حکم دیوان عالی به شنیدن تهمت مالیات مورد در مارس

دادگاه عالی ایالات متحده می گوید آن را بشنود مالیات صورت تلفنی در یک حرکت است که می تواند اجازه می دهد آن را به ارائه حکم قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری

منتشر شده 11:36 PM, مارس 13 سال 2020

به روز شده در 11:36 PM, مارس 13 سال 2020

TAXES CASE. In this file photo, US President Donald Trump looks on prior to departing on Marine One from the South Lawn of the White House in Washington, DC. File photo by Saul Loeb/AFP

مالیات مورد. در این فایل عکس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قبل از خروج در دریایی از جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن, DC. فایل عکس Saul لوئب/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – دادگاه عالی ایالات متحده روز دوشنبه گفت, مارس 13 آن را به شنیدن استدلال ممکن است بیش از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را می توانید در ادامه به امتناع از تحویل اظهارنامه مالیاتی خود را به کنگره و نیویورک دادستان.

این کشور بالاترین دادگاه برنامه ریزی شده بود برای شنیدن استدلال در مورد در مارس 31, اما آنها به تعویق افتاد coronavirus بیماری همه گیر.

دادگاه گفت که از شنیدن این مالیات به صورت تلفنی در یک حرکت است که می تواند اجازه می دهد آن را به ارائه حکم قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست با ریاست جمهوری هنجارها در طول سال 2016 انتخابات با امتناع از انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را به عنوان بسیاری از روسای جمهور انجام داده اند از آنجا که 1970s, حتی اگر آن است که توسط قانون مورد نیاز نیست.

نیویورک املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم ادعا کرد که اظهارنامه مالیاتی خود را تحت حسابرسی توسط سرویس درآمد داخلی و او را رها کنید و زمانی که حسابرسی انجام شد اما او هرگز انجام شده است.

یک کمیته در حزب دموکرات اکثریت مجلس نمایندگان با صدور احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی و آنها نیز به دنبال دموکراتیک دادستان در نیویورک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به دنبال بلوک خود را به انتشار و تثبیت موارد شنیده خواهد شد توسط دادگاه عالی در ماه آینده. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im