انگلستان ویروس تلفات توسط 449 به 16,509

این آمار و ارقام – که شامل مرگ و میر در جامعه از جمله مراقبت از خانه – همیشه پایین تر در یک شنبه با توجه به گزارش تاخیر بیش از آخر هفته اما جدا کردن داده های جدید امتیاز به روشنی بهبود

منتشر شده 12:09 AM, مارس 21 سال 2020

به روز شده در 12:09 بعد از ظهر, مارس 21 سال 2020

NEARLY DESERTED. A man wearing a protective face mask walks through the near-deserted streets in Lincoln, Eastern England on April 20, 2020, as life in Britain continues during the nationwide lockdown to combat the novel coronavirus pandemic. Photo by Oli Scarff/AFP

تقریبا خالی از سکنه. یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت پیاده روی را از طریق نزدیک به خیابان ها خلوت در لینکلن شرقی انگلستان در آوریل 20, 2020, زندگی در بریتانیا همچنان در سراسر کشور مستند به مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر. Photo by Oli Scarff/AFP

LONDON, United Kingdom – در مجموع 16,509 افراد بستری با کروناویروس در بریتانیا در حال حاضر درگذشت, وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان داد جمعه, مارس 20 تا 449 – کمترین روزانه تلفات برای دو هفته.

این آمار و ارقام – که شامل مرگ و میر در جامعه از جمله مراقبت از خانه – همیشه پایین تر در یک شنبه با توجه به گزارش تاخیر بیش از آخر هفته.

اما دیوید Spiegelhalter رئیس وینتون مرکز خطر و شواهد ارتباطات در دانشگاه کمبریج گفت: جدا کردن داده های جدید فقط برای انگلستان نشان داد روشن بهبود است.

داده ها نشان می دهد مردم در روز درگذشت, به جای زمانی که مرگ و میر گزارش شده است, “به وضوح نشان می دهد ما در یک به طور پیوسته اما نه به آرامی بهبود موقعیت پس از اوج مرگ و میر 12 روز پیش در آوریل 8”, او گفت:.

“قضاوت از تجربه در ایتالیا, این می تواند یک فرآیند طولانی مدت است.”

بریتانیا در حال حاضر یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد و برای یک هفته با این بیماری است و هنوز دوره نقاهت داشتن واگذار روز به روز در حال اجرا از دولت به وزیر خارجه Dominic Raab. (بخوانید: UK ‘ بوریس جانسون ‘در بالای همه چیز اما زیر آتش بیش اوایل ویروس پاسخ)

انگلستان رفت و به مستند در پایان ماه مارس – بعد از دیگر کشورهای اروپایی – با مردم گفت: برای ماندن در خانه به جز ورزش روزانه و خرید ملزومات است.

حبس اقدامات بودند هفته گذشته تمدید برای سه هفته اما در حال رشد وجود دارد نگرانی در مورد تلفات دشوار قوانین داشتن در اقتصاد است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im