هواپیمایی متحده به $90,000 در سفر کوپن برای تنزیل رتبه مسافران

هواپیمایی متحده تا به حال به مبادله بوئینگ 777 هواپیما برای یک Feb. 22 پرواز از نیوآرک به هاوایی و در نتیجه کاهش کسب و کار کلاس صندلی. بنابراین هواپیمایی ارائه شده مایل به مسافران مایل به نشستن در یک کلاس پایین تر از صندلی در بوئینگ 767-300 برای 11 ساعت به علاوه پرواز مستقیم.

نه مسافر پذیرفته $10,000 در سفر کوپن پرداخت غرامت برای هر یک از مجموع $90,000.

“گاهی اوقات ما مجبور به تغییر هواپیما در آخرین لحظه و وقتی اتفاق می افتد که ما سعی می کنید برای انجام کار درست و تاثیر به مشتریان به عنوان حداقل که ممکن است” ایالات سخنگوی Maddie شاه با سی ان ان گفت سفر.

پادشاه تایید کرد که نه کلاس کسب و کار مسافران داوطلب به نشستن در یک “حق بیمه به علاوه” کابین ارائه می دهد که مسافران بیشتر legroom نیست و مزایای دیگر یافت نمی شود به طور منظم در یک مربی کابین.

اما او کاهش یافته است به تایید جبران مقدار آن “از جناح” سفر وبلاگ گزارش به عنوان $10,000 ارزش کوپن های سفر هر مسافر.

“من فکر می کنم این است که مقدار زیادی از پول, اما آن را نمی کند من تعجب گفت:” پیتر ساساکی که پرواز بیش از یک میلیون متحده مایل است و فقط دعوت نخبگان جهانی خدمات وضعیت با شرکت هواپیمایی. دقیق مدارک برای این برنامه نیست منتشر شده اما با توجه به برخی از خطوط هوایی بیشترین سود مشتریان است.

“این است که احتمالا بهتر است برای دریافت [مسافران] به مقصد خود را به هر قیمتی به جای آنها دست انداز و ریسک هزینه مسکن یک rebook و بد روابط عمومی با توجه به نحوه کامل پروازهای این زمان از سال است.”

مسافران همیشه نمی دانند که حقوق خود را زمانی که آنها ضربه.

مسافران غیر ارادی ضربه از پروازها در ایالات متحده را می توان به عنوان جبران خسارت در صورتی که تایید رزرو لطفا به پروازهای خود را آنلاین می رسند در خروج از دروازه در زمان—اگر خطوط هوایی خود می توانید آنها را به مقصد خود را در عرض یک ساعت از اصلی پرواز زمان ورود با توجه به وزارت حمل و نقل.

مسافران در پروازهای داخلی آمریکا دچار یک تا دو دقیقه تاخیر در ورود بار می توانید دریافت غرامت برابر یک طرفه قیمت خود را ضربه پرواز—تا 675 دلار.

مسافران داخلی تجربه بیش از دو ساعت تاخیر در پرواز خواهد پرداخت چهار بار یکی از راه ارزش خود را از پرواز به $1,350.

پس از سال 2017 قسمت از ایالات مسافر دیوید دائو Duy Anh کشیده کردن یک هواپیما پس از او حاضر به ضربه از پرواز شرکت های هواپیمایی مشغول به کار سخت برای به دست آوردن داوطلبان به جای تداوم مردم غیر ارادی.

ایران را ندارد بسیاری از دوستان در هیئت مدیره با آن 5 دلار چک-کیسه هزینه افزایش به $35 برای اولین بار خود را چک کیسه و 45 دلار برای دومین کیسه. تغییر قیمت می رود به اثر 6 مارس برای ایالات متحده پرواز و پرواز به امریکا لاتین و کارائیب است.

وجود دارد یک تخفیف برای افرادی که قبل از پرداخت آنلاین به صورت بار تحویل بیش از 24 ساعت پیش از پرواز و در برخی از ایالات از برنامه های وفاداری اعضا و دارندگان کارت اعتباری باید هزینه بخشیده است.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>