Uber برای شروع حمل و نقل ماشین های ضد عفونی کننده به رانندگان

Uber Technologies Inc آغاز خواهد شد حمل و نقل مواد ضد عفونی کننده اسپری اتومبیل به انتخاب رانندگان در مناطق بیشتر تحت تاثیر (دیروز) CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus شیوع اجرایی گفت: در 2 آوریل.

این شرکت وعده داده بود به عرضه رانندگان با sanitizers در اوایل ماه مارس. سپس آن را بسته و همه از آن محلی هاب مکان های که در آن رانندگان می توانند به دریافت فرد کمک و یا استفاده از حمام ترک رانندگان در تاریکی که در آن برای دریافت منابع.

Uber معاون ارشد جهانی و پلت فرم عملیات اندرو مک دونالد گفت: در توییتر که این شرکت دریافت کرده بود اولیه دسته ای از 30,000 بطری تمیز کردن اسپری توسط مستقر در آتلانتا شرکت Zep Inc.

او گفت: انتخاب رانندگان می تواند سفارش در برنامه و دریافت حمل و نقل رایگان.

“به عنوان یک شروع ما اولویت فعال ترین رانندگان در چند شهرستانها incl. نیویورک” مک دونالد در توییتر نوشت و اضافه کرد که این شرکت مشغول به کار بود در تامین بیشتر منابع.

قبلا بارگذاری گفت: تامین کنندگان تا به حال اولویت بندی سفارشات برای بهداشت و درمان با خود سفارشات در حال منتقل کردن صف چندین بار.

Lyft, Inc در هفته گذشته گفت: آن را به حال توزیع در بسیاری از منابع به رانندگان در حالی که آن هاب هنوز باز بود و کار یک راه برای توزیع آنها در حال حاضر است اما از ارائه جزئیات بیشتر.

Lyft بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز پنج شنبه.

سوار-نقطه تقاضا خرد به توقف در اکثر شهرهای ایالات متحده با اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر تحت نوعی از مستند.

این بیماری همه گیر را نیز در معرض رانندگان و شرکت ها به حرکت نزولی مبهم پیمانکار مدل ترک رانندگان بیشتر در معرض خطر از کارمندان سنتی.

گزارش تینا Bellon در نیویورک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im