J. Crew هنوز هم انتظار برای جستن به عقب از طریق ‘جامع تجدید ساختار مالی’

انتشار: 10:40 PM, مارس 04, 2020

به روز شده در 10:40 PM, مارس 04, 2020

BANKRUPTCY. A J. Crew store in Los Angeles, California. Photo from Shutterstock

ورشکستگی. یک J. Crew فروشگاه در لس آنجلس ، عکس از شاتر

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – ایالات متحده خرده فروش لباس J. Crew در زمینه شروع به حفاظت از ورشکستگی رسیدگی در دوشنبه, مه 4 پس از رسیدن به توافق با طلبکاران در $1.65 میلیارد بدهی طرح تغییر ساختار این شرکت در بیانیه ای گفت.

این برند که لباس های پوشیده شده اند توسط بانوی اول سابق میشل اوباما گفت: خرید و فروش آنلاین عملیات, که حساب برای بیش از نیمی از درآمد خود را ادامه خواهد داد و به صورت عادی.

آن گفت که قصد دارد به بازگشایی فروشگاه خود را یک بار خاموش شدن ناگهانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ها برداشته.

آن گفت که توافق کرده که با بخش عمده ای از طلبکاران خود را به تبدیل $1.65 میلیارد دلار به سهام و امن تعهدات از 400 میلیون دلار پول جدید از موجود دهندگان برای تامین مالی عملیات خود را.

علاوه بر J. Crew, تشکیل پرونده شامل گروه Madewell با نام تجاری گاه به گاه لباس.

“در طول این روند ما ادامه خواهد داد برای ارائه به مشتریان ما با استثنایی کالا و خدمات آنها از ما انتظار دارند و ما ادامه خواهد داد تا در تمام طول روز-به-روز عملیات البته تحت این فوق العاده COVID-19-مربوط به شرایط” J. Crew گروه اجرایی Jan خواننده گفت.

“همانطور که ما نگاه به بازگشایی فروشگاه ما به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است این جامع تجدید ساختار مالی باید ما را قادر می سازد کسب و کار و نام تجاری به رشد برای سال آمده است.”

این شرکت در زمینه داوطلبانه فصل 11 دادرسی در فدرال دادگاه ورشکستگی در منطقه شرقی ویرجینیا. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de