مرد ناشناس باز آتش hurls بنزین بمب در جامع اعتراض سایت

یک مرد ناشناس گفته باز آتش و پرتاب یک بمب بنزین در خالی اعتراض سایت در خارج از جامع Millia اسلامی روز یکشنبه با توجه به مقامات و دانشجويان دانشگاه.

نقطه ای بود که بازرسی توسط یک تیم از متخصصان علوم آزمایشگاهی (FSL) و یک مورد ثبت شده در جامع نگر ایستگاه پلیس معاون کمیسر پلیس (جنوب شرق) RP مینا گفت.

“یک بطری شکسته یک فندک و یک کارتریج خالی شد از یک نقطه در نزدیکی تقسیم دروازه شماره 6 از جامع Millia اسلامی,” او اضافه شده است.

تیم های متعدد تشکیل شد به ردیابی متهم به افسر گفت.

این جامع کمیته هماهنگی (JCC) متشکل از زمان و دانش آموزان سابق این دانشگاه تا به حال به طور موقت به حالت تعلیق در آن تحصن در اعتراض به جدید قانون تابعیت در روز شنبه با در نظر گرفتن شیوع کروناویروس.

در بیانیه ای JCC گفت: miscreant باز آتش و پرتاب یک بمب بنزین در اعتراض سایت جامع میدان دروازه شماره 7 از دانشگاه.

در این بیانیه اضافه شده است که فیلم دوربین مدار بسته را نشان داد miscreant در دریافت تا تحویل پسر با کلاه و سه کیسه بر روی دوچرخه خود را با توجه به آن تعداد صفحه قابل مشاهده نیست.

“پلیس گرفته اند به دور گلوله در حالی که قطعه از یک بطری شیشه ای هنوز هم وجود دارد ،

با توجه به دانشگاه, رسمی از حادثه رخ داده در اطراف 9.30 صبح.

“آن مرد آمد از Okhla طرف احتمالا پس از ارتکاب یک عمل مشابه در شاهین باغ. او پرتاب یک بطری در چادر در نزدیکی دروازه شماره 7” او گفت:.

چادر خالی بود از آنجا که دانش آموزان مجبور به حالت تعلیق کردند.

به عنوان چادر نیست آتش گرفتن مرد به اتهام تلاش برای تنظیم آن را به آتش کشیده و با استفاده از یک فندک و اخراج چند دور دانشگاه افزود: “ما به پلیس اطلاع در مورد این حادثه و تحویل فیلم دوربین مدار بسته به آنها است.”

او گفت: پس از حادثه, miscreant فرار به سمت Julena.

یک حادثه مشابه رخ داده است چند متر دورتر در شاهین باغ اعتراض سایت که در آن یک فرد ناشناس گفته پرتاب یک بمب بنزین. هیچ یک از آسیب های پایدار در این حادثه.

دو افراد ناشناس باز کرده بود آتش در نزدیکی یکی از دروازه های این دانشگاه در ماه گذشته. قبل از آن جزئی بود و باز آتش در نزدیکی اعتراض سایت مجروح شدن یک نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im