دانشگاه راه اندازی خط تلفن اعداد برای دانش آموزان مبارزه با استرس های روانی در مستند

بنگلور/پونا:چند نهاد علمی در کشور در حال رسیدن به دانش آموزان خود را به نگه داشتن خود را بررسی سلامت روانی در میان ملت گسترده مستند زیر کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) جهت راه اندازی روانی تلفنی اعداد برای دانش آموزان است.

به منظور پرداختن به هر نوع وحشت و اضطراب و یا افسردگی است که دانش آموزان ممکن است دستخوش شعله (بنیاد لیبرال و مدیریت آموزش و پرورش) در دانشگاه پونا راه اندازی رفتاری بهداشت تلفن-خط تلفن رایگان برای دانش آموزان به جلو آمده باز کردن و به اشتراک گذاری اگر آنها مشاهده هر گونه مسائل مربوط به سلامت روان.

نهاد علمی توسعه یافته پشتیبانی از طریق شخصی مشاوره در حالی که ارائه یک استرس مجازی تجربه یادگیری است.

دانش آموزان می توانند برنامه یک جلسه با نگران حرفه ای در تلفن یا ویدئو کنفرانس به عنوان در هر اولویت خود را.

در مورد آنها می خواهند به دنبال هر گونه دخالت خارجی در این دانشگاه کمک خواهد کرد که آنها را با تمام اطلاعات مربوطه بر سلامت روان پشتیبانی از امکاناتی که در دسترس هستند در شهرهای مربوطه می باشند.

در حالی که LISAA مدرسه طراحی وابسته به بنگلور دانشگاه بشود برای ترم امتحانات و باید از سر کلاس های آنلاین از طریق سیستم عامل های مانند گوگل دیدار و Google Hangout آنها همچنین برنامه ریزی برای انجام یک زوم صحبت با یک مشاور روانی.

“معلمان نیز هدایت دانش آموزان در طول این زمان دشوار است. فرمت ارسال در تاریخ است که با توجه به مناسب مقدار حصول اطمینان از کیفیت کار پروژه است به خطر بیافتد نیست. ما همچنین برنامه ریزی برای انجام یک زوم صحبت با یک مشاور روانی به آدرس نگرانی های دانش آموزان ممکن است در اطراف عدم قطعیت است که غالب در برابر چنین”گفت: Avi Keswani بنیانگذار & مدیر LISAA مدرسه طراحی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im