EMPTY. A deserted Westminster Bridge is pictured in central London, March 23, 2020. Photo by Ben Stansall/AFP

خالی است. ترک پل وست مینستر که در تصویر در مرکز لندن, مارس 23 سال 2020 است. عکس بن Stansall/AFP

LONDON, United Kingdom – تعدادی از انگلیسی ها ادعا مزایای بیکاری رسید و در ماه آوریل نزدیک به 70 درصد به 2.1 میلیون نفر به بازار کار بود گرفتار coronavirus اطلاعات رسمی نشان میدهد در روز شنبه, مارس 19.

تعداد مدعیان بیکاری ساخته شده تحت اعتبار جهانی رفاه حمایت رسید با رکورد 856,000 به کل از 2.1 میلیون نفر در ماه مارس دفتر آمار ملی (ONS) در بیانیه ای گفت.

در فایرفاکس نیز نشان داد که نرخ بیکاری افزایش 50,000 تا 1.3 میلیون نفر در این 3 ماه به ماه مارس از مدت مشابه سال قبل است.

بریتانیا تا به حال تحمیل یک مستند در 23 مارس در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس و راه اندازی به اصطلاح کردند شغل احتباس طرح که تحت آن دولت پشت کردن کارمند حقوق و دستمزد.

اما بسیاری دیگر از کارگران گذاشته شده با شرکت های از جمله بریتیش ایرویز ترجیح می دهند به تبر هزاران نفر از کارکنان با وجود این دولت کمک به حفظ شغل.

این مستند در سراسر کشور این است که فقط شروع به کاسته و دولت گفته است که ادامه خواهد داد به پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد تا اکتبر.

“در حالی که تنها پوشش اولین هفته از محدودیت های ما آمار و ارقام نشان می دهد COVID-19 است که با داشتن یک تأثیر عمده ای در بازار کار گفت:” جاناتان Athow, فایرفاکس معاون ملی آمار اقتصادی آمار.

تعداد پست های خالی شغلی غرق در 3 ماه به ماه آوریل به 637,000 در ضمن یا 170,000 کمتر از در سه ماهه قبلی است.

در فایرفاکس نیز نشان داد که تعدادی از کارکنان پرداخت می شود در ماه آوریل کاهش یافت و 1.6 درصد در مقایسه با ماه مارس ،

“از طریق آوریل…وجود دارد نشانه هایی از کاهش اشتغال به عنوان زمان واقعی اطلاعات مالیاتی نشان می دهد تعداد کارکنان در شرکت اشتغال به طرز محسوسی کاهش یافت و جای خالی بودند به شدت پایین بیش از حد با مهمان نوازی دوباره شدیدترین سقوط” اضافه شده Athow.

انگلیسی-نرخ بیکاری در ایستاده بود 3.9% در 3 ماه به ماه مارس است. که در مقایسه با 3.8 درصد سال قبل است.

دولت کردند طرح حمایت از 7.5 میلیون شغل با تضمین این که کارکنان دریافت 80 درصد از پرداخت های ماهانه خود را به £2,500 ($3,100, 2,800 یورو).

تحلیلگران تاکید کرد که بازار کار را بدتر و حتی بیشتر به شدت در ماه های آینده.

“روشن است که بازار کار است که آمار بسیار سخت گفت:” انگلستان اقتصاددان اندرو Wishart در مشاوره تحقیقات اقتصاد سرمایه.

“این timelier اشتغال داده ها نشان می دهد که 465,000 شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است. و تعداد کارجویان مطالبه کننده نشان می دهد که 856,000 بیشتر مردم ادعا می کنند از مزایای کار.

“این فشار خواهد شد نرخ بیکاری به 6 ٪ در ماه های آینده اگر نه در نهایت 9 درصد.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net