قادر به پرواز برگشت به صفحه اصلی, هندی, دانش آموزان رشته در Phlippines دنبال کمک

واشنگتن: صدها مضطرب دانش آموزان هندی گیر در فیلیپین به دنبال کمک از طریق پیام های ویدئویی به عنوان آنها قادر به پرواز بازگشت به خانه به علت مسافرت محدودیت های اعمال شده توسط هند برای جلوگیری از گسترش مرگبار رمان coronavirus با توجه به دوستان و بستگان برخی از این دانش آموزان در ایالات متحده است.

دولت هند روز سه شنبه ممنوع ورود مسافران از افغانستان و فیلیپین و مالزی به هند با اثر فوری میان شدت تلاش برابر گسترش COVID-19.

در یک پیام ویدیویی توسط یکی از این دانش آموزان Akhil بالا Nair حدود 200 دانش آموزان هندی رزرو شده خود را به پرواز بلیط هند در چند روز آینده. اما همه آنها لغو شده اند, با توجه به سیاست جدید.

بسیاری از دانش آموزان او گفت: تا به حال رزرو پروازهای خود را به صورت مارس 17 و استراحت شد برنامه ریزی برای سفر به هند در مارس 19 و 20. اما این پرواز لغو شد و نمرات دانش آموزان هندی در حال حاضر گیر کرده در فرودگاه مانیل Nair گفت: در این پیام ویدئویی ارسال شده به Prem Bhandari رئیس جیپور پا ایالات متحده آمریکا است.

“از آن است که نیاز به ساعت که دولت هند ارسال یک هواپیما را به این دانش آموزان هندی بازگشت به خانه” Bhandari که در گذشته کار کرده است برای علت هندی مهاجر و چه کسی نزدیک شد این دانش آموزان گفت: PTI.

با توجه به این دانشجویان برخی از 100 نفر از آنها شده اند در فرودگاه پس از سه شنبه.

همه آنها را تایید کرده اند اما بلیط فرودگاه مقامات اجازه می دهد آنها را برای بررسی در به دلیل سفر جدید مقررات.

در حالی که مقامات فرودگاه خواسته اند آنها را به بازگشت به خود را مربوطه به محل اقامت دانش آموزان گفت که آنها قادر به سفر به دلیل عدم وجود تاکسی های محلی و یا به اشتراک گذاشته سوار خدمات.

به دانش آموزان گفت که آنها در حال اجرا خارج از زمان به عنوان دولت فیلیپین به آنها داده 72 ساعت زمان برای خروج از این کشور آغاز شده است که از 16 مارس و پس از آن کشور را به مستند.

“این بدان معنی است که ما نمی خواهد بود قادر به سفر از هر نقطه خارج فیلیپین پس از 20 مارس” Nair گفت: در پیام.

به دانش آموزان گفت که بسیاری از آنها وجود دارد که برای اعمال خود تجدید ویزا و قادر به سفر به هند است.

وجود نزدیک به 1000 دانش آموزان هندی در حال حاضر در مانیل که مایل به سفر به خانه آنها گفت.

در ضمن سفارت هند در مانیل در یک توییت گفت که آنها همراه با وزارت امور خارجی در حال تلاش برای کار کردن یک راه حل است.

“آن درخواست شده است برای همه به مهربانی صبر” سفارت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de