انگلستان جانسون تحت فشار بیش از مشاور که در ارتباط ضریب هوشی مسابقه

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون تحت فشار دوشنبه به آتش یک مشاور که مرتبط با هوش به نژاد و پیشنهاد بارداری باید اجباری برای جلوگیری از “دائمی طبقه.”

اندرو Sabisky شد استخدام برای کار در نخست وزیر 10 خیابان داونینگ دفتر پس از جانسون رئیس aide دومینیک کامینگز به دادگاه تجدید نظر برای “weirdos و بورس با مهارت های عجیب و غریب” به درخواست برای مشاغل دولتی.

Sabisky — که دارای مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی آموزش و پرورش با توجه به آنلاین بیوگرافی و نوشت: در سال 2014 که “یک راه برای دور زدن این مشکلات از حاملگی های ناخواسته ایجاد دائمی طبقه خواهد بود به طور قانونی اجرا جهانی جذب طولانی مدت جلوگیری از بارداری در شروع بلوغ است. واکسیناسیون قوانین آن را مسبوق به سابقه من می خواهم استدلال می کنند.”

او همچنین پیشنهاد کرد که آمریکایی های سیاه و سفید را کاهش میانگین ضریب هوشی از سفید آمریکایی است.

یک سخنگوی جانسون کاهش یافته است به بحث در مورد Sabisky نقش در خیابان داونینگ گفت: “من قصد ندارم به اظهار نظر فردی قرار ملاقات.”

سخنگوی جیمی دیویس نیز حاضر به گفتن نیست که آیا نخست وزیر موافقت با Sabisky نمایش که منتقدان می گویند مقدار برای حمایت از بهسازی نژادی در حال حاضر بی اعتبار جنبش به بهبود نژاد بشر را از طریق تولید مثل انتخابی.

تبلیغات

“نخست وزیر views بر روی طیف وسیعی از افراد به خوبی به اطلاع عموم و مستند,” دیویس گفت:.

جانسون و رکورد خود را از نظرات توهین آمیز است. او به نام پاپوآ Guineans “آدمخوارها” با اشاره به افراد در کشورهای مشترک المنافع با حمله اصطلاح “picaninnies” و گفت: کودکان از مادران مجرد بودند “نادان تهاجمی و نامشروع.”

نماینده مجلس کارولین Nokes عضو جانسون حزب محافظه کار که صندلی های پارلمان را زنان و عدالت کمیته در توئیتر خود نوشت: “نمی توانم باور کنم که هیچ 10 تا حاضر به اظهار نظر در اندرو Sabisky. من نمی دانم که او از یک صابون, اما فکر نمی کنم ما می خواهم در … باید هیچ جایی در دولت برای دیدگاه او بیان شده است.”

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت جانسون دولت مورد نیاز “برای گرفتن سریع و نشان می دهد اما برخی از پایه های اساسی ارزش ها در نظر ما بحث های عمومی.”

این قسمت آخرین جنجال های متصل به کامینگز یک خودخوانده سیاسی disruptor که کمک متفکر رای موفق ترک مبارزات انتخاباتی در بریتانیا 2016 عضویت در اتحادیه اروپا همه پرسی. او در زمان خود نقش قدرتمند به عنوان خیابان داونینگ مشاور پس از جانسون شد نخست وزیر در ماه جولای.

ماه گذشته کامینگز قرار دادن یک تماس در وبلاگ خود برای “فوق العاده با استعداد weirdos” برای پیوستن به دولت و گسترش آن فهرستی از استعداد است.

“ما نیاز به برخی از درست کارت های وحشی, هنرمندان, کسانی که هرگز به دانشگاه رفت و مبارزه راه خود را از یک هولناک جهنم سوراخ weirdos,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de