امارات متحده عربی به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری – رسانه های دولتی

SUSPENDED. An Airbus A 380 owned by Emirates airlines in parking position at Terminal 3, Dubai International Airport, United Arab Emirates. Photo by Ali Haider/EPA

به حالت تعلیق درآمد. یک ایرباس 380 متعلق به خطوط هواپیمایی امارات در موقعیت پارکینگ در ترمینال 3, فرودگاه بین المللی دبی, امارات متحده عربی. عکس علی حیدر/EPA

DUBAI, United Arab Emirates – امارات متحده عربی اعلام کرد در دوشنبه 23 مارس آن را به طور موقت به حالت تعلیق در همه مسافر و ترانزیت پروازهای میان رمان شیوع کروناویروس.

این مقامات اماراتی “تصمیم گرفته اند به حالت تعلیق در تمام ورودی و خروجی پروازهای مسافری و حمل و نقل مسافران خطوط هوایی در امارات متحده عربی به مدت دو هفته به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این COVID-19” گزارش رسمی دولت خبرگزاری WAM.

آن گفت: این تصمیم که منوط به بررسی در دو هفته – خواهد اثر را در 48 ساعت و افزود: “حمل و نقل و تخلیه اضطراری پرواز معاف خواهد بود.”

امارات متحده عربی که فرودگاه بین المللی در ابوظبی و دبی عمده هاب اعلام کرد در روز جمعه اول مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری داشتن گزارش بیش از 150 نفر تا کنون.

روز دوشنبه اعلام ساعت پس از دبی حامل امارات اعلام کرد این امر تعلیق همه پروازهای مسافری توسط 25 مارس.

اما حمل و نقل هوایی غول سپس معکوس تصمیم خود گفت: “درخواست های دریافت شده از دولت ها و مشتریان برای حمایت از بازگشت از مسافران” و ادامه خواهد داد به کار پروازهای مسافری به 13 مقصد.

امارات گفته بود آن را ادامه خواهد داد برای پرواز به آمریکا, انگلستان, سوئیس, هنگ کنگ, تایلند, مالزی, فیلیپین, ژاپن, سنگاپور, کره جنوبی, استرالیا, آفریقای جنوبی, ایالات متحده و کانادا است.

“ما همچنان به تماشای وضعیت از نزدیک و به زودی به عنوان اجازه می دهد تا ما را یافتم خدمات ما” گفت: هواپیمایی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شیخ احمد بن سعید آل مکتوم.

کشورهای خلیج فارس را به اعمال محدودیت های مختلف برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus همه گیر به خصوص در حمل و نقل هوایی بخش.

امارات متحده عربی متوقف شده است اعطای ویزا در هنگام ورود ممنوع و خارجی که قانونی هستند اما در خارج از کشور از بازگشت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im