U, V, W و یا L ؟ سوپ الفبا بهبود اقتصادی حالات

فرانسه – آنچه را بهبود اقتصادی از coronavirus بحران در کشور های مختلف ؟ اقتصاددانان گرفته اند به استفاده از حروف برای توصیف شکل بالقوه بهبود… یا رکود.

U, V, W و L شکل بهبود همه توصیف یک کاهش در فعالیت های اقتصادی پس از coronavirus زده چین در آغاز سال است. از وجود آنها طرح حالات مختلف چگونه آنچه صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به نام بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ می تواند بازی.

این امید برای U-turn

پس از غوطه برانگیخت مستند سفارشات فعالیت های اقتصادی اسلاید به یک طریق برای یک دوره. که با توجه به بخش هایی مانند گردشگری و سرگرمی که بیشتر روی آمار و نیاز به زمان بیشتری برای تنظیم. اما یک بازیابی و سپس به تدریج طول می کشد نگه دارید قبل از شتاب به شدت.

صندوق بین المللی پول این را دیدم به عنوان یک سناریوی ممکن برای جهان اقتصادهای پیشرفته شده اند که آمار بدترین. در آن روز پیش بینی های منتشر شده در ماه گذشته آن را می بیند آنها را در دوره نقاهت بسیار, اگر نه همه از قطره دچار این سال است.

اما چنین بهبودی بستگی به فقدان شدید موج دوم این بیماری همه گیر است که نیروی کشور به reimpose مستندات.

V بعید است نسخه

V شکل بازیابی بهترین: افت شدید بلافاصله با یک نسبت شارپ بازیابی. دولت-پرداخت ترک برنامه در برخی از کشورها است که که مردم به طور رسمی شاغل هستند با هدف حمایت از چنین بهبودی به عنوان کارگران خواهد شد که درآمد خود را صرف.

اما دیگر مستندات و بحران گذشته کمتر احتمال دارد چنین نسخه می شود.

این بدان معنی نیست که شما نمی توانید امید: بانک مرکزی انتظار دارد که 14 درصد انقباض در اقتصاد با 15 درصد جهش در سال آینده.

صندوق بین المللی پول می بیند V-شکل بازیابی در حال ظهور و کشورهای در حال توسعه به طور کلی با 1% کاهش به دنبال 6.6% دوباره بجای اول برگشتن.

W برای (دوم) موج

مختصری بازیابی پس از عود قبل از بازگشت پایدار به رشد غیر معمول است. این تجربه از منطقه یورو پس از بحران مالی جهانی در سال 2008. بهبود تدریجی کوتاه قطع شد و به عنوان سرمایه گذاران شروع به نگرانی در مورد سطح بدهی یونان و ایتالیا و اسپانیا.

اقتصاددانان دیدن W شکل بازیابی به احتمال زیاد اگر قوی موج دوم coronavirus نیروهای کشور برای اتخاذ دقیق مستند اقدامات یک بار دیگر.

L به صورت بی حال

این خواهد بود که بدترین نتیجه ممکن است آن را به عنوان توصیف یک شکست از بحران بهبود می یابند. پس از یک شیرجه رفتن در خروجی یک اقتصاد stagnates. در این صورت این امر به معنای موج ورشکستگی و پس از یک دوره طولانی از بیکاری گسترده.

از جمله مراحل پایین اقتصادی در خروجی نیست بی سابقه – فکر می کنم از ژاپن دهه از دست رفته آغاز شد که در اوایل 1990s زمانی که سقوط قیمت نگه داشته و اقتصاد از رشد است.

صدای خش خش کردن: فقط (همین حالا) آن را انجام دهید

فکر می کنم از صدای خش خش کردن لوگو از ایالات متحده, کفش های شرکت نایک – یک قطره و به دنبال آن یک بازگشت تدریجی بالاتر است. این سناریو است که بسیاری از کشورهای پیشرفته دنبال می تواند به عنوان صندوق بین المللی پول است که در حال حاضر پیش بینی است که رشد خود را در سال آینده با شکست مواجه خواهد شد به طور کامل جبران می افتد آنها رنج می برند این سال است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de