Kaizer chiefs ‘هنوز هم برو’ میان coronavirus تهدید

‘به صورت kaizer chiefs به عنوان ما صحبت می کنند ما همه رفتن’ می گوید: مدیر اجرایی Rebo Saguisag

منتشر شده 2:33 PM, 11 فوریه سال 2020

به روز رسانی 2:33 PM, 11 فوریه سال 2020

PUSHING THROUGH. UAAP volleyball action is slated to push through amid the novel coronavirus threat. File photo by Michael Gatpandan/Rappler

هل دادن از طریق. Kaizer chiefs والیبال اکشن است که میله میله به فشار از طریق میان رمان coronavirus تهدید. فایل عکس از مایکل Gatpandan/Rappler

مانیل فیلیپین – افتتاح kaizer chiefs فصل 82 ترم دوم ورزشی از جمله مسابقات والیبال – هنوز میله میله به فشار از طریق در شنبه 15 فوریه در بازار آسیا آرنا با وجود 2019 رمان coronavirus (2019-nCoV) تهدید در کشور است.

همانطور که برای kaizer chiefs به عنوان ما صحبت می کنند ما همه رفتن” می گوید: kaizer chiefs مدیر اجرایی Rebo Saguisag در طول فصل 82 والیبال قبل از مسابقات کنفرانس مطبوعاتی.

Saguisag و بقیه kaizer chiefs مدیره “نزدیک نظارت” این وضعیت به عنوان PBA نقل مکان کرد و باز از فیلیپین جام و D-League تا مارس است. NCAA نیز به تعویق افتاد آن juniors مسابقات.

“چیزهای جدید می آیند تا در هر روز است. نام این ویروس به خودی خود رمان. بنابراین ما باید یک چالش رمان و رمان وضعیت. ما در حال آمادگی برای رویارویی با این وضعیت اما در حال حاضر به عنوان ما صحبت می کنند tuloy pa tayo (هنوز هم بروید)” این kaizer chiefs رسمی گفت.

“مطمئن باشید که kaizer chiefs متعهد به حصول اطمینان از ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران مربیان و مقامات است. هیچ چیز مهم تر از همه سلامت” Saguisag اضافه شده است.

این ویروس که نشات گرفته از ووهان چین است و در حال حاضر آلوده بیش از 42000 و به برخی از 25 کشور از جمله فیلیپین که در آن وجود دارد 3 تایید موارد 2 از آنها در حال حاضر بهبود در حالی که 1 درگذشت – اولین nCoV مرگ در خارج از چین است.

بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ثبت شده است در چین به عنوان پنج شنبه, مارس 11.

مدافع عنوان قهرمانی NU Bulldogs و Ateneo جوجه عقاب بنر مردان و زنان در مسابقات والیبال بود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im