لاهور پاکستان (AP) — U. N. دبیر گفت: شیوع ویروس آغاز شد که در چین “است که از کنترل خارج شده اما این یک وضعیت بسیار خطرناک بود.”

صحبت در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که “خطر بسیار زیاد هستند و ما نیاز به آماده می شود در سراسر جهان برای آن.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: گسترش ویروس به کشورهای با “کمتر از ظرفیت خود خدمات سلامت” نیاز به یک معامله بزرگ از همبستگی بین المللی.

مصر به تازگی گزارش خود اولین مورد از این ویروس افزایش ترس از گسترش آن به قاره آفریقا است.

شیوع آلوده بیش از 73,000 مردم در سطح جهان است. سازمان بهداشت جهانی به نام بیماری COVID-19 با اشاره به منشاء آن در اواخر سال گذشته و کروناویروس که باعث می شود.

چین روز سه شنبه گزارش داد 1,886 موارد جدید و 98 مرگ و میر بیشتر. که افزایش تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به 1,868 و تعداد موارد تایید شده به 72,436.

تبلیغات

سفر به و از بدترین ضربه مرکزی چین در منطقه شد و در ارتباط با موارد اولیه از COVID-19 تایید خارج از کشور. اما ژاپن و کره جنوبی از شناسایی موارد جدید بدون پاک کردن روابط با چین و یا قبلا شناخته شده بیماران افزایش نگرانی از گسترش ویروس از محلی.

یک گزارش گفت: شیوع بیماری های ناشی از یک بیماری خفیف در بسیاری از افراد افزایش خوش بینی در میان جهانی بهداشت مقامات.

U. N. ارشد در پاکستان برای یک کنفرانس در 40 سال از پناهندگان فرار همسایه جنگ زده افغانستان است.

قبلا در چهار دیدار اشاره به این حادثه تلخ به نام کشورهای دیگر به حمایت از پاکستان و مشابه رهبری در رسیدگی به پناهندگان جریان در جنوب آسیا و در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im