سیستم کتابخانه در دانشگاه جورج تاون (GU) حذف کرده و صدها کتاب در مدت کوتاهی پس از برخی از دانش آموزان این نشریات “توهین آمیز است.”

با توجه به GU دانشجویی مجله جورج تاون نقد و بررسی در مقاله منتشر شده در اوایل ماه فوریه یک عضو هیات انتشار متوجه یک کتاب است که برجسته برجسته بومی آمریکا زن در پوشش آن در قفسه کتاب در مک کارتی کتابخانه. این باعث شد دیگر اعضای هیات به “بررسی هر کتاب در اتاق” و آنها تعیین می شود با نگاه کردن به کتاب را پوشش می دهد که حداقل یک نیم, اگر نه همه از کنار گذاشتهشدن کتاب شامل “نژادپرستی و تبعیض زن ستیزی, هوموفوبیا, fetishization و آزار جنسی کودکان.” این دانشجویان در ادامه کتاب خود شکار در کتابخانه دیگری در رینولدز سالن جایی که آنها واقع مطلب “مشابه مشکل” کتاب.

“ما می خواهم برای اضافه کردن که ما حتی جزئیات داخل این کتاب…دوباره کل راه باریک از شواهد برای این مشکل طبیعت از این کتاب ها بر روی جلو و پشت را پوشش می دهد” نوشت: نقد و بررسی را editor-in-chief.

پس از دریافت ایمیل خواستار مدیران برای توضیح حضور این “مشکل” کتاب هر دو مک کارتی و رینولدز کتابخانه ها تقریبا خالی قفسه های خود را از بین بردن صدها کتاب در چه نقد و بررسی با عنوان “پوشش.” یک سخنگوی دانشگاه گفت: Hoya یک GU روزنامه دانشجویی که تصمیم گیری ساخته شده بود چرا که کتاب “چپ شده بود با عناوین موضوعات و تصاویر است که نگرانی برای دانش آموزان و کارکنان.”

جورج تاون نقد و بررسی نمایش برخی از حذف کتاب عمدتا در اواسط قرن 20 داستان در گزارش خود. برخی از آنها به ویژه استرالیا رمان نویس کارتر قهوه ای کارآگاه اسرار حق رای دادن و برجسته از نظر جنسی تحریک آمیز پوشش تصاویر. در حالی که برخی دیگر از جمله Nick Carter-Killmaster ماجراجویی جاسوسی سری شامل نژادی موهن و بیگانه تم که غیر معمول نیست در آمریکا جاسوسی رمان در اوج جنگ سرد. نیز حذف شده بود و به ظاهر بی گناه “لژیون” عاقبت به William Peter Blatty را “جن گیر” از آنجا که از “تصویر کشیدن مسیحیت و روحانیت به عنوان بد است.”

در حالی که تاکید بر این که نقد و بررسی “را پشتیبانی نمی کند سانسور در هر شکل” کارکنان عضو که شکایت به مدیران کتابخانه انجام پذیرفت که تصمیم به حذف کتاب شد “در نهایت تصمیم درست.”

“در حالی که به اعتقاد من آنها رفت و در مورد آن راه اشتباه به اعتقاد من دانشگاه بود و حق به حذف کتاب” دانش آموز نوشت: طی مکاتبات با Hoya.

هر دو کتابخانه ها ایجاد شد به عنوان اجتماعی و مطالعه فضاهای برای دانش آموزان وقتی گو باد از جنوب غرب چهار ساخته شد و باز در سال 2003 یک کتابخانه مدیر گفت: نقد و بررسی. کتابخانه ها هیچ رسمی چک کردن سیستم و قفسه در ابتدا خالی تا یک آلوم اهدا کتاب به کتابخانه ها. پس از آن دانش آموزان به کمک این کتابخانه با اهدای کتاب های قدیمی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im