PARLIAMENT. Members of parliament gathering in the House of Commons in central London on September 25, 2019. Photo by HO/PRU/AFP

پارلمان. اعضای پارلمان تجمع در مجلس عوام انگلیس در مرکز لندن در سپتامبر 25, 2019. عکس توسط HO/PRU/AFP

LONDON, United Kingdom – انگلیسی MP نادین Dorries یک وزیر در وزارت بهداشت و درمان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus او گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه, مارس 10, افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا ارشد دولت ارقام آلوده شده اند.

“من می توانم تایید می کنند من تست مثبت برای coronavirus…شده اند و خود منزوی در خانه گفت:” محافظه کار MP.

مقامات بهداشت در حال حاضر در تلاش برای ردیابی که در آن او قرارداد ویروس و کسی که در او شده است در تماس با او اضافه شده است.

شش نفر فوت کرده اند در بریتانیا از این ویروس با بیش از 370 مورد تأیید. (بخوانید: جهانی ویروس تلفات تاپ 4,000 – AFP شمارش)

Dorries که به کمک هنر و صنعت این قانون برای مبارزه با اشکال اول انگلیسی سیاستمدار مبتلا به COVID-19.

تایمز گزارش داد که او تا به حال شده است در تماس با صدها نفر از مردم از جمله نخست وزیر بوریس جانسون.

او کاهش یافت و ناخوشی در جمعه 6 مارس در حالی که امضای این سند اعلام کرد که کروناویروس یک وضعیت بیماری, معنی شرکت می تواند با به دست آوردن پوشش بیمه گفت: کاغذ و اضافه کرد او در حال حاضر اعتقاد بر این بود در جاده به بازیابی.

“من می خواهم برای تشکر از…فوق العاده کارکنان بیمه خدمات درمانی که ارائه شده اند با مشاوره و پشتیبانی,” او گفت: با اشاره به بریتانیا خدمات بهداشت ملی.

شوک خبری است که به احتمال زیاد به افزایش تماس به حالت تعلیق در مجلس با وجود تمایل دولت به انجام این کار در وسط یک بحران بهداشتی.

رئیس مت, Hancock, که منجر پاسخ بریتانیا توییتی که او “با عرض پوزش به شنیدن نادین دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“او انجام داده است درست با خود منزوی در خانه و هر دو بیمه خدمات درمانی و PHE کارکنان درخشان بوده است. همه ما آرزو می کنم او به خوبی به عنوان او بهبود یابد,” او اضافه شده است. PHE با اشاره به بهداشت عمومی انگلستان است.

“ما همه ما می توانیم به نگه داشتن مردم در امن و بر اساس بهترین علم است.”

وزیر دارایی Rishi Sunak خواهد در چهار شنبه, مارس 11 پرده دولت در پست اول-Brexit بودجه در اورژانس اقدامات دولت برای سهولت اقتصادی درد از شیوع کروناویروس.

او انتظار می رود به دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی هر آنچه به آن نیاز دارد برای کمک به مبارزه با ویروس ها و وعده موقت برای حمایت از کسب و کار برخورد با جریان پول نقد مسائل.

بانک انگلستان ورودی ارشد اندرو بیلی در هفته گذشته گفت: بر اساس UK-شرکت ها نیاز به کمک در صورت اختلال در منابع ناشی از ویروس است.

بودجه شرکت های هواپیمایی Ryanair و EasyJet گفت: آنها را لغو تمام, ایتالیایی, پرواز تا اوایل ماه آوریل پس از دولت دستور داد کل کشور قفل شده است به دلیل ویروس ترک هزاران نفر از مردم قادر به بازگشت به خانه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im