EMPTY. A picture shows an empty children's play area on Llandaff Fields in Cardiff, South Wales, in the morning on March 24, 2020 after Britain ordered a lockdown to slow the spread of the novel coronavirus. File photo by Geoff Caddick/AFP

خالی است. یک تصویر را نشان می دهد خالی منطقه بازی کودکان در Llandaff زمینه در کاردیف, ولز جنوبی در صبح در مارس 24, 2020 پس از انگلیس دستور مستند به سرعت گسترش رمان coronavirus. فایل عکس توسط جف Caddick/AFP

LONDON, United Kingdom – بریتانیا, وزیر بهداشت گفت, روز شنبه, مارس 28 او “بسیار نگران” در علائم کروناویروس مرتبط با سندرم در حال ظهور در کودکان اما تاکید آن نیاز به تحقیقات بیشتر و باقی مانده بسیار نادر است.

دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) با صدور یک هشدار در آخر هفته در مورد تعداد کمی از کودکان ارائه غیر معمول مجموعه ای از علائم از جمله درد شکم و التهاب در اطراف قلب است.

آنها نیاز به ورود به بخش مراقبت های, با توجه به گزارش در خدمات سلامت مجله.

“من بسیار نگران در مورد نشانه های اولیه که در موارد نادر وجود دارد که از تاثیر یک خودکار پاسخ ایمنی در کودکان است که از علل مهم بیماری” وزیر بهداشت مت Hancock گفت LBC رادیو.

وی افزود: “این یک بیماری جدید است که ما فکر می کنیم ممکن است ناشی از کروناویروس و COVID-19 ویروس.”

اما Hancock گفت که در حالی که برخی از کودکانی که به این بیماری جدید آزمایش مثبت برای این ویروس به دیگران تا به حال نه.

“ما در حال انجام بسیاری از تحقیقات در حال حاضر. آنچه من می خواهم به استرس است که در آن نادر است. اگر چه آن را بسیار مهم برای آن دسته از کودکانی که دریافت آن تعداد موارد کوچک است,” او گفت:.

گاردین روزنامه گزارش داد که وجود داشته است حداقل 12 مورد.

با توجه به Pediatric Intensive Care, جامعه, بیمه خدمات درمانی, هشدار, هشدار مشترک با هم تداخل دارند از ویژگی های سندرم شوک سمی (TSS) و غیر معمولی کاوازاکی بیماری و خون پارامترهای سازگار با شدید COVID-19.

TSS جدی بیماری های مرتبط با عفونت در حالی که کاوازاکی باعث می شود رگ های خونی ملتهب است و عمدتا در کودکان با سن کمتر از 5.

ملی, مدیر پزشکی, NHS England, Stephen Powis گفت: در روز دوشنبه, آوریل 27 آن را “خیلی زود” آیا بیماری جدید در ارتباط بود به کروناویروس اما مسئله این بود که نگاه به فوریت.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin گفت: آن را “کاملا محتمل” است که آن را مرتبط به COVID-19.

کودکان فوت کرده اند از coronavirus اما عوارض جدی بسیار نادر است.

“شواهد از سراسر جهان به ما نشان می دهد که کودکان به نظر می رسد بخشی از جمعیت حداقل تحت تاثیر این عفونت” گفت: راسل Viner جمهور از کالج سلطنتی اطفال و بهداشت کودک.

اما وی افزود: “بیماری های جدید ممکن است در حال حاضر در راه است که ما را متعجب و پزشکان باید آگاه باشید از هر گونه های در حال ظهور شواهد خاص علائم و یا از شرایط اساسی است که می تواند یک بیمار بیشتر در معرض این ویروس.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de