سازمان ملل متحد (AP) — گروه داعش در حال نصب به طور فزاینده ای پررنگ حملات در سوریه و عراق را از دست دادن خود را از خاک در هر دو کشور و در حال برنامه ریزی برای عبور از مبارزان خود را در بازداشتگاه, U. N. کارشناسان گفت: در یک گزارش جدید.

پانل از کارشناسان گفت: در این گزارش به شورای امنیت سازمان ملل که گروه های شبه نظامی شناخته شده به عنوان است و داعش — نیز بهره برداری از نقاط ضعف در امنیت در هر دو کشور.

کارشناسان نظارت بر تحریم ها علیه دولت اسلامی و القاعده گفت: معلوم نیست که آیا کشورهای اسلامی’ رهبر جدید ابراهیم آل هاشمی Al-روز می تواند به طور موثر منجر شود گروه های افراطی متنوع و پرت و دور افتاده حامیان و وابستگان.

اما این پانل گفت: ناشناس U. N. عضو سازمان ملل را ساخته اند و موقت است که ارزیابی استراتژیک جهت گروه های افراطی بدون تغییر است وقتی که می آید به مدیریت تبلیغات و استخدام — که فرماندهی و کنترل بین آن “هسته ای در منطقه درگیری و وابسته به خارج از کشور خواهد شد.”

Al-روز را سلف ابوبکر البغدادی کشته شد در ایالات متحده در حمله ماه اکتبر گذشته در سوریه آخرین دژ شورشی در استان ادلب.

کارشناسان گفت: این موضوع از خارجی ها که برای مبارزه با دولت اسلامی و بخشی از آن به اصطلاح “خلافت” در عراق و سوریه “حاد باقی می ماند.”

تبلیغات

عضو ارزیابی که بین نصف و دو سوم از بیش از 40 ، 000 که پیوست “خلافت” هنوز زنده هستند آنها گفت: در گزارش منتشر شده در روز جمعه.

این پنل گفت: کاهش نیروهای آمریکایی در سوریه را مطرح کرده است نگرانی هایی در مورد توانایی نیروهای امنیتی در این کشور جنوب شرق “برای حفظ مناسب کنترل بیش از یک ناآرام جمعیت بازداشت نیروهای داعش و همچنین اعضای خانواده تعدادشان بیش از 100,000.”

“بسیاری از وابستگان باقی می ماند به همان اندازه ایدئولوژیک متعهد و سرنوشت خود را یک نگرانی عمده برای جامعه بین المللی” کارشناسان ” گفت. “2000 تروریست خارجی مبارزان باقی می ماند در بازداشت در این منطقه است.”

در حالی که برخی از کشورها بر این باورند که بهترین راه برای رسیدگی به این مسئله است که برای بازگرداندن دولت اسلامی اعضای دیگر تمایلی به پذیرش عودت پنل گفت و مسئله “انتظار می رود که به تشدید جهانی مقابله با تهدید ناشی از داعش و احتمالا القاعده برای سال آمده است.”

کارشناسان گفت: استان ادلب آخرین دژ شورشی که در آن نیروهای سوریه حمله در ماه دسامبر باقی مانده تحت سلطه گروه های وابسته به القاعده بلکه میزبان منتقل شده است مبارزان و خانواده خود را.

بخش هایی از عراق به خصوص مناطق در استان انبار در نزدیکی مرز سوریه “نیز نمایندگی های مجاز محیط امنیتی برای حرکت نیروهای داعش” این پانل گفت.

تبلیغات

فراتر از سوریه و عراق به گفته کارشناسان U. N. عضو سازمان ملل بیشتر نگران در مورد جنگ در افغانستان که توسط برخی از اقدامات رنج می برد “سنگین ترین تلفات از تروریسم از هر کشور در جهان است.”

القاعده و جنگجویان خارجی تراز وسط قرار دارد با آن تحت حفاظت از طالبان “تهدیدی دراز مدت تهدید جهانی” این پانل گفت.

گروه داعش دچار ضرر و زیان شدید شدند و تا حد زیادی اخراج از افغانستان دژ در ولایت ننگرهار در نوامبر سال 2019 اما این پنل گفت: “ثابت شده است که انعطاف پذیر در گذشته است و هنوز هم ارزیابی به یک تهدید جدی.”

کارشناسان گفت: تهدیدات القاعده و دولت اسلامی وابسته نیز باقی بماند در بخش هایی از آفریقا و آسیای جنوب شرقی.

آنها به نام دولت اسلامی غرب آفریقا استان در دریاچه چاد حوضه این گروه افراطی موفق ترین سهامداران در شش ماه گذشته از سال 2019 برای آن “بالا سرعت از حملات” و حملات بر نیروهای امنیتی در نیجر که به دست آورد قابل توجهی اسلحه, نظامی, مواد و لوازم دیگر.

آن همچنین با اشاره به سرعت ثابت از حملات نیروهای امنیتی و خارجی اهداف توسط القاعده مرتبط الشباب که در سومالی.

است وابسته هستند و همچنین فعال در فیلیپین که در آن پانل گفت: مبارزان از اندونزی و مالزی منجر به حملات شورشی و همچنین در کشورهای خود را دارند.

کارشناسان همچنین تاکید کرد که “القاعده باقی مانده است انعطاف پذیر و به طور فزاینده تهدید” گفت: وابسته به آن “در حال قوی تر از داعش در بسیاری از مناطق جنگی به خصوص ساحل سومالی یمن” و شمال غربی سوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de