LOCKDOWN. The near-deserted streets around St Paul's Cathedral are pictured as tourists stay away on the bank holiday Monday in London on April 13, 2020, as life in Britain continues over the Easter weekend, during the nationwide lockdown to combat the novel coronavirus pandemic. Photo by Glyn Kirk/AFP

مستند. نزدیک به خیابان ها خلوت در اطراف کلیسای جامع سنت پل در حال تصویر به عنوان گردشگران دور ماندن در بانک تعطیلات شنبه در لندن در آوریل 13 سال 2020 به عنوان زندگی در بریتانیا همچنان بیش از آخر هفته عید پاک در سراسر کشور مستند به مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر. عکس Glyn کرک/AFP

LONDON, United Kingdom – نخست وزیر بوریس جانسون بود recuperating جمعه, مارس 13 در حومه شهر عقب نشینی و باقی مانده در محل کار پس از گفت و نبرد او با کروناویروس “می رفته اند یا از راه”.

وزیر امور خارجه Dominic Raab در حال حاضر deputizing برای او اما دولت تنظیم شده است برای تصمیم گیری در این هفته در مورد اینکه آیا برای حفظ بریتانیا مستند.

سلول اقدامات شده اند در محل پس مارس 20 سراسر کشور که در آن بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند از COVID-19 ساخت آن را یکی از بدترین متاثر سازمان ملل در جهانی همه گیر.

جانسون شد بسیاری از مشخصات بالا رهبر به قرارداد این ویروس در ماه گذشته و صرف یک هفته در بیمارستان – از جمله سه روز در بخش مراقبت های ویژه – قبل از مرخص شدن پنج شنبه, مارس 12.

او تشکر کرد که پزشکان برای مراقبت از او که آن را “می رفته اند یا از راه” در یک پرده تصویری پیام یکشنبه منتشر شد.

55 سال است که در حال حاضر ماندن در Chequers یک 16th-century عمارت در شمال لندن مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک عقب نشینی انگلیسی premiers برای قرن گذشته ،

او گزارش شده است پیوست با باردار خود را شریک کری Symonds که در اوایل این ماه گزارش داد رنج می برند از علائم کروناویروس خودش.

بیش از آخر هفته جانسون به صحبت کرد Raab که او را به ایستادگی در برای او هنگامی که او بستری شده در بخش مراقبت یک هفته پیش.

“نخست وزیر است که با تمرکز بر روی بهبودی خود را و او را در حال حاضر انجام کار دولت” جانسون گفت: دوشنبه.

Raab شده است ریاست دولت را روزانه جلسات در coronavirus اما یک تصمیم است که به علت در روز پنج شنبه مارس 16, زمانی که سه روز در سراسر کشور مستند می آید تا برای بررسی.

وزرا باید تصمیم بگیرد که آیا به ادامه خواستار ماندن مردم در خانه که در آن لازم است و نگه داشتن غیر ضروری مغازه ها بسته است.

با توجه به مرگ و میر شده است افزایش حدود 900 در هر روز از هفته گذشته چند انتظار این محدودیت برداشته شود این هفته است.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: در اسکاتلند “که به نقد و بررسی نیست و به احتمال زیاد در نتیجه این محدودیت ها برداشته بودن در آینده بسیار نزدیک”.

“وجود دارد در اوایل, خوش بینانه, نشانه هایی که گام های ما در حال بدست گرفتن مشغول به کار هستند اما تا زمانی که ما می دانیم بیشتر تا زمانی که ما شواهد ما باید با آن چوب” او به خبرنگاران گفت: در ادینبورگ.

‘زندگی من را نجات داد’

جانسون دولت مواجه شده است و سوالات در مورد اینکه آیا آن را بیش از حد آهسته به تحمیل مستند نگه داشتن بارها و مغازه ها و مدارس باز حتی در حالی که آنها تعطیل در سراسر اروپا است.

با توجه به روزنامه تایمز, 10 وزرای کابینه – کمتر از نیم در حال فشار دادن برای این مستند به کاسته ماه آینده بیش از نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی.

دولت نیز همچنان تحت فشار به عنوان پزشکان و پرستاران شکایت از عدم وجود تجهیزات حفاظتی و کمبود coronavirus آزمون.

جانسون آزمایش مثبت در پایان ماه مارس و پس از 10 روز پر از سوراخ در خیابان داونینگ در بیمارستان بستری شد. بیست و چهار ساعت بعد به او منتقل شد به بخش مراقبت های ویژه.

او داده شده اکسیژن, اگر چه او قرار نیست در یک ونتیلاتور و در یک پیام ویدئویی منتشر شده در یکشنبه, او گفت که او تا به حال شده است در خطر است.

“من امیدوارم که آنها نمی خواهد ذهن اگر من اشاره به ویژه دو پرستار که در کنار بالین من برای 48 ساعت در زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا از راه,” او گفت:.

او نام آنها را به عنوان جنی از نیوزیلند و لوئیس از پرتغال هر دو از آنها را برای کار در بریتانیا دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS).

او اضافه کرد: “بیمه خدمات درمانی است زندگی من را نجات داد هیچ تردیدی نیست”.

پدر و مادر جنی شناسایی شده در رسانه ها به عنوان جنی مک گی صحبت خود را “استثنایی” غرور در او نقش دارد.

“او به ما گفت این چیزها در طول سال و مهم نیست که چه بیمار او است که به دنبال پس از, این چیزی است که او” مادر او کارولین گفت: تلویزیون نیوزیلند. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im