اتحادیه تماس برای استعلام عمومی, تحقیقات جنایی به COVID-19 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از خانه

یک اتحادیه به نمایندگی از هزاران نفر از انتاریو مراقبت های بهداشتی کارگران خواستار استان و محلی نیروهای پلیس برای راه اندازی یک پرس و جو و تحقیقات جنایی به مراقبت طولانی مدت مرگ و میر وابسته به COVID-19.

اعلام کرد روز سه شنبه ، فشار به نظر می رسد برای اولین بار عمده تماس برای پرسش عمومی در کشور به عنوان جدید کروناویروس همچنان به گسترش از طریق صدها نفر از دراز مدت مراقبت از خانه.

در انتاریو به تنهایی بیش از 1 ، 000 ساکنان و چند خط مقدم کارکنان فوت کرده اند در میان بیش از 200 شیوع بیماری در چنین خانه.

“یک کمیسیون است که به فوریت مورد نیاز است چرا که تا زمانی که ما یک واکسن یا حداقل درمان در دسترس برای کل جمعیت ما باید آماده سازی در حال حاضر به صورت متوالی خوشه یا امواج COVID-19” گفت: Martha Stewart, رئيس جمهور از SEIU, بهداشت و درمان, در بیانیه ای.

اتحادیه نشان دهنده بیش از 60,000 انتاریو مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی کارگران است.

این اتحادیه خواستار:

  • یک پرس و جو عمومی توسط دولت استانی به افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از ساکنان و کارگران خط مقدم در دراز مدت مراقبت از خانه به سفارش بلافاصله.
  • سهل انگاری جنایی تحقیقات تورنتو و پوست پلیس منطقه ای در عین حال نامعلومی تعداد دراز مدت مراقبت از خانه و مراقبت در منزل ارائه دهندگان.
  • تحقیقات مربوط به مرگ و میر در انتاریو رئیس پزشکی قانونی.

‘ما در حال بیرون کشیدن تمام متوقف می شود’

در مورد درخواست برای تحقیق برتر داگ فورد تصریح کرد که دولت او انجام شده است “همه چیز” را در قدرت خود را برای کمک به مراقبت طولانی مدت خانه: “ما از همه متوقف می شود در این.”

وزیر بهداشت کریستین الیوت اضافه شده استان است که با تمرکز تمام تلاش خود را در حمایت از کسانی که خانه و مقامات هر دو اشاره به تعدادی از مراحل دولت گرفته است مانند ممنوعیت بیشترین بازدید کننده و در آوردن خارج کارگران برای کمک به شمول اعضای نظامی.

“ما همچنان به این مراحل تا زمانی که این بیماری تحت کنترل هستند” الیوت گفت.

تا کنون نزدیک به 3000 مراقبت های بهداشتی کارگران در امکانات مختلف از جمله طولانی مدت خانه ها و بیمارستان ها باید آزمایش مثبت برای coronavirus. کسانی که کارگران را تا حدود 16 درصد از تمام موارد در انتاریو است.

دو بیمارستان پاک کننده و سه, شخصی, حمایت از کارگران کشته شده اند در هفته های اخیر.

“هر دو در خط مقدم کارگران و افراد مسن ما در دراز مدت مراقبت از سیستم می گویند همان چیزی که ما را زنده نگه دارید” گفت: استوارت.

“به همین دلیل ما خواستار تحقیقات فوری است که برای نگه داشتن مردم زنده نگه دارید و غفلت اپراتور مسئول مرگ مراقبت های بهداشتی ما قهرمانان.”

91 توصیه های

انتاریو مراقبت دراز مدت بخش شد موضوع اخیر درخواست خود را به ایمنی و امنیت; به جنایات قاتل زنجیره ای و سابق, پرستار, الیزابت Wettlaufer.

پرس و جو که پیچیده در 2019. گزارش نهایی ساخته شده 91 توصیه های وابسته به افزایش بودجه و نیروی انسانی و امکانات در سراسر استان داده شده خود را “سیستمیک آسیب پذیری.”

یک توصیه کلیدی به نام در وزارت مراقبت طولانی مدت برای انجام یک مطالعه به منظور تعيين مناسب نیروی انسانی در سطوح در روز و شب و شیفت شب — و گزارش است که مطالعه تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 است.

همانطور که از ماه فوریه این استان به اتمام بود 18 توصیه هایی از جمله چندین وابسته به ایمنی دارو هر چند منتقدان در آن زمان هشدار داد بسیاری از توصیه های مهم هنوز اجرا شده است.

“من به دنبال به جلو به دیدن نه تنها آنچه می آید از کار بیشتر در این, اما گسترده سیستم بهبود … برخی از که ممکن است از پس COVID,” سامانتا پک, مدیر اجرایی گروه حمایت خانواده شوراهای انتاریو گفت: CBC News.

الیزابت Wettlaufer است همراهی از دادگاه در وودستاک, Ont., در Jan. 13, 2017. (دیو Chidley/کانادا مطبوعات)

پرس و جو ‘بیش از حد در اوایل’ برخی هشدار می دهند

به عنوان آخرین تماس برای درخواست پک گفت: هنوز “خیلی زود” با توجه به آنچه که خانواده ها با تکیه بر مراقبت دراز مدت سیستم در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.

دکتر سمیر سینها, مدیر سالمندان در بیمارستان کوه سینا در تورنتو موافق است.

“من فکر نمی کنم تمرکز ما باید بر روی راه اندازی یک پرس و جو عمومی در حالی که ما در وسط مبارزه با آتش” او گفت:.

اما با 20 درصد از این استان را به مراقبت از خانه های مبارزه با COVID-19 شیوع او تاکید کرد که مردم در سراسر انتاریو — از جمله دستياران خانواده ها و کارکنان بهداشت و درمان — به دنبال پاسخ.

“ما نیاز به درک که چرا همه چیز اتفاق افتاده است راه آنها و اگر وجود دارد چیزهایی که ما می تواند انجام شود برای جلوگیری سطح مرگ” سینها گفت.

سازمان دیده بان | چگونه برای ایمن ماندن در طول همه گیر:

کنترل عفونت متخصص دکتر Susy Hota شکسته شدن آنچه که ما نیاز به دانستن برای محافظت از خودمان در میان شیوع کروناویروس — از مصرف حمل و نقل عمومی به تمیز کردن در آشپزخانه است. 6:36

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de