انگلستان تولید ناخالص داخلی می تواند ‘سقوط 13 درصد در سال 2020 به عنوان غرق 12,000

BUSINESS SLUMP. A single customer sits at the bar in a near-empty pub in central London on March 17, 2020. Photo by Justin Tallis/AFP

کسب و کار رکود است. مشتری تنها نشسته در نوار در نزدیکی خالی میخانه در مرکز لندن در 17 مارس سال 2020 است. عکس توسط جاستین Tallis/AFP

LONDON, United Kingdom – اقتصاد بریتانیا می تواند کوچک در 13 ٪ در این سال در مورد 3 ماه coronavirus مستند یک دولت-بودجه ناظر هوا در روز سه شنبه 14 آوریل به عنوان کشور تلفات گذشت 12,000.

دفتر بودجه مسئولیت (OBR) هشدار داد که تاثیر این بیماری همه گیر خواهد بود بزرگتر شوک به انگلستان اقتصاد از بحران مالی 2008.

“نتیجه 13 درصد کاهش سالانه تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در سال 2020 خواهد به راحتی بیش از هر سالانه می افتد در اطراف پایان هر جنگ جهانی و یا در بحران مالی” به OBR گفت.

در مدل تولید ناخالص داخلی واقعی می تواند 35 درصد در سه ماهه 2 اما جستن به عقب به سرعت پس از coronavirus محدودیت ها کاسته.

بیکاری نیز افزایش بیش از دو میلیون نفر به آمار 10 درصد در سه ماهه 2 با بهبود در مشاغل عقب تولید ناخالص داخلی گفت: OBR.

“ما تا به حدود 1.4 میلیون نفر را که ادعا کرده اند جهانی اعتباری (امنیت اجتماعی) و همچنین دیگر افرادی که ادعا چیزهای دیگر مانند کارجویان کمک هزینه یا کمک هزینه پشتیبانی استخدام,” رفاه اجتماعی وزیر ترزا Coffey گفت: آسمان, اخبار روز سه شنبه.

مدل پيشنهادي نیمی از آن ساخته شده بیکار از بحران می تواند بازگشت به کار تا پایان 2020, اما این است که نرخ بیکاری در پایان سال 2021 هنوز هم می تواند حدود 1.5 درصد بالاتر از pre-virus سطوح.

‘مشکلات پیش رو”

وزیر دارایی Rishi Sunak به بی بی سی گفت که مطالعه ساخته شده “روشن این خواهد شد که تاثیر بسیار قابل توجهی بر روی اقتصاد ما.”

“وجود مشکلات پیش رو” او هشدار داد.

وزرا باید اعلام عمومی صرف اقدامات برای حمایت از کسب و کار و کسانی که از کار منجر به یک افزایش بزرگ در پیش بینی قرض گرفتن.

این OBR سناریو پیش بینی خالص استقراض افزایش £218 میلیارد دلار ($274 میلیارد دلار) در سال 2020 به 14 درصد از تولید ناخالص داخلی بزرگترین واحد سال کسری بودجه پس از جنگ جهانی دوم است.

اقدامات انجام شده توسط دولت و بانک مرکزی انگلستان “به احتمال زیاد باید تنها یک اثر محدود… به عنوان سقوط در خروجی تا حد زیادی محصول از تاثیر اقدامات بهداشت در عرضه و تقاضا برای کالاها و خدمات” در OBR گفت.

آن هشدار داد که سناریوی “باید به عنوان نظر ما به احتمال زیاد مسیر برای اقتصاد” است که بسیار حساس به عوامل زمینه ای.

بریتانیا اعلام اولیه 3-هفته مستند در مارس 23.

اما با مرگ و میر بالا رفتن وزیر امور خارجه Dominic Raab – که deputizing برای نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان بهبود او از خود تقلا COVID-19 – هشدار در دوشنبه 13 آوریل که انگلستان نمی خواهد بلند مستند در هر زمان به زودی.

دولت باید تصمیم بگیرد که توسط چهار شنبه, مارس 16 آیا برای حفظ قوانین خود را به نگه داشتن مدارس و مغازه ها بسته و سفارش مردم به ماندن در خانه های خود.

مرگ و میر افزایش می یابد

وزارت بهداشت روز سه شنبه اعلام کرد که تعداد افرادی که فوت کرده اند در بیمارستانی در بریتانیا از coronavirus افزایش یافته است به 12,107.

وجود دارد افزایش روزانه 778 مرگ و میر کمی از 717 ثبت شده در روز دوشنبه اما به خوبی از 980 در سهشنبه, مارس 10.

آمار و ارقام رسمی منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 رسیده است 93,873.

اما این آمار و ارقام منتشر شد که نگرانی در مورد تعداد واقعی مرگ و میر در انگلستان مراقبت از خانه با موسسات خیریه صدایی زنگ که شده اند وجود دارد بسیاری از بیشتر از مرگ و میر گزارش شده است.

یک مطالعه اخیر توسط محققان مستقر در مدرسه اقتصاد لندن به دنبال اطلاعات از 5 کشور اروپایی – به استثنای بریتانیا – یافت مراقبت از ساکنان خانه حساب 42 درصد به 57 درصد از تمام COVID-19 مربوط به مرگ و میر.

اما آمار و ارقام جدید از دفتر آمار ملی انگلیس در روز سه شنبه در بر داشت در مجموع تنها 217 کشته و مشکوک به مرگ و میر مربوط به COVID-19 در مراقبت از خانه در انگلستان و ولز تا آوریل 3.

بیشتر از 33 نفر در hospices را 136 در خانه و 3 در “اجتماعی, موسسات.”

دیوید Behan اجرایی رئیس بریتانیا بزرگترین خانه مراقبت اپراتور HC-یکی گفت: کروناویروس در حال حاضر در 232 از آن خانه ها – حدود دو سوم از کل.

او گفت: 311 ساکنان مرده بود از coronavirus و یا مشکوک به کروناویروس و اضافه کرد که یک عضو از کارکنان نیز درگذشت بیش از آخر هفته. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de