FIRST IN THE ARAB WORLD. A handout picture obtained from the media office of the Barakah Nuclear Power Plant on February 13, 2020, shows a view of the power plant in the Gharbiya region of Abu Dhabi on the Gulf coastline about 50 kilometers west of Ruwais. AFP PHOTO/Barakah Nuclear Power Plant

برای اولین بار در جهان عرب است. یک جزوه تصویر به دست آمده از دفتر رسانه Barakah نیروگاه هسته ای در فوریه 13 سال 2020 نشان می دهد که از نظر قدرت گیاه در Gharbiya منطقه ابوظبی در خلیج فارس خط ساحلی حدود 50 کیلومتری غرب روایس. AFP PHOTO/Barakah نیروگاه هسته ای

ABU DHABI, United Arab Emirates – امارات متحده عربی گفت: پنج شنبه, فوریه 17, آن را صادر کرده است یک عامل مجوز برای یک راکتور در آن Barakah نیروگاه هسته ای برای اولین بار در جهان عرب نقطه آن را به عنوان یک “فصل جدید.”

امارات متحده عربی قابل توجهی ذخایر انرژی اما با قدرت گرسنه جمعیت 10 میلیون آن ساخته شده است که سرمایه گذاری های عظیمی در توسعه منابع جایگزین انرژی از جمله انرژی خورشیدی.

“امروز نشانه یک فصل جدید در سفر ما برای توسعه صلح آمیز انرژی هسته ای با صدور عامل مجوز برای اولین Barakah گیاه” ابوظبی تاج شاهزاده محمد بن زاید آل نهیان گفت: در یک صدای جیر جیر.

“همانطور که ما آماده برای 50 سال آینده برای حفاظت از نیازهای ما ما بزرگترین قدرت ملی استعداد است.”

این Barakah کارخانه واقع در سواحل خلیج فارس در غرب پایتخت بوده است با توجه به آنلاین آمده در اواخر سال 2017 اما در مواجهه تعدادی از تاخیر که مقامات نسبت به ایمنی و الزامات قانونی.

ملی هسته ای تنظیم شده است و در حال حاضر با توجه به چراغ سبز برای اولین بار از 4 راکتور در نیروگاه Hamad al-Kaabi, امارات متحده عربی نماینده آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ابوظبی مقامات گفت: در ماه ژانویه که گیاه شروع می شود عامل در عرض چند ماه. هیچ تاریخ جدید داده شد در روز دوشنبه اما Kaabi نشان داد این امر به زودی اتفاق می افتد.

“بهره برداری کامل از Barakah کارخانه در آینده نزدیک به کمک امارات متحده عربی از تلاش برای توسعه و پایداری” او گفت:, و اضافه کرد که این اپراتور خواهد “انجام یک دوره راه اندازی برای آماده شدن برای عملیات تجاری.”

این کارخانه در منطقه اول – عربستان سعودی جهان بالا صادر کننده نفت است گفت: این برنامه برای ساخت 16 راکتور هسته ای, اما این پروژه هنوز به تحقق.

آن است که ساخته شده توسط یک کنسرسیوم به رهبری کره برق شرکت در هزینه برخی از $24.4 میلیارد دلار است.

هنگامی که به طور کامل عملیاتی 4 راکتور ظرفیت تولید از 5600 مگاوات برق حدود 25% از کشور نیاز دارد. 3 باقی مانده راکتور تقریبا آماده است.

و همچنین به عنوان تولید قیمتگذاری برق و امارات متحده عربی نیز امیدوار است این نیروگاه هسته ای را بالا بردن موقعیت خود به عنوان یک بازیکن کلیدی منطقه ای ساختمان در موفقیت آن در ایجاد خود را به عنوان یک مرکز گردشگری بانکداری و خدمات است.

“این بخشی از امارات متحده عربی درایو برای تنوع بخشیدن به اقتصاد انرژی, کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی و پروژه تصویر خود را به عنوان یک رهبر منطقه ای در علم و فناوری” یک خلیج تحلیلگر گفته خبرگزاری فرانسه (AFP).

دیگر تیتر ابتکارات شامل وطنی برنامه فضایی که دیدم اولین اماراتی ارسال فضانورد به فضا در سال گذشته و برنامه ریزی برای پرتاب یک کاوشگر به مریخ است.

نگرانی در فرار فارس

این Barakah کارخانه واقع در امارات ساحل جدا شده از ایران با مشکل آبهای خلیج فارس. آن است که فقط 50 کیلومتر (30 کیلومتر) از مرز عربستان سعودی و نزدیک به قطر دوحه از آن است که به ابوظبی.

در میان یک رویارویی بین ایران و ایالات متحده در تهران هسته ای امارات متحده عربی گفته است که نمی خواهد در حال توسعه غنی سازی اورانیوم, برنامه هسته ای و یا پردازش فن آوری.

اما روابط ایران و امارات متحده عربی سرسخت ما متحد شده اند تیره و تار که واشنگتن به دنبال یک “حداکثر فشار” سیاست در برابر تهران و متهم آن را از حمله به نفتکش ها در خلیج فارس بود ،

غول های انرژی کارخانه تولید سیمان بود هدف موشک و هواپیماهای بدون سرنشین حمله در ماه سپتامبر که زدم نیمی از تولید آن است. اعتصاب بود و ادعا های یمن مورد حمایت ایران با سران شورشیان اما واشنگتن را متهم کرد تهران از حمل آن را.

“2019 حمله آرامکو برجسته آسیب پذیری عربستان زیرساخت های انرژی به حملات خارجی گفت:” خلیج فارس تحلیلگر که کاهش یافته است به نام, با توجه به حساسیت موضوع است.

“افزایش زمین از تنش های منطقه ای بین ایران از یک طرف و آمریکا و متحدان آن از سوی دیگر باعث افزایش آسیب پذیری جدید در زیرساخت های انرژی به احتمال چنین حملاتی.”

پرسید که چه مقامات انجام داده اند برای حفاظت از گیاه را از حمله Kaabi گفت که چنین نگرانی هایی بودند که در میان در طی توسعه این پروژه بود که 12 سال در ساخت.

“که نه تنها شامل طراحی راکتور از نظر ایمنی بلکه امنیت از جمله اقدامات مرتبط با اورژانس اقدامات مرتبط با آمادگی در طول عملیات عادی و در طول حوادث و یا حوادث” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

پرسید که آیا این کارخانه تا به حال بالقوه به بدتر شدن روابط با رقبای منطقه ای مانند ایران و قطر – که گفت: این کارخانه به شمار یک “تهدید آشکار برای صلح منطقه ای و محیط زیست” – او در دفاع از امارات متحده عربی سابقه در شفافیت.

“من به منتقدان من اگر سوالی دارید میتوانید از من بپرسید.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de