انگلستان و فرانسه و آلمان به شدت پیشنهاد برای نجات ایران

IRAN NUCLEAR DEAL. A handout picture released by Iran's Atomic Energy Organization on December 23, 2019, shows the nuclear water reactor of Arak, south of capital Tehran, during a visit by the head of the organization Ali Akbar Salehi. AFP PHOTO/HO/ATOMIC ENERGY ORGANIZATION OF IRAN

ایران. یک جزوه تصویر منتشر شده توسط ایران سازمان انرژی اتمی در 23 دسامبر 2019 نشان می دهد هسته ای راکتور آب اراک در جنوب تهران طی بازدید رئیس سازمان علی اکبر صالحی. AFP PHOTO/HO/سازمان انرژی اتمی ایران

اتریش – اروپای غربی قدرت شدت تلاش در پنج شنبه, فوریه 26, سعی کنید برای صرفه جویی 2015 مقابله برای جلوگیری از ایران هسته ای – در حمایت از زندگی پس از یک سال 2018 تصمیم آمریکا برای خروج و reimpose تحریم.

مقامات بریتانیا و فرانسه و آلمان آغاز شد جلسه ای در وین – برای اولین بار پس از آنها راه اندازی یک اختلاف فرایند بیش از اتهام نقض توسط ایران با هدف متقاعد کردن این کشور خاورمیانه برای سقوط به خط با معامله.

دیگر احزاب به توافق چین و روسیه و نیز شرکت در مذاکرات تحت نظارت اتحادیه اروپا با وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت در توییتر هنوز هم وجود دارد یک فرصت “برای جلوگیری از تشدید تنش قبل از آن خیلی دیر است.”

در آخرین اطلاعیه در اوایل ژانویه تهران گفت: این امر دیگر رعایت محدودیت در تعداد سانتریفیوژ مورد استفاده برای غنی سازی اورانیوم.

این بود آن پنجم گام به دور از معامله پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برداشت و منجر به آلمان بریتانیا و فرانسه باعث اختلاف فرایند در ژانویه 14.

روند جادوها از چند مرحله گذشته است که یکی از آنها به اطلاع شورای امنیت سازمان ملل. تحریم های سازمان ملل پس از آن به طور خودکار “ضربه محکم و ناگهانی” پس از 30 روز مگر اینکه شورای امنیت رای به آن را متوقف کند.

‘به دور از نتیجه’

یک دیپلمات که خواست بدون نام برد و گفت: خبرگزاری فرانسه (AFP) که هیچ جدول زمانی تا به حال ثابت شده است برای حل اختلاف اضافه کرد: “ما هنوز هم از نتیجه.”

“همه ما می خواهیم برای نجات JCPOA (طرح جامع اقدام مشترک به عنوان معامله شناخته شده است) به طوری که بازرسان می توانند ادامه کار در ایران” این دیپلمات گفت: با اشاره به بازرسی توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA).

وین مستقر در آژانس هسته ای سازمان ملل بوده و وظیفه نظارت بر این قرارداد را اجرا و مسائل به طور منظم گزارش آخرین است که انتظار می رود در روز.

دیپلمات های غربی معتقدند ایران بسیار بعید است به یمن برای بازگشت به انطباق کامل و بدون امتیازات قابل توجهی در بازگشت – مانند پایان دادن به تحریم های آمریکا یا اروپا اقدامات برای جبران اقتصادی خود را ضربه.

اما آنها امیدوارند با استفاده از اختلاف بین می روند متقاعد کردن ایران به ایجاد هر حرکت به دور از برخورد دادن فضا برای بازگشت به کانال دیپلماسی با هدف در آوردن واشنگتن و تهران را به هم ترازی.

این دیپلمات به خبرگزاری فرانسه گفت که ایران نیز می تواند در “حداقل توقف اورانیوم سهام” را به عنوان ممکن است نتیجه مثبت از این زمان بحث.

در عمده بین المللی کنفرانس امنیتی مونیخ در اوایل این ماه وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت: تهران خواهد بود آماده به حرکت به عقب به سمت معامله اگر اروپا را فراهم می کند “معنی دار” مزایای اقتصادی است.

اروپا راه اندازی ویژه تجاری ساز به نام Instex سعی کنید برای فعال کردن مشروع انسانی تجارت با ایران, اما هنوز برای تکمیل هر گونه معاملات و یا تهران با احترام آن را به عنوان ناکافی است.

تجدید تحریم های آمریکا را تقریبا به طور کامل جدا شده در ایران از سیستم مالی بین المللی رانده و خریداران نفت و سقوط این کشور به یک رکود اقتصادی شدید. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im