تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها نمی توانیم به پرداخت اجاره خود را به عنوان قیمت اجاره ملک آمار یک رکورد محققان گفت: در Jan. 31 میان اعتراض بیش از افزایش اخراج و بی خانمانی.

تعدادی از خانواده های ایالات متحده زندگی در اجاره نیز رسید به 43.7 میلیون دلار در سال 2018 تا 21 درصد از سال 2004—یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه هاروارد نشان داد که سهم رو به رشد بزرگتر و بزرگتر خانواده ها دیگر نمی توانیم به خرید خانه های خود را.

“این مثل این است که چیزی که ما دیده ایم” گفت: ویتنی Airgood-Obrycki مطالعه سرب نویسنده با اشاره به افزایش تعداد خانوارهای که هزینه بر دوش و یا صرف بیش از 30 درصد از درآمد خود را مسکن.

برخی از 21 میلیون متحده مستاجرها هستند هزینه بر دوش با توجه به گزارش های حسابداری برای تقریبا نیمی از تمام مستاجرها در مناطق شهری و روستایی سراسر کشور با اقلیت ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

“هنگامی که ما صحبت در مورد هزینه بار این می تواند طبیعی جدید,” Airgood-Obrycki یک محقق دانشگاه هاروارد دانشگاه مشترک مرکز مطالعات مسکن گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

مشکل غیرقابل تحمل اجاره مسکن یک جهانی با توجه به بانک جهانی که در بر داشت که تنها مقرون به صرفه اجاره در اکثر سرعت در حال رشد کشورهای در حال توسعه بودند نا امنی در بخش غیررسمی و با شرایط بد زندگی.

حدود 65 درصد از جمعیت ایالات متحده در حال مالکان با توجه به آمار فدرال با بیشتر از بقیه در اجاره.

The downtown skyline of Los Angeles is pictured
مرکز شهر در افق لس آنجلس در Oct. 12, 2017. (Frederic J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ)

پس از رکود اقتصادی سال 2008 ایجاد شده در بخشی از یک موج از مالکان قادر به بازپرداخت وام مسکن خود را, تعداد هزینه بر دوش مستاجرها افزایش یافته است 2.8 میلیون, با توجه به آپارتمان, لیست, آنلاین, اجاره پلت فرم.

این افراد مجبور هستند به مشکل تجارت آف.

“شما ممکن است کاهش در مراقبت های بهداشتی برای پرداخت اجاره و یا شما ممکن است از دست اجاره پرداخت که می تواند باعث اخراج و یا بی خانمانی” Airgood-Obrycki گفت.

با درآمد بالا مستاجرها باید آب گرفتگی بازار ایالات متحده داشتن یا از دست رفته خود را در خانه و یا قادر به پرداخت هزینه برای خرید منجر به افزایش اجاره پایین ترین میزان از اواسط سال 1980 و یک جهش اجاره ساخت و ساز متناسب با آنها.

خانوارهای با درآمد حداقل $75 ، 000 در هر سال اختصاص سه چهارم از رشد در مستاجرها از سال 2010 تا 3.2 میلیون—دانشگاه هاروارد مطالعه یافت می شود.

در ملک قیمت اجاره آپارتمان را به بالاترین رکورد افزایش 150 درصد بین سال های 2010 و در اواخر سال 2019.

“در دهه گذشته بالاترین درآمد مستاجرها باید شاهد از دست دادن بیش از 2 میلیون آپارتمان های مقرون به صرفه برای آنها و تجربه افزایش اخراج گفت:” دایان Yentel مدیر اجرایی ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف.

“در این گزارش روشن می سازد که بحران مسکن است حاد برای پایین ترین درآمد اجاره, به خصوص کم درآمد و لاتین مستاجرها او گفت:” در ایمیل و نظرات.

توسط کری L. Biron

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de