ایالات متحده ویروس زیان کار آمار 22 میلیون مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چشم اندازی مجدد

JOB WOES. Musician Lucas Goes waits to pick up food for a delivery app in Beverly Hills, California, on April 2, 2020, after losing his job during the novel coronavirus outbreak. Photo by Apu Gomes/AFP

کار گلایه. نوازنده لوکاس می رود و منتظر می ماند را انتخاب کنید تا مواد غذایی برای تحویل برنامه در بورلی هیلز کالیفرنیا در مارس 2, 2020, پس از از دست دادن شغل خود را در طول رمان شیوع کروناویروس. عکس Apu گومز/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – از دست دادن شغل از coronavirus همه گیر در ایالات متحده به 22 میلیون در روز پنج شنبه مارس 16, دولت, داده گفت: به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد به پرده برنامه ای برای بازگشایی بزرگترین اقتصاد جهان.

جدید بارگیری در این هفته مدعیان بیکاری داده ها از وزارت کار نشان می دهد ما کارفرمایان پاکسازی 5.2 میلیون شغل در هفته گذشته تعداد گسترده آورده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و جنبش محدودیت دستور به توقف این ویروس گسترش یافته است.

و جداگانه اداره آمار دقیق این ویروس آسیب به بازار مسکن با homebuilding غرق شدن بیش از 22 درصد در ماه مارس در حالی که فدرال رزرو گزارش نشان غوطه وری فعالیت های تولیدی در شمال شرقی ایالات متحده.

اما تکان دهنده ترین داده بود در برنامه این هفته گزارش شد که کوچکتر از افزایش در هفته گذشته شاید نشان دهنده موج اخراج کرده بود plateaued اما با این وجود یک رقم بی سابقه.

“ادعا می کند به احتمال زیاد به اوج خود رسید گفت:” ایان Shepherdson از پانتئون اقتصاد کلان “اما این [است] چیزی بیش از پایان آغاز است.”

تهمت بود و انتظار می رود در روز بعد به طرح مراحل خود را به ما اقتصاد آنلاین پس از بازگشت گفت: در روز چهارشنبه 15 آوریل گفت که “استراتژی تهاجمی” در برابر شیوع کار کرده بود که این کشور منتقل شده بود در اوج از موارد جدید.

در عین حال نزدیک به 2600 نفر از درگذشت این ویروس در ایالات متحده به تنهایی در 24 ساعت جمعه شب, پیوستن به 133,000 کشته در سراسر جهان به این بیماری که آلوده بیش از دو میلیون با توجه به Agence France-Presse شمارش.

وال استریت بود, مخلوط شده, با S&P 500 و Nasdaq در قلمرو مثبت اما داو کمی منفی در اطراف 1515 GMT.

آن را هنوز هم بد

بیکاری گزارش پوشش این هفته از طریق مارس 11 نشان داد مدعیان اولیه برای مزایای نزدیک به 1.4 میلیون پایین تر از قبل از هفته است.

در مقایسه با هفته سال گذشته تنها 203,000 مردم ظ برای اولین بار مدعیان مزایای وزارت کار گزارش گفت:.

COVID-19 ذکر شد دلیل افزایش بیکاری در هر دولتی که ذکر شده, علت, با اخراج گسترده در هتل ها, مواد غذایی, خدمات, خرده فروشی ساخت و ساز و حتی معدن گزارش شده است.

این ادعا ممکن است به یک “سرگیجه فلات” گرگوری Daco آکسفورد اقتصادی گفت: در یک تحلیل اما بازار کار برای یک “دوره پس از سانحه” و این ارقام را “باقی می ماند فوق العاده بالا در هفته های آینده به عنوان اقتصاد فرو عمیق تر به رکود است.”

آسیب آشکار بود در میان homebuilders با اداره آمار نظرسنجی نشان دادن مسکن شروع به افتادن در ماه گذشته توسط 22.3 درصد به 1.2 میلیون دلار در مقایسه با فوریه downwardly تجدید نظر 1.6 میلیون نفر است.

خانواده تنها مسکن شروع به کاهش 17.5% به 856,000 در حالی که مجوز برای ساخت و ساز جدید – نشانه ای از مسکن در این خط لوله و کمتر نامنظم شاخص نیز کاهش یافته است 6.8%.

مجوز برای خانه های تک خانواده به خصوص سخت, ضربه, سقوط 12 ٪ در مقایسه با فوریه.

عمیق ترین آبشار در, مسکن, شروع ثبت شد در شمال شرقی آمریکا که بخشی از آن – از جمله نیویورک و نیوجرسی بودند ساخته با شیوع این بیماری در ماه مارس و اقتصاد آکسفورد هشدار داد این بخش در یک سال سختی.

“مسکن شروع می شود و انتظار می رود به سقوط بیشتر در سه ماهه 2 و بازیابی تنها به میزان متوسطی در نیمه 2 سال 2020 منجر به عملکرد منفی برای سال کلی” آنها نوشت: در یک توجه داشته باشید.

شمال شرقی آسیب

یک گزارش از بانک فدرال رزرو فیلادلفیا شرح و بسط بیشتر در آسیب های اقتصادی نشان دادن فعالیت های تولیدی در منطقه در حال سقوط در زیر آن نادر در طول بحران مالی جهانی.

بررسی فعالیت های تولیدی شامل بخش هایی از ایالت های پنسیلوانیا و نیوجرسی و تمامیت دلاور کاهش یافت و به -56.6 آن پایین ترین سطح از ژوئیه 1980.

شصت درصد از شرکت ها گفت: فعالیت های کسب و کار بود در حالی که کاهش شاخص ردیابی سفارشات جدید کاهش یافت و به -70.9 آن کمترین-همیشه خواندن.

داده ها نشان می دهد “کاهش شدید” در فعالیت Rubeela فاروقی فرکانس بالا اقتصاد گفت و نشان می دهد “تولید تحت تمدید فشار از کاهش تقاضا در زنجیره تامین اختلالات و همچنین تعطیلی کارخانه.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im