‘نادرست’ نقد و بررسی: هرگز کسل کننده یا یکنواخت و خسته کننده

DIFFERENT STORY. Cristine Reyes and Xian Lim star in 'Untrue.' All screenshots from YouTube/Viva Films

داستان متفاوت است. Cristine Reyes و شیان Lim ستاره در ” نادرست است.’ همه تصاویر از یوتیوب/فیلم Viva

Sigrid برنارد را نادرست یک فیلم است که استادانه دامن بودن جعبه.

پتانسیل دیدار-زیبا

این فیلم باز می شود با زرشکی-سفید مارا (Cristine Reyes) که در صورت به شدت کبود و خون آلود از بازجویی توسط پلیس.

او روایت حوادثی که منجر به دولت متاسفم شروع می شود با یک پتانسیل دیدار ، در حالی که عجله برای رفتن به محل کار او برجستگی یواخیم (Xian Lim) باعث او را به رها کردن یک بطری شراب. آنها دوباره ملاقات در رستوران که در آن مارا با این نسخهها کار به عنوان یک پیشخدمت زن که صاحب یواخیم دوست. این فیلم تغییرات خلق و خوی آشکارا به کارگیری کلیشه است که تعریف پلیسی.

مارا در راه او شروع به احساس می کنم مثل او را به دنبال داشت. یواخیم است پس از او و در نهایت woos او به او اجازه دهید به زندگی خود سریع تبدیل شدن به دوست پسر خود, سپس شوهر او در حالی که نشانه هایی از یک شخصیتی.

فقط زمانی که این فیلم موقعیت مارا به عنوان شخصیت خود را, آن را دوباره تغییر دیدگاه این بار با یواخیم بازگویی حوادث مشابه اما با او را به عنوان قربانی به جای درنده.

نادرست رشد در تاری برداشت. برنارد ماهرانه orchestrates از استعارههای از ژانرهای او تلاش برای حرکت به نگه داشتن مخاطبان خود را در یک حالت سردرگمی سرمایه گذاری. او کاملا می داند که او فیلم teeters نسبت به اینکه کاملا مضحک اما به جای حجاب آن را یکنواخت و خسته کننده با ظرافت او هل پاکت thrusting شخصیت او در شرایطی که بیش از حد دیوانه به هر حس. جالب ترین نکته در اینجا این است که آن همه کار می کند. فیلم پذیرای بسیاری از آن افراط در نتیجه یک کار است که آشفته و خمیری است که طراوت در یک بازار که در آن پلیسی تبدیل شده اند بیبهره از هر گونه شگفتی است.

DARK. Sigrid Bernardo takes on a different story for Viva Films.

تاریک است. Sigrid برنارد طول می کشد در یک داستان متفاوت برای Viva فیلم.

عجیب و غریب و خارجی زمین

برنارد باعث می شود بسیاری از عجیب و غریب تنظیم.

نادرست مزایای از احساس انزوای مطلق که دو فیلیپینی به تنهایی در یک خانه عجیب و غریب و خارجی زمین بیرون کشیدن. وجود دارد یک حس است که دو شخصیت مهم نیست که چگونه خشونت یا سوء استفاده از آنها به یکدیگر جدایی ناپذیر هستند به ظاهر مرتبط با برخی بی رحمانه و تاب از سرنوشت. آن را نیز کمک می کند که این فیلم نمی کند سعی کنید به خیال بافی خود را تنظیم و در حالی که این ویترین زیبا cityscapes و flatlands آن است که مراقب باشید تا همیشه شوت مناظر با یک اثر خفیفی از رنگ از رمز و راز.

اجرای ریس و Lim هستند درستی بلانت گاهی اوقات به نقطه که کاریکاتور-مانند.

به جای اینکه مسئولیت اغراق آمیز حرکات و احساسات و عواطف از ریس و Lim مناسب آشفته طبیعت برنارد تصویر. وجود دارد هیچ جایی برای تعارفات در این فیلم است. آن است که بروسقو و اغلب بی دست و پا نجابت برای سردرگمی به جای هنر و خسته کننده طعم خوب است. این است که احتمالا برنارد ترین بی پروا و در عین حال هیجان انگیز فیلم است. در حالی که بدیهی است که طراحی شده فیلم ئی به عنوان unhinged به عنوان شخصیت های آن است.

هجوم انتظارات

نمی توان آن را دقیق می گویند که نادرست است یک فیلم خوب چون اصرار بر هجوم انتظارات. با این حال همواره stupefying.

نادرست است و هرگز کسل کننده و یکنواخت و خسته کننده. درست زمانی که به نظر می رسد برای تبدیل شدن به قابل پیش بینی آن را می کشد یکی سریع ساخت آن جذاب از فریم اول به آخر. – Rappler.com

فرانسیس جوزف کروز litigates برای زندگی است و می نویسد: در مورد سینما برای سرگرم کننده است. اولین بار, فیلیپینی فیلم او در تئاتر بود کارلو J. Caparas’ Tirad منتقل می کند.

پس از آن او شده است در یک ماموریت برای پیدا کردن بهتر خاطرات با فیلیپین سینما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im