یک شاعر و فعال سیاسی که گرفته شد به یک بمبئی ایستگاه پلیس توسط خود راننده تاکسی پس از دوم شنید تلفن خود را در حفاظت از محیط زیست در مورد ضد کا تظاهرات روز جمعه گفت که راننده رفتار پرخاشگرانه و خشونت آمیز در زبان منعکس جو غالب در کشور است.

23-در سال, شاعر, Bappadittya سرکار همچنین گفت که با وجود این مصیبت او مواجه شده با توجه به بارگذاری راننده عمل می کنند او نمی خواهد تسلیم شکایت علیه او آن را به عنوان ممکن است خراب کردن زندگی خود و زندگی است.

سرکار ساکن جیپور که وارد شده بود در بمبئی در فوریه 3 برای شعرخوانی در جلسه کالا Ghoda جشنواره گرفته مداوم anti-کا-NRC اعتراض در Nagpada در بمبئی. او در زمان بارگذاری کابین از Juhu به Kurla حدود ساعت 10.30 روز چهارشنبه.

در طول سفر سرکار بود و بحث و گفتگو با دوستان خود در گوشی تلفن همراه مردم ناراحتی با ‘Laal سلام’ شعار در شاهین باغ اعتراضی در دهلی نو. راننده که گوش دادن را متوقف کابین و گفت: سرکار او می خواست به برداشت پول از دستگاه های خودپرداز. اما او بازگشت و با دو پلیس که گفته خواسته سرکار چرا او حامل یک dafli’ (یک ساز کوبه ای) و همچنین از او خواست آدرس خود را.

راننده گفته خواسته پلیس را سرکار در بازداشت به “او گفت که او یک کمونیست بود و صحبت کردن در مورد سوختن کشور”.

از همه هند مترقی زنان انجمن Kavita کریشنان بود توییتی در مورد این حادثه.

با توجه به بیانیه توییتی توسط پلیس توصیه سرکار نه به حمل dafli یا پوشیدن یک روسری قرمز “را به عنوان فضای خوب نیست و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد”.

صحبت کردن به PTI در جمعه سرکار گفت: “رفتار راننده بود تهاجمی و زبان خشونت آمیز بود. این نوع از خشونت زبان نماد هر چه در کشور است.”

“راننده تهدید من که او می توانست مرا در جایی دیگر اما مرا به ایستگاه پلیس. من می ترسم با توجه به تهدید خود را. اما راننده باید برخی از پایه و اساس برای دادن تهدید,” او گفت:.

سرکار گفت: او زندگی در یک محل در Kurla اما معطوف به Andheri پس از حادثه.

“زمانی که ما مبارزه است و تنها از افکار و سپس ما را به درک که در آن خشونت سرچشمه می گیرد و چگونه,” او گفت:.

“من دانشجو هستم و دوست دارم به نوشتن اشعار و ایجاد شعارها و گفت آنها. من می توانم مانده اند در خانه من زمانی که اعتراضات در حال رفتن در سراسر کشور است. اما من مسئولیت را به بیرون آمدن از خانه برای مردم ما و کشور ما,” او اضافه شده است.

قبل از آمدن به بمبئی سرکار بود همچنین شرکت در تظاهرات در شاهین باغ در دهلی و جیپور.

وقتی پرسید که آیا او قصد دارد به هر اقدامی در برابر راننده سرکار گفت که او نمی خواهند به خراب کردن زندگی کسی.

“بارگذاری باید به کمک راننده و به او مشاوره و درمان و ارسال او برای توانبخشی. کار خود را نباید خراب,” او گفت:.

“می تواند وجود داشته باشد اختلاف نظر و افرادی مثل من کار را برای کل جامعه,” او گفت:.

سرکار بود که در “بمبئی باغ’ اعتراض در Nagpada در صبح روز جمعه گفت: او را به بازگشت به زادگاه خود جیپور در بعد از ظهر که در آن او را در تظاهرات مشابه.

“من به دبی برای اولین بار و دیدار با اعضای خانواده به عنوان آنها همچنین ممکن است نگران شود (پس از حادثه). پس از آن من را به شرکت در تظاهرات” او گفت:.

او همچنین گفت که او تا به حال یک تماس از بارگذاری و این شرکت را محکوم کرد این حادثه گفت: هر راننده را درست نبود و آنها در حال اقدام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im