دهلی نو: احزاب مخالف ناودان بودجه اتحادیه در روز شنبه گفت: آن را به حال هیچ برنامه ای برای مقابله با بزرگترین مسئله پیش روی کشور بود که بیکاری. احزاب نیز پایین آمد به شدت بر روی دولت و به صورت یک پیشنهاد به “privatise” زندگی شرکت بیمه هند.

حکم BJP هر چند آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان “رویایی و, مربوط به اینده, رشد گرا و فراگیر”.

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی در توصیف این بودجه به عنوان تکراری و توخالی روش. او گفت: آن را نمی کند رسیدگی به موضوع اصلی بیکاری و دولت ضعیف از اقتصاد است. “مسائل اصلی مقابله با این کشور امروز بیکاری و دولت ضعیف از اقتصاد است. من ندیدم بتن استراتژیک ایده که کمک خواهد کرد که جوانان ما شغل. من تو را دیدم بسیاری از مسائل تاکتیکی کار برکنار چیزهایی که من نمی بینم هر گونه ایده مرکزی گفت: رسانه ها در خارج از پارلمان دقیقه پس از ارائه بودجه است.

وزیر دارایی سابق P. چیدمبرم گفت: “دولت در انکار کامل که اقتصاد رو به قبر کلان اقتصادی چالش و نرخ رشد کاهش یافته است و در شش محله های پی در پی. هیچ چیز وجود دارد در بودجه است که ما منجر به این باور است که رشد خواهد زنده در 2020-21. این ادعا از 6 به 6.5 درصد رشد در سال آینده است شگفت آور و حتی غیر مسئولانه است.”

جدید مالیات بر درآمد رژیم که با معافیت داده شده در زیر بخش های مختلف در حالی که کاهش نرخ مالیات Mr چیدمبرم گفت: “ما خوش آمدید هر گونه امداد رسانی به پایین براکت. اما تنها زمانی که شما تجارت معافیت سپس شما می توانید به این می دانم که کمک واقعی.”

کنگره نیز مورد تردید حرکت دولت به فروش سهام متعلق به دولت شرکت بیمه زندگی از هند است.

راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت: “اعلام این خبر که دولت از فروش بخشی از سهام خود در LIC ناامید کننده است. مردم عادی باید سرمایه گذاری خود را سخت به دست آورده پول در LIC, تمام کسانی که مردم در حال حاضر احساس می کنم فریب خورده. دولت باید با قرار دادن سپرده های مردم در معرض خطر در یک پیشنهاد به privatise LIC.
توصیف بودجه سخنرانی با عنوان “filibuster” CPM دبیر Sitaram Yechury گفت: بودجه یک شکست کامل بود تا آنجا که پرداختن به رکود اقتصادی نگران بود.

“تنها منبع درآمد دولت در بانکی در خصوصیسازی است,” او گفت: نخوری تصمیم به فروش بخشی از سهام دولت در LIC.

او همچنین ادعا شده است که بحث در تنها اسمی نرخ نسبت به آنهایی که واقعی بود و تلاش برای obfuscate داده است. ملی حزب کنگره رئیس Sharad Pawar گفت که بخش خودرو شده است به طور کامل نادیده گرفته و بیکاری مسئله پرداخته است نسبتا. “آن lengthiest سخنرانی اما فاقد دوربینی و جهت” او گفت:.

Trinamul کنگره سخنگو و Rajya سبها MP درک O’ Brien ناودان دولت بر کاهش مالیات و گفت: “خواندن چاپ خوب در اصطلاح آن را کاهش داد. دولت حذف مشوق ‘نجات’ در یک کشور که در آن وجود دارد که هیچ امنیت اجتماعی است.70/100 معافیت های مالیاتی خارج شود. معافیت داده شد به عنوان انگیزه ای برای صرفه جویی در پول در PPF, LIC, سلامت, بیمه, و غیره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de