یک جت buzzed یک نیروی دریایی ایالات متحده نظارت هواپیما در حریم هوایی بین المللی دریای مدیترانه دیروز پرواز در 25 وارونه مانور.

رهگیری به طول انجامید حدود 42 دقیقه با توجه به نیروی دریایی است.

“در 15 آوریل سال 2020 آمریکا P-8A Poseidon هواپیما پرواز در حریم هوایی بین المللی بیش از دریای مدیترانه ره بود توسط یک روسی SU-35” گفت: نیروی دریایی در بیانیه ای.

“تعامل تعيين شد ناامن با توجه به SU-35 اجرای بالا-سرعت معکوس مانور 25 فوت به طور مستقیم در مقابل از ماموریت هواپیما که قرار ما خلبانان و خدمه در معرض خطر است. خدمه از P-8A گزارش پی آشوب به دنبال تعامل است.”

P-8A Poseiden استفاده می شود برای ردیابی زیردریایی.

Epoch Times Photo
یک P-8A Poseidon در یک فایل عکس. (U. S Navy عکس توسط پرسنل متخصص 1st Class آنتونی Petry)

“در حالی که روسیه هواپیما عامل بود در حریم هوایی بین المللی این تعامل غیر مسئولانه بود و گفت:” نیروی دریایی در بیانیه ای اشاره کرد که نظارت هواپیما تحت تاثير تلاطم از روسیه جت.

چنین خطرناک نزدیک چهارم برخورد با ارتش روسیه شده اند بیشتر شایع در سال های اخیر نه تنها در هوا بلکه در دریا.

آمریکا رهبران نظامی هشدار داده اند دشمنان به آزمون ایالات متحده و متحدان آن در طول CCP ویروس بحران گفته است که آمادگی بالا باقی می ماند.

آن است که روشن نیست که آیا این آخرین حادثه نشان می دهد که روسیه اهمیت حیاتی اقدامات خود در پاسخ به این ویروس و یا فقط انجام کسب و کار به عنوان معمول است.

این حادثه با روسیه جت به دنبال کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده در حال harangued نزدیک به یک دوجین ایران کشتی های نیروی دریایی در خلیج فارس.

در بیانیه نیروی دریایی گفت که 11 کشتی از ایران پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی سپاه (IRGCN) آمد خطرناکی نزدیک به شش آمریکا عروق بارها و بارها عبور از کمان خود را و sterns در حالی که آنها انجام یکپارچه سازی عملیات با ارتش ایالات متحده حمله آپاچی هلیکوپتر برای حمایت از امنیت دریایی در خارج از ایران در آبهای سرزمینی.

ایران در کشتی های نیروی دریایی آمد و به عنوان نزدیک به عنوان 10 متری از گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا برش مائوئی و در 50 متری از ناو یو اس اس لوئیس B. دستگاه کشش یک کشتی است که در خدمت به عنوان یک شناور فرود پایه با توجه به این بیانیه. دیگر کشتی میان آمریکا کشتی شامل USS Paul Hamilton و یک نیروی دریایی ناوشکن و ناو Firebolt.

این واقعه در میان افزایش تنش نظامی بین ایالات متحده و ایران پس از قتل بالا خود را به طور کلی توسط یک حمله هوایی آمریکا در اوایل این سال است.

مانند دیگر ارتش ایالات متحده تا به حال برای انطباق با CCP ویروس, لغو برخی از آموزش ها و تمرینات و اتخاذ سختگیرانه قرنطینه فرآیندهای برای خدمه عنوان بر روی زیر دریایی های هسته ای.

و مهمتر تاثیر بوده است شیوع روی ناو یو اس اس تئودور روزولت که هنوز هم کنار در گوام به عنوان خدمه تخلیه و کشتی تمیز. یکی از اعضای خدمه کشته شدند و بیش از 585 باید آزمایش مثبت برای ویروس.

اما روزولت هنوز هم می تواند به سرعت مستقر شود, در صورت نیاز, Gen. علامت Milley رئیس ستاد مشترک به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته.

فرانسه تنها ناو هواپیمابر نیز آمار شیوع ویروس مجبور به بازگشت به بندر زود با یک سوم از خدمه تا کنون آزمایش مثبت برای ویروس.

چینی فعالیت های تبلیغی و شبه نظامی پرخاشگری در اقیانوس آرام را ادامه داد و با وجود این بیماری همه گیر از جمله حامل گروه انجام مانور در نزدیکی تایوان.

کارشناسان قبلا گفته بار عصر که آن را ممکن است برای سنجش تاثیر واقعی این بیماری همه گیر در چین قدرت نظامی.

تاثیر پنهان است طولانی در حال اجرا نظامی پنهان کاری واقعیت این است که پکن اطلاعات در مورد ویروس نمی توان اعتماد کرد و این مقدار کمتر است که حزب کمونیست چین مکان در زندگی از نیروهای نظامی که ممکن است آمار شیوع.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de