بازگشت آرامش نسبی در دهلی نو تلفات به 27

دهلی نو: به عنوان مرگ و میر به طور پیوسته افزایش به 27 و بیش از 200 هستند بنا به گزارش مجروح وهم آور آرام غالب در کل riot-ضربه شمال شرقی دهلی صبح روز چهارشنبه پس از نزدیک به 48 ساعت بدون کنترل اجتماعی آتش سوزی است که در سمت چپ در پی آن نه فقط سوخته باقی مانده از خانه های کسب و کار موسسات و حتی کل محلات در Jafradabad, Maujpur, Chand باغ Karawal نگر بلکه با ظرافت حفظ هماهنگی.

سنگین استقرار پلیس و نیروهای شبه نظامی قابل مشاهده بود در این مناطق روز چهارشنبه بعد مشاور امنیت ملی agnew رسیده شورش زده و لکه اطمینان از حفاظت و ایمنی پس از مواجهه با خشم عمومی. دهلی نو سانتی متر Arvind Kejriwal نیز اولین حضور خود را در شورش پاره مناطق در اواخر شب سه شنبه.

پس از رئیس جمهور ایالات متحده, Donal تهمت خروج شب گذشته نخست وزیر نارندرا مودی در سومین روز از شورش واکنش نشان داد و درخواست کرد برای صلح و برادری.

در حالی که دولت درخواست کرد برای صلح بدن یک IB کارمند بود از بهبود culvert در Chand باغ منطقه چهار شنبه صبح.

در حالی که به کشته شدن آنها باقی خواهد ماند یک ماده بی پایان پلیس استعلام و قضایی تحقیقات پلیس دهلی گفت که این بازداشت 106 نفر را به اتهام دست داشتن در خشونت و ثبت نام 18 فیرث.

چند باغ که یکی از شلوغ ترین مناطق پرتکاپو با مردم از تمام جوامع و شناخته شده برای آن اتشی است تبدیل به شهر ارواح.

وحشت ساکنان peeped از پشت در نیمه بسته درب و پنجره. مغازه ها و مدارس و موسسات کسب و کار است که تا به حال شده است در امان باقی می ماند بسته است.

خیابان آشغال شد با لت و پار بقایای سوخته وسایل نقلیه آجر و سوخته لاستیک قطع و شهادت به خشونت و خونریزی که در ادامه برای نزدیک به سه روز در حالی که مرکزی و دهلی دولت موفق به عمل می کنند.

پس از بیش از 72 ساعت از شورش آغاز شد که در شب یکشنبه ساعت lathi-دارای حق اعمال و تفنگ totting CRPF و Saharsha سیما Bal (SSB) jawans راهپیمایی از طریق تمام امتداد Jaffrabad جاده ها است.

آنها بارید ضربات در هر پله از خانه های خود. “حکومت نظامی hai bhag andar” آنها فریاد زد در حالی که نوسانی طولانی خود را lathis در کسانی که جرأت.

در هندو تحت سلطه جیب Chand باغ و Karawal نگر بسیاری از خانواده های مسلمان ترک خانه های خود برای امن تر مکان تحت حفاظت پلیس.

در Karawal نگر حداقل 60 مسلمان در خانه وضع رها شده است.

حمل یک کودک در آغوش او Rukhsana از Karawal نگر نگاه کرد به طور کامل از دست داد. او شده است به ماندن در یک هندو تحت سلطه جیب برای دهه اما امروز پرسنل پلیس بودند “اصرار” مسلمانان در این منطقه به حرکت به یک مکان امن تر “تا این وضعیت را بهبود می بخشد.”

“من باید چیزی شبیه به این در 40 سال گذشته گفت: 65 سال راجندرا کومار Mishra. “ما زندگی در هماهنگی کامل تا اخذ تاییدیه رهبر Kapil Mishra شروع به تحریک مردم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de