ما حسابدار پنجه نرم می کند گناه پیش از محاکمه در پاناما مقاله بررسی

ایالات متحده حسابدار از ماساچوست مجرم در دادگاه فدرال به اتهامات مربوط به فرار مالیاتی طرح هماهنگ با پاناما شرکت حقوقی Mossack Fonseca نشان داد 2016 پاناما مقالات نشت وزارت دادگستری (DOJ) گفت: در فوریه 28.

ریچارد Gaffey التماس کرد گناه را به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب فرار از پرداخت مالیات و برای فریبکاری ایالات متحده یک تعداد از تقلب سیم یک تعداد از پول شویی توطئه چهار فقره از شکست عمدی به گزارش بانک خارجی و حساب های مالی (جرائم مالی اجرای شبکه گزارش 114) و یک تعداد از تشدید سرقت هویت.

با توجه به اتهامات Gaffey توطئه با دیگران به فریبکاری ایالات متحده و پنهان مشتریان خود را’ دارایی ها و سرمایه گذاری و همچنین به عنوان درآمد تولید شده توسط آن دسته از دارایی ها و سرمایه گذاری از IRS از طریق جعلی و فریبکارانه و استفاده نادرست.

حسابدار آیا این با پنهان کردن مفید مالکیت مشتریان خود دریایی شرکت های پوسته و راه اندازی حساب های بانکی برای کسانی که شرکت های پوسته برگزار سرمایه گذاری به ارزش ده ها میلیون دلار اسناد وزارت امور خارجه.

Gaffey و 75 یکی از چهار مرد دستگیر شده در ارتباط با 2016 پاناما مقالات بررسی است که در آن میلیون ها نفر از اسناد محرمانه از پاناما-جهانی بر اساس قانون شرکت Mossack Fonseca & Co., منتشر شده توسط روزنامه آلمانی Sueddeutsche Zeitung در همکاری با کنسرسیوم بین المللی روزنامه نگاران تحقیقی (ICIJ).

این گنجینه ای از اسناد و مدارک شامل نزدیک به چهار دهه از داده ها از Mossack Fonseca که تا به حال ایجاد شده صدها نفر از هزاران نفر از شرکت های پوسته—شرکت سازه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مخفی کردن مالکیت دارایی—برای مشتریان از جمله رهبران جهان کلاهبرداران با موادمخدر میلیاردرهای مشاهیر برجسته ستاره های ورزشی و بیشتر.

“این متهم با Mossack Fonseca حقوقی و استثمار نقش خود را به عنوان یک حسابدار برای ایجاد جعلی شرکت های پوسته و فریبکاری ایالات متحده میلیون ها دلار بیش از چند دهه” گفت: معاون دادستان کل Brian A. Benczkowski از DOJ به بخش جنایی. “امروز گناه نشان دهنده بخش تعهد به تعقیب حرفه ای مالی و دیگر gatekeepers به سیستم مالی آمریکا را که سوء استفاده از اعتماد عمومی را.”

Gaffey را گناه دومین پیروزی این ماه برای ایالات متحده دادستان که تحقیقات به Mossack Fonseca مشتریان پس از ICIJ بررسی است. یکی دیگر از متهم در مورد هارالد von der Goltz سابق ایالات متحده اقامت و یکی از حسابدار مشتریان از سال 2000 تا سال 2017 نیز التماس کرد گناه را به اتهامات مشابه در فوریه. 18.

Gaffey که در ابتدا التماس کرد گناه نیست در دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک در دسامبر. 17, برنامه ریزی شده است به حکم توسط قاضی Richard M. برمن در ژوئن 29. Von der Goltz برنامه ریزی شده است به توسط محکوم برمن در ژوئن 24.

به DOJ نیز به اتهام دو نفر دیگر از متهمان این پرونده—رامسس اونز یک پاناما وکیل و شریک Mossack Fonseca و خنجر Brauer یک شهروند آلمانی و مدیر مربوط به شرکت سرمایه گذاری — به عنوان بخشی از این بررسی است.

Brauer شده تحویل به آلمان به اتهامات وجود دارد در حالی که اونز چهره اتهامات جنایی در پاناما با توجه به وال استریت ژورنال.

دادستان گفت: آنها هر دو مسئول برای ارائه پشتیبانی به مشتریان که تا به حال خریداری شم پایه و مرتبط با پوسته توسط شرکت ارائه, شرکت, جلسه, دقیقه, قطعنامه های, پست, حمل و نقل و امضای خدمات. آنها همچنین هدفمند تاسیس حساب های بانکی در مکان های با سخت پنهان کاری بانک قوانین که مانع توانایی ایالات متحده برای به دست آوردن سوابق بانکی برای حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im