انگلستان اعلام کرد مستند محدودیت تجمعات به 2 نفر

بریتانیا پیوست و دیگر کشورهای اروپایی در تصویب یک مستند است که به اجرا گذاشته خواهد شد قانون ممنوعیت تجمع بیش از دو نفر به سعی کنید به ساقه گسترش COVID-19.

“از این شب من باید به مردم یک دستور ساده—شما باید در خانه بماند” گفت: نخست وزیر بوریس جانسون در طول یک آدرس به ملت.

جانسون قبلا خبری از اتخاذ سختگیرانه تر اعمال محدودیت بر آزادی دیده می شود در بسیاری از اروپا.

مقامات انگلیسی تا به حال تنها قبلا توصیه های عمومی در اجتماعی, فاصله, در علاوه بر این به بستن رستوران ها و بارها و ورزشگاه اما ترک بسیاری از دیگر انواع مغازه ها و خدمات باز است.

اما پس از تصاویری از تجمع مردم در جمعیت در نقاط توریستی بیش از آخر هفته موجب خشم نخست وزیر امروز گفت که آنها نیاز به اتخاذ محدودیت های قانونی.

انگلیسی عمومی خواهد شد و در حال حاضر تنها مجاز به ترک خانه برای ضروری برای خرید مواد غذایی و برای یک دوره تمرین در روز مانند دوچرخه سواری و یا در حال اجرا است. مردم همچنین می توانید سفر به و از کار.

تمام فروشگاه ها بسته شد به جز فروشگاه های مواد غذایی.

پارک ها باز باقی خواهد ماند برای ورزش اما هر تجمعات غیر از خانواده در خانه خواهد بود محدود به 2 نفر است.

این اقدامات خواهد شد که برای سه هفته موثر هستند بلافاصله.

“اگر شما به دنبال قوانین پلیس را باید از این قدرت برای به اجرا درآوردن آنها از جمله از طریق جریمه و از طریق متفرق کردن تجمعات گفت:” نخست وزیر در بیانیه ای به ملت.

شمار تلفات ناشی از این ویروس در بریتانیا در حال حاضر در 335, از مجموع تعداد 8,547 شناسایی موارد.

بریتانیا به طور کلی عقب مانده همسایگان اروپایی خود را از نظر اقدامات سختگیرانه برای مقابله با CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

انگلستان تقریبا آخرین کشور در اروپا به مدارس بعد از های مختلف علمی مدل سازی و مشاوره از دیگر کشورهای اروپایی.

پس از آن از کشور چین, CCP, ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus تشکیل ثانویه کانون در اروپا با اسپانیا و آلمان و فرانسه در برداشتن بیش از 40 ، 000 موارد تایید شده در کل.

آلمان روز گذشته نیز ممنوع جلسات عمومی از بیش از دو نفر در تلاش برای محدود کردن تعامل اجتماعی است.

اسپانیا و فرانسه و ایتالیا همراه با برخی دیگر از کشورهای اروپایی اتخاذ کرده اند و حتی بیشتر دقیق مستندات در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ایتالیا که به تازگی تحت 60,000 COVID-19 ویروس موارد و بیش از 6000 مرگ, ممنوع, سفر در داخل کشور پس از انجماد غیر ضروری در فعالیت های کسب و کار. اسپانیا می خواهد به گسترش تا آوریل 11 وضعیت اضطراری این اعمال این ماه است. کشور گزارش شده بیش از 33 ، 000 مورد از این ویروس با 2,200 مرگ و میر.

در همین حال چین که در آن شیوع شروع شد و هنوز هم بیشتر در 81,000 موارد ثبت شده و 3,153 ثبت مرگ تعداد بسیاری از کارشناسان گفته اند که مشکوک هستند با توجه به رژیم تاریخ underreporting.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im