غیر منتظره ای فعال طوفان فصل پیش رو خدمات ملی آب و هوا پیش بینی

پیش بینی در خدمات ملی آب و هوا (NWS) انتظار 2020 کومودو را بالاتر از حد معمول فعالیت است.

با توجه به ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) یک بخش از NWS چشم انداز پیش بینی 60 درصد شانس بالاتر از نرمال فصل طوفان.

“به عنوان یک آمریکایی تمرکز توجه خود را در یک محیط امن و سالم بازگشایی از کشور ما از آن باقی مانده است بسیار مهم است که ما نیز به یاد داشته باشید برای ایجاد مقدمات لازم برای آینده فصل طوفان” گفت: وزیر بازرگانی ویلبر راس در یک نسخه.

پیش بینی آب و هوا انتظار می رود که غیر منتظره فعال نجومی را بین 6 و 10 طوفان با باد بالا 74 مایل در ساعت از جمله بین 3 و 6 عمده طوفان است. عمده طوفان تعریف شده است به عنوان داشتن بادها 111 مایل در ساعت یا بالاتر و حمل طبقه بندی دسته 3, 4 یا 5.

احتمالا وجود خواهد داشت در مجموع از بین 13 و 19 به نام طوفان در این فصل تعریف شده به عنوان کسانی که با بادها بیشتر از 39 مایل در ساعت.

Epoch Times Photo
خلاصه دادهنمایی به نمایش فصل طوفان و احتمال تعداد نام طوفان پیش بینی شده از NOAA 2020 کومودو چشم انداز. (NOAA)

شانس که فصل طوفان نزدیک خواهد بود طبیعی است که 30 درصد در حالی که پیش بینی برای یک زیر-فصل عادی ایستاده در فقط 10 درصد NOAA گفت. اطلس فصل طوفان شروع می شود در تاریخ 1 ژوئن و اجرا می شود برای نوامبر. 30.

NOAA هشدار داد که نیاز به آماده برای طوفان “مهم است در این سال” را به عنوان های مختلف COVID-19 مهار اقدامات ممکن است فاجعه برنامه ریزی است.

“اجتماعی فاصله و دیگر CDC راهنمایی برای امن نگه داشتن شما از COVID-19 ممکن است تحت تاثیر این حوادث طرح شما در حال حاضر در محل از جمله آنچه که در خود بروید کیت مسیرهای تخلیه پناهگاه و بیشتر گفت:” کارلوس کاستیلو اقدام معاون مدیر برای انعطاف پذیری در FEMA.

“با گردباد فصل در اوج خود فصل طوفان در اطراف گوشه و جاری شدن سیل و زلزله و آتش سوزی یک خطر در طول سال از آن زمان به تجدید نظر و تنظیم طرح اضطراری در حال حاضر,” او اضافه شده است.

“بلایای طبیعی نمی خواهد صبر کنید تا من شما را تشویق به حفظ COVID-19 در ذهن در هنگام تجدید نظر و یا ساخت طرح های خود را برای شما و عزیزان شما و فراموش نکنید که حیوانات خانگی خود را” Castillo اشاره کرد.

Epoch Times Photo
خلاصه گرافیک نشان دادن یک لیست بر اساس حروف الفبا از سال 2020 اطلس tropical cyclone نام به عنوان انتخاب شده توسط سازمان جهانی هواشناسی. اول به نام طوفان فصل آرتور رخ داده است در اوایل در ماه مه قبل از NOAA چشم انداز اعلام شد. شروع رسمی اطلس فصل طوفان است ژوئن 1 و اجرا می شود از طریق Nov. 30. (NOAA)

مختلف آب و هوا و عوامل در حال رانندگی احتمال قوی برای بالاتر از نرمال طوفان فعالیت در اقیانوس اطلس در این سال NOAA گفت. این شامل یک احتمال وجود دارد که نمی خواهد یک ال نینو در این سال به سرکوب و طوفان و کاهش عمودی باد برشی ضعیف تر گرمسیری تجارت بادها و قوی تر غرب آفریقا موسمی.

“NOAA و تحلیل از زمان و فصلی شرایط جوی نشان می دهد یک دستور برای فعال کومودو در این سال” گفت: دکتر نیل Jacobs اقدام NOAA مدیر. در طی یک کنفرانس تلفنی جاکوبز گفت: این امکان وجود دارد در این فصل به پایان می رسد تا “بسیار فعال است.”

برای کمک به موقع و دقیق پیش بینی NOAA و نیروی دریایی ایالات متحده استقرار ناوگان مستقل غواصی طوفان گلایدر در طول سال 2020 فصل طوفان به رعایت شرایط گرمسیری اقیانوس اطلس و دریای کارائیب.

“فقط به عنوان در سال گذشته NOAA کارشناسان خواهد ماند جلوتر از توسعه طوفان و طوفان گرمسیری و ارائه پیش بینی ها و هشدارهای ما بستگی دارد به ماندن امن” راس گفت.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de