات هوایی انجام شده از بیش از چند روز گذشته, کشته شدن 18 الشباب تروریست ها بدون ثبت تلفات غیرنظامیان با توجه به AFRICOM.

هیچ جزئیاتی از این نوع هواپیما استفاده می شود در این حمله—که آیا آن سرنشین و یا بدون سرنشین—داده شد توسط AFRICOM.

الشباب یک افراطی اسلامی سازمان تروریستی نزدیک به القاعده که رانده شد از سرمایه موگادیشو در سال 2011 اما هنوز هم کنترل در مناطق روستایی جنوب کشور است.

“در حالی که ما ممکن است برای توقف عملیات ما در سومالی به دلیل Coronavirus رهبران القاعده و الشباب و داعش اعلام کرده اند که آنها را ببینید این بحران به عنوان یک فرصت برای پیشبرد تروریستی دستور کار بنابراین ما همچنان به ایستادگی و حمایت ما آفریقایی شرکای” تاونسند گفت.

Fire is seen at the scene of a car bomb attack claimed by al-Qaeda-affiliated al-Shabaab militants on the Naasa Hablood hotel in Mogadishu on June 25, 2016. (Mohamed Abdiwahab/AFP/Getty Images)
آتش دیده می شود در صحنه انفجار ادعا های وابسته به القاعده عليه مواضع شبه نظامیان در Naasa Hablood هتل در موگادیشو در ژوئن 25, 2016. (محمد Abdiwahab/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اگر چه ارتش ایالات متحده است که اولویت محوری از ضد شورش به سوی قدرت های بزرگ رقابت با روسیه و چین مقابله با تروریسم باقی مانده است اظهار داشت: هدف از دفاع ایالات متحده سیاست به عنوان در هر سال 2018 ملی, استراتژی دفاع, البته این پایین پایین لیست.

مبارزه با تروریسم است که وظیفه اصلی ارتش ایالات متحده در آفریقا است.

الشباب تعیین شد یک سازمان تروریستی در سال 2008 توسط ایالات متحده و پس از کشته شدن صدها غیرنظامی در شرق آفریقا با توجه به وزارت امور خارجه. این گروه مخوف شمارش شامل کامیون بمب گذاری که به کشته شدن بیش از 500 نفر در موگادیشو در اکتبر سال 2017 سپتامبر 2013 Westgate بازار حمله در کنیا که به کشته شدن بیش از 70 جولای 2010 بمب گذاری های انتحاری در کامپالا, اوگاندا قرار گرفت که در طول جام جهانی و کشته شدن 76 نفر از جمله یک شهروند ایالات متحده.

“الشباب باقی مانده است یک بیماری در سومالی و بی رویه قاتل مردم بی گناه و تنها تمایل خود را به جمعیت ، در داخل سومالی و خارج از سومالی گفت:” ارتش ایالات متحده مسلح ، ژنرال ویلیام Gayler مدیر عملیات در AFRICOM. “قرار دادن فشار بر این شبکه کمک می کند تا خود را شامل جاه طلبی و میل به آسیب رساندن و تخریب است.”

آفریقایی حافظ صلح نیروهای ارتش ملی سومالی شده اند برکناری الشباب از پایگاه در جنوب سومالی و ایجاد پایگاه با کمک AFRICOM با توجه به نظامی ایالات متحده در افغانستان ،

همراه با ترک نیروهای, نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده در حال آموزش ارتش ملی سومالی نیروهای زیر سومالی دولت است.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de