به روز رسانی در بازگشایی در تمام 50 ایالت

تمام 50 ایالت کاسته محدودیت اما قوانین جدید به طور گسترده ای متفاوت است.

قوانین در جای خود قرار گرفتند در اوایل این سال به سعی کنید به بلانت گسترش CCP (چینی حزب کمونیست) است.virus.

این ویروس جدید که در چین نشات گرفته و علل این بیماری بالقوه کشنده COVID-19.

در اینجا وضعیت با هر ایالت و منطقه کلمبیا. این پست به روز خواهد شد. آخرین به روز رسانی در مارس 21.

آلاباما

کالیفرنیا ، کی Ivey شهروندان هشدار داد در 15 مه که “تهدید COVID-19 باقی مانده است” حتی به عنوان دولت همچنان بازگشایی.

“Alabamians در حال صدمه زدن و من متعهد به کمک به این صدها هزار نفر از مردم و هر آلاباما خانواده بازگرداندن معیشت خود را. به این دلیل است که ما شده اند در نظر گرفتن مراحل با خیال راحت به بازگشایی دولت ما اقتصاد” او در بیانیه ای گفت.

“من مصرانه از Alabamians به اقامت هوشمند و هوشیار به عنوان ما همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله دستورالعمل برای مبارزه با این ویروس. اجازه دهید ما انجام بخشی از ما و عمل به مسئولیت شخصی” او بعدا اضافه شده است.

رستوران ها و کارخانه های لبنی بازگشایی مارس 11 با محدود صندلی و اجتماعی دیگر فاصله دستورالعمل در حالی که ورزشگاه مراقبت شخصی و کسب و کار و امکانات ورزشی می تواند بازگشایی شده است.

محدودیتی در گردهمایی های اجتماعی حذف شد, باز کردن درب به کلیسا.

بازگشایی آغاز شده در ماه آوریل است.

آلاسکا

هر صاحب کسب و کار است که می خواهد می تواند به زودی بازگشایی در حالی که رویدادهای ورزشی می توانند رزومه کالیفرنیا ، مایک Dunleavy اعلام مارس 19.

“جمعه ما باز برای کسب و کار در سراسر ایالت آلاسکا” Dunleavy گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “آن خواهید بود باز درست مثل آن بود قبل از این ویروس است.”

Dunleavy را مرحله به مرحله بازگشایی طرح در حال فشرده به عنوان مراحل سه و چهار اتفاق می افتد به طور همزمان در پایان هفته.

فرماندار در هفته گذشته تمدید اجباری قرنطینه برای هر کسی که پس از رسیدن در آلاسکا 2 ژوئن.

آریزونا

دولت باقی خواهد ماند در فاز یک از کالیفرنیا ، mlb را بازگشایی طرح Ducey به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

او گفت: دولت بود “در مسیر” برای رسیدن به مرحله بعدی است.

فاز یک شامل بازگشایی قمار و مراکز و سالن های ورزشی و استخرهای شنا.

رستوران ها و خرده فروشان به تازگی مورد استقبال مشتریان در داخل برای ناهار خوردن در خدمات و خرید. اعمال جراحی الکتیو دوباره در مارس 1.

آرکانزاس

میله داخل رستوران شد و قادر به بازگشایی مارس 19 در حالی که میله ها در جاهای دیگر می تواند بازگشایی مارس 26.

کالیفرنیا ، آسا هاچینسون اجازه رستوران سر ناهار خوردن در سرویس های هفته گذشته است.

بزرگ در فضای باز و سرپوشیده سالن بازگشایی دوشنبه با ظرفیت محدودیت.

مراکز تناسب اندام و امکانات ورزشی در آغاز بازگشایی در مارس 4, در حالی که آرایشگاه, سالن, تا تو سرو و چشمه های معدنی استقبال مشتریان دو روز بعد. پارک دولت بازگشایی شد و در مارس 1.

کالیفرنیا

لیبریا گاوین Newsom روز دوشنبه گفت دولت بود و آرامش بخش برخی از بازگشایی معیارهای بین بردن نیاز است که یک شهرستان باید صفر مرگ و میر و بیش از یک مورد در هر 10000 نفر ساکنان بیش از دو هفته است.

“ما در حال حرکت رو به جلو اجازه می دهد تا برخی از شهرستانهای بزرگتر به ادامه پیشرفت عمیق تر به فاز 2 و برای انجام این کار به صرفه اما خود به خود سرعت” Newsom به خبرنگاران گفت:.

نواحی که می خواهید را به حرکت به مرحله دوم باید با ارائه یک طرح به مقامات دولتی در مورد چگونه آنها ملاقات معیارهای دولت تعیین کرده است و نشان می دهد توانایی برای انجام تست و تماس با ردیابی.

Newsom اجازه دهید به اصطلاح کاهش ریسک کسب و کار بازگشایی, on May 8, از جمله غیر ضروری تولید مهد کودک و خرده فروشان برای منظقه وانت.

چک کنید اینجا را برای به روز رسانی های زنده بر تحولات در کالیفرنیا است.

Epoch Times Photo
اجتماعی جدید فاصله دایره نشان داده شده در دولورس پارک در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا., در مه 20, 2020. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

کلرادو

پیش نویس دستورالعمل برای بازگشایی شد شنبه منتشر شد.

لیبریا Jared پلیس برنامه ای برای تصمیم گیری در 25 مه اگر رستوران ها می تواند گسترش به ناهار خوردن در خدمات.

پلیس کاسته اقامت خود را در خانه سفارش در ماه گذشته خرده فروشان اجازه بازگشایی با منظقه خدمات املاک و مستغلات و نمایش رزومه.

آرایشگاه, سالن و خرده فروشان استقبال مشتریان در مارس 1, در حالی که دفتر کار دوباره در 50 درصد ظرفیت چند روز بعد.

پارک ملی کوه راکی را بازگشایی on May 27, مقامات اعلام کرد در مارس 12 همان روز به عنوان اردو در پارک دولت بازگشایی شد.

کنتیکت

بازگشایی آغاز شده و روز شنبه به عنوان خرده فروشان از سر کسب و کار و فضای اداری بازگشایی شد. رستوران ها می توانند رزومه عمومی خدمات.

سالن مو و آرایشگاه شد و قرار است قادر به بازگشایی اما دموکرات رژیم صهیونیستی. ند لمانت روز دوشنبه گفت او به تأخیر انداختن آن جنبه.

“ما شنیدن بسیاری از بازخورد و در این زمان من فکر می کنم بهترین روش این است که ما ضربه مکث در بازگشایی سالن مو و آرایشگری را یک گام به عقب و اجازه می دهد برخی از زمان بیشتر به عنوان آماده سازی ادامه می شود ساخته شده است” لمانت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد او را هماهنگ با بازگشایی رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo.

ورزشگاه و برخی از کسب و کارهای دیگر نیز باقی مانده بسته شده است.

سواحل را بازگشایی برای آخر هفته روز یادبود. لمانت پیوست یک پیمان منطقه ای با, نیوجرسی, نیویورک, کانکتیکات و دلاور در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ازدحام مردم به سواحل یک دولت است.

“اگر نیوجرسی باز می شود سواحل و یا کانکتیکات باز می شود و سواحل ما باز نمی شود, سواحل, شما می توانید سیل مردم به کانکتیکات و نیوجرسی” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در جمع خبرنگاران گفت: اعلام این طرح است.

دلاور

خرده فروشان بازگشایی روز شنبه با تعیین وقت قبلی فقط در حالی که رستوران ها, میله, taprooms و کارخانه های لبنی می تواند به زودی اعمال می شود به گسترش به صندلی در فضای باز در ژوئن 1.

“این یک گام به جلو در نورد بازگشایی دلاور اقتصاد” به لیبریا جان کارنی در بیانیه ای گفت.

کارنی کاسته است تعدادی از محدودیت اخیرا از جمله اجازه دادن به خانه عبادت برای نگه داشتن فرد خدمات در 30 درصد اشغال.

کشاورز بازارها و مغازه بستنی می توانید رزومه, کسب و کار است. سواحل و استخرها می تواند بازگشایی on May 22.

اما کارنی گفت: افرادی که زندگی نمی کنند در دولت به سفر به سواحل و سخت اجتماعی فاصله مورد نیاز در اثر باقی می ماند مانند یک دستور نیاز مردم در حفظ و 6 پا از فاصله بین خود و افراد آنها زندگی نمی کنند ،

منطقه کلمبیا

دموکراتیک شهردار موریل Bowser خود به تازگی توسعه یافته این شهر اقامت-در-خانه منظور ژوئن 8. آن را قبلا میله میله به پایان می رسد در مه 15.

“عجله برای بازگشایی می توانید نتایج غم انگیز,” Bowser خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مقامات گفته اند که در مرحله اول تنها شروع و پس از سه معیارهای نشان می دهد پایدار کاهش: جدید روزانه CCP ویروس موارد گزارش از شبه آنفولانزا, بیماری ها و موارد جدید در داخل خانه های سالمندان.

شش فروشگاه بازگشایی دوشنبه تحت یک برنامه آزمایشی است که اجازه می دهد تا برخی از فروشگاه ها برای باز کردن به صورت منظقه وانت تنها اگر مقامات تصویب برنامه های کاربردی خود را. آنها شامل سه مکان های مختلف از سیاست و نثر کوچک زنجیره ای از فروشگاه های کتاب.

فلوریدا

رستوران ها قادر به پر کردن تا 50 درصد ظرفیت به عنوان خرده فروشان از روز شنبه.

ورزشگاه در حال بازگشایی با 50 درصد ظرفیت است. کتابخانه ها و موزه ها در حال بازگشایی. پارک می تواند بازگشایی, در انتظار تایید از دولت اجاره تعطیلات ممکن است قادر به از سرگیری در برخی از شهرستانهای استان است.

Broward و میامی-Dade شهرستان که فقط وارد فاز یک را عقب بقیه از دولت به دلیل تعداد زیاد از ویروس موارد است.

کالیفرنیا ، ران DeSantis قبلا اجازه دهید مراقبت های شخصی کسب و کار بازگشایی همراه با رستوران ها و خرده فروشان.

Epoch Times Photo
مردم در ویکی ساحل در ویکی Fla., در مه 20, 2020. (Mike Ehrmann/گتی ایماژ)

گرجستان

کالیفرنیا ، برایان کمپ گفت که او می خواهم به زودی اعلام راهنمایی های جدید برای کسب و کار که نشده اند مجاز به بازگشایی شده است.

“آنها که مایل به باز کردن پشت آن کسب و کار و مردم می خواهید برای رفتن به شرکت در این فعالیت ها و من. ما فقط به مطمئن شوید که ما آن را در یک راه است که امن برای گرجی” کمپ گفت WSB-TV در روز سه شنبه.

“ما به شما بگویم ما در حال کار بسیار سخت به سعی کنید و برخی از راهنمایی بیش از چند روز آینده,” او اضافه شده است.

عمومی استخرهای شنا و اردوهای تابستانی اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 14. رستوران می تواند استقبال بیشتر مشتریان از جمله احزاب تا 10 نفر است.

کافه کاباره ها به اجرای زنده در سالن ها و پارک های تفریحی بسته باقی خواهد ماند تا پایان ماه تحت سفارشات از کمپ.

کشت از کسب و کار شروع بازگشایی ماه گذشته از جمله رستوران سینما و بولینگ alleys در یکی از اولین reopenings در کشور است.

هاوایی

کسب و کار تلقی متوسط خطر مانند سالن می تواند بازگشایی ژوئن 1, لیبریا دیوید Ige در روز دوشنبه گفت.

ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها می توانند رزومه کاری توسط او اضافه شده است.

هاوایی است که در فاز اول Ige در چهار فاز بازگشایی طرح است. خرده فروشان و مراکز خرید و مهد کودک شرکت و برخی دیگر از کسب و کار شده اند مجاز به بازگشایی شده است.

به اصطلاح در معرض خطر کسب و کار مانند کافه ها و باشگاه ها بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که فاز سه.

Ige امضا منظور گسترش اجباری انزوا به مردم وارد هاوایی از طریق ژوئن 30.

آیداهو

فاز سه تنظیم شده است برای شروع در تاریخ 30 مه.

کالیفرنیا ، براد کمی در این هفته برشمرد پروتکل برای مرحله بعدی که شامل بازگشایی استخر, پارک آب و سرپوشیده اشغال در میله های زندان.

کمی اجازه دهید داخل سالن ناهار خوری در رستوران رزومه هفته گذشته و سالن های سالن های ورزشی و امکانات تفریحی بازگشایی شده است.

نود درصد از کسب و کار در وزارت امور خارجه اجازه داده شد به بازگشایی در فاز یک که آغاز شده ممکن است 1 با توجه به کوچک ،

ایلینوی

رستوران می تواند خدمت به مشتریان در جداول در فضای باز در فاز سه از لیبریا J. B. پریتزکر را بازگشایی طرح است. این حرکت اعلام کرد در مارس 20 کنفرانس مطبوعاتی قرار بود به جای پایین خط.

فاز سه میله میله برای شروع در مارس 29.

“پس از گوش دادن به و کار با رستوران صنعت نمایندگان هم با ما اپیدیولوژی امروز من اعلام گزینه های اضافی برای کافه ها و رستوران ها علاقه مند به از سرگیری عملیات قبلی: باز کردن برای صندلی در فضای باز زمانی که فاز سه آغاز می شود به احتمال زیاد برای هر کس فقط نه روز از هم اکنون” پریتزکر گفت.

ایلینوی وارد فاز دو در آوریل 1. برخی از به اصطلاح غیر ضروری کسب و کار را به مشتریان’ سفارشات و تحویل آنها یا باید منظقه وانت.

کسب و کار هجوم محدودیت می تواند به اتهام بزه کلاس تا زمانی که به تازگی اجرا قوانین اضطراری خارج شد شنبه با مقامات دولت قبل از آنها می تواند مسدود شده توسط کمیته ای از نمایندگان مجلس.

ایندیانا

فاز سه برای بسیاری از دولت شروع مارس 22.

این فاز شامل اجازه دادن به تجمعات تا 100 نفر و گسترش ظرفیت محدودیت برای رستوران ها و خرده فروشان.

استخر و اردو را بازگشایی و شیوه های ورزشی می توانند رزومه کاری هر چند با ورزش ممنوع است.

سه شهرستان با تعداد زیاد CCP ویروس موارد نمی خواهد وارد فاز سه تا ژوئن 1, با توجه به کالیفرنیا ، اریک هولکوم.

مراقبت های شخصی کسب و کار بازگشایی شد در اوایل این ماه در حالی که رستوران ها و خرده فروشان و بارها اجازه داده شد به استقبال مشتریان و برگشت داخل.

قمار به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشایی تا ژوئن 14, با توجه به, ایندیانا, بازی کمیسیون. این زمانی است که فاز چهار این طرح برنامه ریزی شده است.

Epoch Times Photo
لورن تیلور شمار برای یک عکس در یک دارنده فروشگاه تشک در کرمل Ind., در 18 مه سال 2020 است. (نیکول Zaremski/دارنده تشک/جزوه طریق رادیو فردا)

آیووا

فیلم تئاتر باغ وحش, موزه ها مراسم عروسی و آکواریوم در حال بازگشایی جمعه در حالی که استخر می تواند بازگشایی, برای آموزش شنا و شنا.

تابستان فعالیت های مدرسه از جمله بیس بال و سافتبال بانوان می توانند رزومه در تاریخ 1 ژوئن کالیفرنیا ، کیم رینولدز گفت.

رینولدز قبلا اجازه رستوران در سراسر کشور از سر ناهار خوردن در خدمات و مراقبت های شخصی کسب و کار مانند سالن استقبال مشتریان در داخل.

دندانپزشک دفاتر اردو درایو سینما, برنزه امکانات و چشمه های معدنی بازگشایی شد در مارس 8, در حالی که رستوران ها و مراکز تناسب اندام و خرده فروشان در اکثر شهرستانهای استان بازگشایی شد و در 50 درصد ظرفیت در مارس 1.

کانزاس

فاز دو آغاز خواهد شد جمعه با همه کسب و کار و فعالیت های مجاز به بازگشایی و یا رزومه کاری به جز کافه کاباره ها و استخرها.

“ما ممکن است انتقال به فاز دو اما ما هنوز یک راه طولانی به دور از ورود در هر مرز طبیعی” به لیبریا لورا کلی به خبرنگاران گفت:.

کلاه در جمع آوری و اندازه افزایش یافته و به 15. آن را در اصل قرار است به 30 بود اما نقل مکان کرد را به دلیل برخی از خوشه های CCP ویروس.

کلی قبلا اجازه دهید تعدادی از کسب و کار بازگشایی, از جمله آرایشگری ورزشگاه و سالن.

رستوران می تواند استقبال مشتریان داخل در مارس 4.

کنتاکی

رستوران ها قادر به از سرگیری ناهار خوردن در سرویس مارس 22 در حالی که مراقبت های شخصی کسب و کار از جمله سالن می تواند بازگشایی در مه 25.

Reopenings میله میله برای ماه ژوئن شامل سینما ورزشگاه کتابخانه ها موزه ها و کسب و کار مهد کودک.

لیبریا اندی Beshear اجازه رستوران استقبال مشتریان به عقب در داخل این هفته و ادارات دولتی و سازمان ها قادر به از سر در دفتر کار.

برخی از کسب و کار از جمله دفاتر و شرکت های ساخت و ساز دوباره در آوریل 11.

لوئیزیانا

لیبریا جان ادم ادواردز گفت او امیدوار فاز دو از بازگشایی برنامه شروع می شود در تاریخ 5 ژوئن.

فاز دو شامل افتتاح مدارس daycares اردوهای تابستانی و سرپوشیده اشغال در میله های زندان.

کلیساها و ورزشگاه و سینما قادر به از سرگیری عملیات به عنوان 15 مه در 25 درصد ظرفیت همان حد قرار داده شده در رستوران ها به عنوان آنها را از سر ناهار خوردن در خدمات.

آرایشگاه, سالن های قمار خانه ها, موزه ها و باغ وحش ها نیز می تواند بازگشایی تحت آرام محدودیت از ادواردز که اجازه اقامت خود را در خانه سفارش منقضی شده است.

فروشگاه اجازه داده شد برای باز کردن به صورت منظقه تحویل و رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن در خارج از مناطق برای کاربران به خوردن وعده های غذایی بدون tableside سرویس در آوریل 1.

مین

ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام نمی خواهد به طور کامل بازگشایی در ژوئن 1 به عنوان برنامه ریزی شده مقامات دولتی گفت: با استناد به مطالعات جدید آنها گفت: افزایش نگرانی ها در مورد انتقال ویروس “در این تنظیمات با توجه به تعداد زیادی از مردم در فضاهای نسبتا کوچک با مرطوب گرم جو همراه با آشفته جریان هوای تولید شده توسط ورزش شدید.”

سالن های ورزشی و تناسب اندام مراکز مجاز به انجام در خارج از کلاس و در یک راهنما در داخل خانه.

ناخن سالن نمی بازگشایی ژوئن 1 به دلیل کالیفرنیا شناسایی این موسسات به عنوان یک منبع CCP ویروس, انتقال, دولت, مقامات گفت.

“آن است که مناسب به تاخیر بازگشایی ورزشگاه و ناخن سالن که هر دو به نظر می رسد در حال حاضر در معرض خطر بیشتری از انتقال این ویروس بر اساس ظهور علم و تجارب کشورهای دیگر” به لیبریا جانت میلز در بیانیه ای گفت.

میلز همچنین اعلام کرد اردو می تواند بازگشایی در روز جمعه. او اجازه دهید جدول خدمات در رستوران ها و خرده فروشی خدمات رزومه در برخی از شهرستانهای استان است. کسب و کار شروع بازگشایی ایالت در مارس 1, از جمله آرایشگری مو, سالن گلف دولت پارک dealerships خودرو و کارواش.

Epoch Times Photo
یک خانواده زندگی می کنند جریان یک مراسم تشییع جنازه در میللرسویلل ستلمنت, Md. در مه 20, 2020. مرحوم کشته در غرق شدن اما به دلیل محدودیت در جای خود در میان COVID-19 گیر تنها هشت, اعضای نزدیک خانواده و دوستان اجازه داده شد برای حضور در مراسم در داخل در حالی که بیش از 30 منتظر خارج است. بستگان در نپال تماشا از طریق livestream. (اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ)

مریلند

شرکت های تولیدی تلقی غیر ضروری قادر به بازگشایی جمعه همراه با خرده فروشان سالن و کلیساها.

ناهار خوردن در سرویس در رستوران ورزشگاه و تئاتر بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر.

برخی از استان ها نیست شروع به بازگشایی از جمله Montgomery County است.

بازگشایی فعال شد توسط کالیفرنیا ، لری هوگان تغییر یک stay-at-home منظور امن در خانه سفارش دهید.

“مبارزه با این بیماری کشنده این است که به مراتب بیش از. اما به دلیل شجاعت باور نکردنی به شما نشان داده اند و فوق العاده فداکاری شما را ساخته اند مریلند و ملت ما می تواند در حال حاضر حداقل شروع به آرامی بهبود می یابند” هوگان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ماساچوست

خانه عبادت می استقبال مردم در داخل اما در حال تشویق به نگه دارید, هوای آزاد, خدمات, با توجه به دستورالعمل منتشر شد مارس 18 توسط کالیفرنیا ، چارلی بیکر دولت.

فاز اول بازگشایی آغاز شده دوشنبه با بازگشایی ساخت و ساز کسب و کار و شرکت های تولیدی.

آزمایشگاه فضایی فضای خارج از بوستون و شخصی محدود خدمات از جمله سالن مو و کارواش می تواند بازگشایی در مه 25.

خرده فروشان نیز می تواند برای بازگشایی منظقه وانت.

میشیگان

میله خرده فروشان و رستوران ها در برخی از بخش های دولت می تواند استقبال مشتریان به درون جمعه دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: ممکن است 18.

“این یک گام بزرگ است اما همه ما باید به یاد داشته باشید به ادامه انجام بخشی از ما برای محافظت از خودمان و خانواده ما از گسترش COVID-19” او در بیانیه ای گفت.

جنرال موتورز و دیگر تولید کنندگان ماشین قادر به از سرگیری تولید در دوشنبه هفته پس از خودکار عرضه شرکت ها و برخی از تولید کنندگان دیگر بازگشایی شد.

میشیگان است در فاز سه دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer شش فاز بازگشایی طرح است. Whitmer اقامت-در-خانه سفارش به تازگی توسعه یافته از طریق آوریل 28.

مینه سوتا

فضای باز ناهار خوری می تواند رزومه ژوئن 1 لیبریا تیم Walz گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

“در حالی که ویروس نیست و در عین حال اجازه می دهد برای کسب و کار به عنوان معمول اجازه انجام آنچه ما انجام بهترین بعد از زمستان در مینه سوتا و سر خارج” او در بیانیه ای گفت.

رستوران صندلی می تواند بیش از 50 مشتریان در یک زمان.

تاریخ شروع برای داخل سالن ناهار خوری تعیین نشده است.

Walz اجازه دهید فروشندگان مراکز و دیگر کسب و کارهای مرتبط با آغاز بازگشایی مارس 18 رفاه اجتماعی فاصله محدودیت در حالی که شرکت های دیگر در درجه اول در بخش های صنعتی قبلا باز درهای خود را.

مردم می توانند جمع آوری در گروه های تا 10.

می سی سی پی

قمار بازگشایی شد مارس 21, بیش از دو ماه پس از آنها بسته شدند.

“بسیاری از کارکنان ما بازگشت به کار و استقبال مهمانان از طریق درهای خود را یک بار دیگر به ما اجازه خواهد داد به انجام آنچه ما انجام بهترین و سرگرم. ما نمی توانیم صبر کنید” MGM استراحتگاه اقدام مدیر عامل و رئیس جمهور لایحه Hornbuckle در بیانیه ای گفت.

کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت: این هفته که در خانه از عبادت باید صبر کنید به رزومه فرد خدمات تا ژوئن 1.

فرماندار اجازه دهید تعدادی از کسب و کار از جمله سالن های ورزشی ، سالن و آرایشگاه, بازگشایی در هفته های اخیر.

رستوران ها قادر به از سرگیری داخلی جدول, خدمات, در حالی که خرده فروشان اجازه داده شد به استقبال مردم در داخل.

Epoch Times Photo
یک نقاشی دیواری بر روی یک تخته سه لا تخته در توقیف میلگرد در هنر منطقه ویژگی های یک پیام حاکی از این است که این نوار را دوباره باز به زودی در کنار یک تصویر از بازیگر جف بریجز به عنوان شخصیت خود شخص در لاس وگاس, Nev. در مه 20, 2020. (اتان میلر/گتی ایماژ)

میسوری

اردو بازگشایی مارس 18 اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها از جمله اشغال محدودیت در دستشویی و حمام خانه.

“ما خوشحال می شود قادر به بازگشایی ما اردو و ارائه یکی دیگر از فضای تفریحی فرصت برای بازدید کنندگان ما اما به عنوان شما ممکن است انتظار مهمانان ما را ببینید برخی از تغییرات” کارول Comer, مدیر میسوری وزارت منابع طبیعی در بیانیه ای گفت:.

یکی از وسیع ترین reopenings در کشور در محل وزارت امور خارجه در اوایل ممکن است. هر کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی تا زمانی که مردم پایبند اجتماعی فاصله مورد نیاز رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن یک جمهوری خواه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

نیاز اصلی این است که نگه داشتن 6 پا فاصله بین یک فرد و مردم در آنها زندگی نمی کنند ،

مونتانا

فاز دو از بازگشایی آغاز خواهد شد ژوئن 1, لیبریا استیو بولاک روز سه شنبه گفت.

تجمعات تا 50 نفر برگزار می شود تا زمانی که فاصله فیزیکی را می توان به حفظ و رستوران ها, میله, ماشین منگنه مشروب و قمار می تواند گسترش به 75 درصد ظرفیت است. ورزشگاه سرپوشیده گروه کلاس های تناسب اندام و استخر و وان داغ می تواند در همان ظرفیت محدودیت اگر مکرر بهداشت انجام شده است.

محیط داخلی و فضای باز سالن های مانند بولینگ کوچه ها عمل می کنند.

“اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک پارچه, شستن دست های خود و مطابق با اصول بهداشتی همه بخشی از ما طبیعی است. اگر نه برای شما انجام آن را برای دیگران به ویژه برای آسیب پذیر ترین در میان ما” بولاک در بیانیه ای گفت. “نه پیروی از این دستورالعمل ها می تواند ما را در یک موقعیت که در آن ما باید برای رفتن به عقب به جای اینکه قادر به ادامه حرکت رو به جلو است.”

سالنهای سینما و موزه ها قبلا قادر به بازگشایی; رستوران ها و کافه ها قادر بودند به استقبال مشتریان داخل در مارس 4. بولاک نیز اجازه دهید مدارس استقبال دانشجویان پشت در انتظار تصمیم گیری های مدرسه محلی تخته.

نبراسکا

بیشتر محدودیت ها می تواند سست کالیفرنیا ، آیووا گفت: با توجه به اطلاعات مقامات دولتی را ببینید.

Ricketts است اجازه دهید برخی از کسب و کار بازگشایی, از جمله سالن مو و تاتو سرو است.

Tableside خدمات در برخی از مناطق کشور از سر گرفته ممکن است 4.

میله های زندان نمی تواند از سرگیری عملیات تا ماه ژوئن یا بعد از آن و بسیاری از فعالیت های جوانان پذیر نیست.

نوادا

فاز یک از بازگشایی نیست تا ژوئن 1 یا بعد از آن به لیبریا استیو Sisolak گفت: بیش از آخر هفته.

“آن جاوا را حداقل دو هفته از تجزیه و تحلیل” اطلاعات در مورد همه گیر Sisolak به خبرنگاران گفت:.

Sisolak اجازه, رستوران, آرایشگاه, مو سالن فروشندگان و نمایندگی خودرو بازگشایی با محدودیت در مارس 9.

رستوران داخل قمار می تواند بازگشایی تحت تجدید نظر سفارش نوادا بازی کنترل تخته, گفت, اگر, اجتماعی, محدودیت فاصله به دنبال دارد.

خواص باید تایید کند که آیا یک ورودی جداگانه برای رستوران وجود دارد. اگر نه مدیران باید به جزئیات چگونه مشتریان می توانند وارد رستوران بدون رفتن بر روی کف بازی.

نیوهمپشایر

کالیفرنیا ، کریس Sununu برنامه های اعلام بیشتر بازگشایی برنامه های روز جمعه پس از گفت و در اوایل این هفته پینت بال و گلف مینیاتور دوره های آموزشی می توانید از سرگیری عملیات و همچنین هدایت پیاده سفر.

منشور ماهیگیری, تیراندازی محدوده و سایر جاذبه ها نیز مجاز به بازگشایی در این هفته تحت Sununu را اصلاح اقامت در خانه سفارش دهید.

رستوران قادر به خدمت به مشتریان در خارج از جداول شروع مارس 18, یک هفته پس از خرده فروشان مو سالن گلف و آرایشگاه بازگشایی شد.

اردو و تولید و کسب و کار در پارک دولت بازگشایی شد و در مارس 1, در حالی که بیمارستان ها می تواند رزومه روش انتخابی در مارس 4.

Epoch Times Photo
مردم در یک نمایندگی خودرو در اولین روز نمایندگی اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات در لیندن, N. J., on May 20, 2020. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

نیوجرسی

فاز یک از لیبریا فیل مورفی بازگشایی طرح آغاز شده May 17. مورفی به خبرنگاران گفت: روز شنبه از دولت این است که دیدن بسیاری از جدید بیمارستان بستری COVID-19 بیماران اشاره کرد و معیارهای دیگر است که به دنبال خوب است.

“ما می دانیم که ما می توانیم به مرحله دوم, اما ما باید برای همه وجود دارد با هم,” او گفت:.

فاز دو شروع تاریخ تعیین نشده است هنوز.

که فاز شامل, هوای آزاد, مناطق ناهار خوری در یک رستوران به برخی از مراقبت های شخصی و کسب و کار و موزه ها و کتابخانه ها.

فاز یک اجازه ساخت و ساز شرکت ها و برخی از خرده فروشان بازگشایی شده است.

درایو را از طریق درایو در رویدادهای مجاز اگر شرکت کنندگان به دنبال سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مکزیک جدید

کسب و کار بیشتر خواهد بازگشایی ژوئن 1 همانطور که در حال حاضر به لیبریا میشل Lujan گریشام گفت او اولین جلسه در چهار روز.

رستوران ها باید قادر به از سرگیری ناهار خوردن در سرویس در حالی که ورزشگاه, سالن و مراکز خرید ممکن است بازگشایی شده است.

گریشام اصلاح سفارش دهید خرده فروشان استقبال مشتریان را داخل در مارس 16 و به اصطلاح غیر ضروری کسب و کار مانند کسانی که نیاز به دفاتر سرگیری عملیات.

در نامه این هفته به قانونگذاران ایالتی که می خواهید کامل بازگشایی به زودی گریشام آنها را به نام “بی پروا” و متهم آنها را از نادیده گرفتن “دشت حقایق از بحران است.”

کسب و کار مجاز به بازگشایی پیش از آن در است ممکن است شامل تفنگ فروشگاه حیوان خانگی خدمات کسب و کار و دوره های گلف.

نیویورک

هفت منطقه شروع به بازگشایی در این هفته در حالی که محدودیت های سخت در محل باقی می ماند در جای دیگر در سخت ترین-آمار دولتی در این کشور است.

کنگره منطقه شروع بازگشایی پنج شنبه, پیوستن به شش مناطق دیگر.

فاز اول بازگشایی اجازه می دهد تا خرده فروشان برای خدمت به مشتریان با منظقه وانت و تولید و ساخت و ساز کسب و کار برای بازگشایی شده است. کشاورزی جنگلداری و ماهیگیری شرکت می تواند بازگشایی همراه با عمده فروشی تجارت ،

لیبریا اندرو کومو وضعیت اضطراری دستور اجرا می شود تا ژوئن 13.

کارولینای شمالی

فاز دو شروع مارس 22 دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر چهارشنبه اعلام کرد.

کوپر گفت: قبلا دو فاز نمی شروع تا مارس 26.

“کارولینای شمالی با استفاده از این اطلاعات برای هدایت تصمیم گیری های ما در مورد زمانی که برای بلند کردن COVID-19 محدودیت و به طور کلی ما شاخص های کلیدی پایدار باقی می ماند,” کوپر در بیانیه ای گفت. “امن تر در خانه در فاز 2 یکی دیگر از دقیق گام به جلو و ما را به ادامه مصرف این ویروس به طور جدی برای جلوگیری از خطرناک سنبله در عفونت.”

فاز دو اجازه می دهد تا تجمعات تا 10 در داخل خانه و تا 25 در خارج از منزل.

رستوران ها مجاز به استقبال مشتریان در داخل به عنوان شخصی مراقبت از کسب و کار.

خرده فروشان مجاز به انجام این کار در فاز یک.

یک قاضی فدرال اخیرا مسدود شده کوپر محدودیت های موثر بر محیط داخلی خدمات در خانه از عبادت و گفت: خانه عبادت می توانید نگه دارید در فرد خدمات.

داکوتای شمالی

اجتماعات بزرگ مجاز از جمله کنسرت ها و رویدادهای ورزشی, مقامات دولت گفت: در هفته گذشته. آنها منتشر شد توصیه هایی برای چگونه چنین باشد باید به کار گرفته شود.

کالیفرنیا ، داگ بورگوم به خبرنگاران گفت که “نیروهای بازار” راهنمای صاحبان سالن در زیر پروتکل را به مطمئن شوید که مردم احساس “امن و راحت است.”

مدارس می توانند برای بازگشایی برنامه های تابستانی شروع ژوئن 1.

رستوران ها و سالن های ورزشی و مراقبت های شخصی کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در اوایل ماه مه با ظرفیت محدود و اجتماعی فاصله گرفته است.

راهنمای مراکز تفریحی, ورزشی, مراکز سالن موسیقی و تئاتر شد و انتظار می رود به زودی.

اوهایو

ناهار خوردن در سرویس می تواند بازگشایی در روز پنج شنبه نزدیک به یک هفته پس از, هوای آزاد, سرویس مجاز به رزومه و چند روز پس از کالیفرنیا ، مایک DeWine گفت که او تغییر خود را اصلاح اقامت در خانه سفارش به یک مشاوره بهداشت.

این ممنوعیت در اکثر تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است ماندن در محل را به عنوان محدودیت های دیگر.

ورزشگاه در سراسر کشور می تواند باز کردن بلافاصله پس از یک county قاضی روز چهارشنبه در برابر حکومت های بهداشتی دولتی و مدیر دکتر امی اکتون.

سی و پنج ورزشگاه شکایت به دست آورده و یک دستور مقدماتی است که بلوک اکتون و یا دیگر مقامات دولتی از اعمال یا اجرای مجازات اگر افراد از ورزشگاه بهداشت و درمان باشگاه ها و مراکز ورزشی به عنوان طولانی به عنوان دستورالعمل های ایمنی به دنبال دارد.

Epoch Times Photo
مسافران هیئت مدیره خطوط هوایی آمریکا پرواز به شارلوت کارولینای شمالی در سن دیگو فرودگاه بین المللی در کالیفرنیا در مارس 20, 2020. (شنی Huffaker/گتی ایماژ)

اوکلاهما

تجمعات تا 50 نفر مجاز به هفته گذشته در حالی که رویدادهای ورزشی و مراسم عروسی و مجالس ترحیم می تواند از سر گرفت.

غیر ضروری سفر می تواند رزومه و میله می تواند خوش آمدید تعداد محدودی از مشتریان.

فاز یک از کالیفرنیا ، کوین Stitt را بازگشایی طرح آغاز شده و در ماه گذشته با بازگشایی آرایشگاه و مراقبت شخصی دیگر کسب و کار.

رستوران ها و مراکز و فروشگاه های دیگر شروع بازگشایی در تاریخ 1 مه.

اورگان

خرده فروشان می تواند بازگشایی اگر آنها در داخل مراکز که از جمعه. مشتریان باید ماسک می پوشند. مراقبت از کسب و کار و اردوهای تابستانی نیز بازگشایی در سطح ایالت.

در بسیاری از استان ها بیشتر reopenings در حال وقوع از جمله ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کافه ها.

یک قاضی روز دوشنبه گفت: به لیبریا کیت براون اقامت در خانه سفارش بود “باطل” از آنجا که او به دنبال تصویب توسط نمایندگان مجلس به منظور گسترش فراتر از 28 روز محدود می کند.

اما اورگان دیوان عالی کشور متوقف حکم برقراری براون محدودیت.

“هیچ میانبر وجود دارد برای ما به بازگشت به زندگی به عنوان آن را قبل از این بیماری همه گیر. به سرعت در حال حرکت می تواند بازگشت اورگان به روزهای اولیه از این بحران زمانی که ما خودمان محکم برای بیمارستان ها بود لبریز” فرماندار در بیانیه ای گفت.

پنسیلوانیا

دوازده بیشتر شهرستانهای استان در حال حرکت جمعه به زرد فاز پیوستن به 37 نفر دیگر.

گرگ تا به مبارزه با برخی از رهبران محلی که می خواهید به حرکت از طریق رنگی طرح بازگشایی سریعتر تهدید به قطع کمک های مالی اگر شهرستانهای حرکت رو به جلو بدون تصویب خود را.

گرگ طرح تعیین شهرستانهای استان به عنوان قرمز و زرد و یا سبز است. قرمز به معنی شهرستانهای هنوز هم تعداد زیادی از جدید روزانه CCP ویروس موارد و معیارهای دیگر نشان دادن بهبود کمی طول بیماری همه گیر.

فرماندار تمدید اقامت خود را در خانه سفارش برای کسانی که در شهرستان ها تا ژوئن 4.

رود آیلند

در حالی که سواحل بازگشایی برای روز یادبود لیبریا Gina Raimondo شهروندان هشدار داد که “این آخر هفته است نه یک آخر هفته به پرتاب یک حزب بزرگ است.”

“آن است که یک تعطیلات آخر هفته به یک کباب. با هم در یک گروه کوچک. لذت بردن از خانواده خود را. برای پیاده روی بروید. رفتن به ساحل برای پیاده روی,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Raimondo به تازگی دو برابر مقدار از زمان برای فاز یکی از بازگشایی طرح آغاز شده است که در اوایل ممکن است.

او کاسته است برخی از محدودیت ها اجازه می دهد رستوران ها برای شروع فضای باز ناهار خوری. دفاتر و به اصطلاح غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

کلیساها و خانه های دیگر عبادت می توانید نگه دارید خدمات با پنج یا کمتر به مردم و مجالس ترحیم که شامل تا به 10 نفر برگزار می شود.

Epoch Times Photo
ساکنان شنا دست و پا زدن هیئت مدیره و کایاک در بارتون کریک در Austin, تگزاس, on May 20, 2020. (تام پنینگتون/گتی ایماژ)

کارولینای جنوبی

محدودیت در باغ وحش, موزه, پارک های آبی, پارک های تفریحی آکواریوم و جاذبه های دیگر برداشته خواهد شد در 22 مه کالیفرنیا ، هنری مک مستر چهارشنبه اعلام کرد.

جوانان و بزرگسالان ورزش لیگ می توانند رزومه شیوه های مارس 30 و رقابتی بازی در ژوئن 15.

به اصطلاح نزدیک-تماس با ما کسب و کار از جمله آرایشگری مو, سالن های سالن های ورزشی و استخر و دیگران بازگشایی با محدودیت در 18 مه یک هفته بعد از رستوران ها در سراسر کشور اجازه داده شد به ارائه ناهار خوردن در خدمات.

“امن باشد اما به” مک مستر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته او به عنوان خواست مردم به سرپرستی کسب و کارهای محلی. “اقتصاد ما ساخته نشده است تعطیل شود.”

مک مستر مجاز برخی از کسب و کار به بازگشایی ماه گذشته در یکی از اولین reopenings در کشور است. سواحل در کشور باز هستند.

داکوتای جنوبی

کافه ها و رستوران ها آغاز شد استقبال مشتریان داخل در Sioux Falls بیش از آخر هفته پس از reopenings در بقیه امور خارجه.

هر کسب و کار است که می خواستم به می تواند بازگشایی کالیفرنیا ، Kristi Noem اعلام کرد در اواخر ماه آوریل است.

مقامات صادر راهنمایی در اشغال محدودیت و کارمند نمایش.

مدارس اجازه داده شد به میزبان گروه های کوچک دانش آموزان به “چک در” با آنها را قبل از پایان سال تحصیلی.

“طرح من رونمایی امروز در ادامه قرار داده و قدرت تصمیم گیری را به دست مردم—که در آن تعلق دارد. امروز برنامه ریزی متکی بر اهالی داکوتای جنوبی در ادامه به ورزش حس مشترک معقول و نوآوری و تعهد به خود و خانواده و در نوبت جوامع خود” Noem در بیانیه ای گفت.

تنسی

ظرفیت محدودیت در رستوران ها و خرده فروشان برداشته خواهد شد مارس 22, با توجه به دستورالعمل منتشر شد چهارشنبه کالیفرنیا ، بیل لی.

“این دستورالعمل به اشتراک گذاری بهترین شیوه برای اطمینان از دولت ما را در کسب و کار می تواند همچنان به کار در یک راه است که محافظت از مشتریان و کارکنان در حالی که قرار دادن مردم بازگشت به کار” لی در بیانیه ای گفت.

بزرگ, غیر-تماس با جاذبه ها و مکانهای از جمله کنسرت و اجرای سالن های تفریحی و پارک های آب, سالن, تئاتر و تئاتر شام در باغ وحش, زیادی از موزه ها و بیشتر می تواند بازگشایی اگر آنها به دنبال اجتماعی فاصله مورد نیاز و قابل توصیه.

شش استان ها—Shelby, Madison, Davidson Hamilton ناکس و سالیوان—مجاز بودن هستند توسط لی به دنبال خود بازگشایی برنامه.

تعدادی از کسب و کار قبلا مجاز به بازگشایی از جمله مراقبت های شخصی کسب و کار.

تگزاس

Rodeos, بازی بولینگ, کوچه, بارها و آکواریوم می توانید از سرگیری عملیات در روز جمعه.

مراکز مراقبت از کودکان و ورزشگاه بازگشایی در روز دوشنبه.

باغ وحش جوانان اردوگاه های ورزشی جوانان و برخی از ورزش حرفه ای بدون تماشاگر می تواند بازگشایی و یا رزومه تا پایان ماه کالیفرنیا ، گرگ ابوت اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“امروز و فردا و هر روز رفتن به جلو است یک گام نزدیک تر به اکتشافات پزشکی است که می تواند در درمان و محافظت از مردم از COVID-19—اما تا زمانی که آن روز می آید تمرکز ما این است که نگه داشتن تگزاسی امن در حالی که بازگرداندن توانایی خود را به عقب بر گردیم به کار باز کردن کسب و کار خود را به پرداخت صورتحساب خود را و قرار دادن مواد غذایی بر روی جداول خود را,” او گفت: در یک بیانیه آماده.

رستوران می تواند به گسترش اشغال این هفته برای داخل سالن ناهار خوری.

کشت کسب و کار از جمله سالن آرایشگاه و مراکز بازگشایی شد در اوایل این ماه.

یوتا

بسیاری از دولت وارد فاز دو از کالیفرنیا ، گری هربرت بازگشایی طرح در مارس 16.

تجمعات تا 50 نفر اجازه داده شد در حالی که سازمان ورزش قادر به ادامه.

همه کسب و کار می تواند بازگشایی اگر صاحبان دنبال اجتماعی محدودیت فاصله.

هربرت در مارس 1 اجازه کشت کسب و کار بازگشایی, از جمله سالن های ورزشی ، سالن و ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها.

Epoch Times Photo
مشتریان خوردن و نوشیدن در بچه بداخلاق و لوس توقف, محبوب, بار, رستوران و جاذبه های توریستی در حدود 5 دقیقه از ایلینوی مرز در کنشا, Wis., در 15 مه سال 2020 است. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

ورمونت

رستوران می تواند خدمت به مشتریان در هوای آزاد, جداول, شروع, مارس 22 در صورتی که به دنبال محدودیت از جمله یک سفارش است که جدول فاصله حداقل 10 فوت از هم جدا.

رستوران ها باید با استفاده از یکبار مصرف منوها و جداول می تواند شامل بیش از دو خانواده و یا 10 نفر مجموع.

مقامات دولتی در حال معرفی رستوران نگه داشتن مشتری نام و اطلاعات تماس ها تا 30 روز برای کمک به با تماس با ردیابی.

کالیفرنیا ، فیل اسکات دستور توقف در محل ناهار خوری در تاریخ 16 مارس به عنوان بخشی از خود را سخت محدودیت اجرا شده است که در ماه است.

اسکات کاسته محدودیت های این ماه, اجازه می دهد تا خرده فروشان به استقبال مشتریان در داخل و دوره های گلف و تنیس برای بازگشایی شده است.

اسکات در هفته گذشته گفت: او را اجازه دهید رستوران سر ناهار خوردن در خدمات قبل از ژوئن 1. مراقبت های شخصی کسب و کار مانند آرایشگاه خواهد بود قادر به بازگشایی قبل از آن.

ویرجینیا

روشن نیست که آیا غرب ویرجینیا می توانید شروع به بازگشایی در مه 29, لیبریا رالف نرتهم گفت.

ترین استان ها در دولت آغاز شده و فاز یک هفته گذشته اما, northern Virginia حوزه های قضایی خواسته و دریافت یک استثنا.

“آنها پس داده فقط به عنوان ما هستند” نرتهم گفت. “هنگامی که آنها راحت هستند و زمانی که داده ها پشتیبانی از حرکت به مرحله ما را انجام خواهد داد.”

فاز یک شامل خرده فروشان بازگشایی و رستوران سرگیری فضای باز ناهار خوری. ورزشگاه و مراقبت های شخصی کسب و کار می تواند از سرگیری عملیات و کلیسا قادر به انجمن خوش آمدید عبادت.

فاز یک به طول خواهد انجامید تا چهار هفته و یا حتی دیگر به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، فاز دو و سه پیش بینی شده برای حدود سه هفته هر.

ساحل ویرجینیا است بازگشایی جمعه در زمان برای روز یادبود, دولت, مقامات گفت. بر خلاف برخی از سواحل است که بازگشایی در کشورهای دیگر حمام آفتاب و شنا اجازه خواهد داشت.

مقامات را اجرا اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

واشنگتن

استان ها می توانید اجازه دسترسی به سرعت بالا در بازگشایی دموکراتیک رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد. ده شهرستانهای تا کنون تایید شده را به حرکت به فاز دو که ویژگی های بازگشایی عملیات املاک و مستغلات.

حرکت “با خوشحالی رفتن اجازه می دهد تا بیشتر فرصت اقتصادی” که شهرستانهای که دریافت تایید از مقامات امور خارجه Inslee گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

پزشکان و دندانپزشکان قادر به بازگشایی ایالت این هفته است.

فاز یک آغاز شده و در اوایل این ماه به عنوان خرده فروشان باز با منظقه پیکاپ و ماشین, نمایندگی کارواش و تلفن همراه حیوان خانگی خدمات از سر گرفته و عملیات.

فاز دو نیز شامل بازگشایی تمام ساخت و تولید کسب و کار است که مجبور شدند به نزدیک است. شرکت های ساخت و ساز داخلی, خدمات, خرده فروشان و مراقبت های شخصی خدمات می توانید از سرگیری عملیات. رستوران می خوش آمدید مشتریان در داخل با ظرفیت محدود.

غرب ویرجینیا

چهارمین مرحله از بازگشایی شروع مارس 21 به عنوان فضای مراکز و سالن غذاخوری و سالن های برنزه بازگشایی شد. خرید در داخل فروشگاه های خرده فروشی در حال حاضر مجاز است.

Whitewater قایق سواری و ziplining می توانید رزومه. پارک ایالتی اردو به دولت ساکنان. سی و powersport مسابقه می توانید راه اندازی مجدد تا زمانی که هیچ تماشاگران وجود دارد.

Reopenings میله میله برای مارس 26 شامل پارک دولت کابین و لژ به دولت ساکنان میله موزه ها و باغ وحش.

کسب و کار های متعدد از جمله ورزشگاه مراکز سلامتی و همه کسب و کارهای کوچک با کمتر از 10 نفر از کارکنان قبلا بازگشایی شد.

ویسکانسین

کسب و کار متعدد بازگشایی در هفته گذشته پس از دادگاه عالی ایالت در مارس 13 مسدود تمدید اقامت در خانه سفارش دهید.

دولت وزیر بهداشت Andrea نخل تمدید کرده اند منظور در مارس 16 مارس 26.

“این مورد در مورد ادعای قدرت توسط یک غیرمنتخب رسمی آندریا نخل و او را سفارش به همه مردم در ویسکانسین به باقی می ماند در خانه های خود به مسافرت و به همه کسب و کار است که او اعلام نمی شوند ‘ضروری’ در اورژانس منظور 28,” قضات نوشت.

“نخل منظور محدود همه مردم به خانه های خود منع سفر و بسته شدن کسب و کار بیش از اقتدار قانونی از Wis. آمار. § 252.02 که بر اساس آن نخل ادعا می کند تکیه می کنند.”

افرادی که در نقض نظم را نمی توان با عنوان جرم جنایی جریمه با توجه به تصمیم اکثریت.

لیبریا تونی Evers واگذار خرما برای تمدید اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

“تا به حال ویسکانسین بود بسیار خوب ما به جای نبرد در برابر COVID-19. ما رسیده بود تقریبا همه ما راهگاهی معیارهای. ما تا به حال باز 14,000 کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور قرار 90,000 مردمی به کار بود که به دلیل کار خوب از Wisconsinites در سراسر کشور ما که با هم متحد ماند و ماند امن” Evers در بیانیه ای گفت. “با وجود که خوب کار قانونگذاران جمهوری خواه متقاعد کرده اند که چهار نفر از قضات به پرتاب ما دولت را به هرج و مرج.”

دولت های محلی هنوز هم می توانید موضوع خود به خود محدودیت.

وایومینگ

پارک ملی یلوستون بازگشایی با محدودیت در 18 مه در حالی که Grand Teton National Park بازگشایی در هفته گذشته.

کالیفرنیا ، Mark Gordon اجازه ورزشگاه, آرایشگاه, سالن های سینما و سرو خال کوبی بازگشایی شده است. رستوران ها اجازه داده شد به سر ناهار خوردن در سرویس های هفته گذشته است.

مراکز مراقبت از کودکان قادر به استقبال کودکان عقب. بیمارستان از سر گرفته اعمال جراحی الکتیو.

“ما باید همچنان مراقب باشند در مورد اجتماعی فاصله” گوردون در بیانیه ای گفت. “من مطمئن هستم که مردم و جامعه کسب و کار ادامه خواهد داد تا تشخیص دهد که اقدامات خود را اجازه خواهد داد که ما را به ادامه امن و ثابت مسیر رو به جلو است. مهم است به یاد داشته باشید که حتی به عنوان ما به سهولت محدودیت COVID-19 هنوز هم با ما ادامه خواهد داد و در حال حاضر در ایالت وایومینگ برای برخی از زمان.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de