آمریکا استاد دانشگاه به اتهام پنهان کردن لینک به چین در ناسا بودجه پروژه

آمریکا وزارت دادگستری می گوید Anming هو مخفی خود را به روابط پکن و دانشگاه در حالی که او به آموزش و انجام پژوهش در دانشگاه تنسی ناکسویل

منتشر شده 4:26 PM, مارس 28 سال 2020

به روز شده در 4:26 PM, مارس 28 سال 2020

CHARGED. File photo of Anming Hu. Photo from University of Tennessee Knoxville

متهم شده است. فایل عکس از Anming هو. عکس از دانشگاه تنسی ناکسویل

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – مقامات ایالات متحده در روز پنج شنبه, فوریه 27, شارژ یک استاد در یک دانشگاه در ایالت تنسی با تقلب و اظهارات نادرست و گفت او خود را پنهان می کردند لینک به یک موسسه در حالی که در نظر گرفتن بودجه از ناسا.

در آخرین مورد مربوط به تلاش های آمریکا برای متوقف کردن اتهام غیر مجاز انتقال فن آوری به چین, وزارت دادگستری گفت: Anming هو مخفی خود را به روابط پکن و دانشگاه در حالی که او به آموزش و انجام پژوهش در دانشگاه تنسی ناکسویل.

کیفرخواست گفت که از سال 2016 هو “درگیر در یک طرح به فریبکاری ملی هوانوردی و فضایی آمریکا” با پنهان کردن خود را در وابستگی با دانشگاه پکن.

“قانون فدرال ممنوع ناسا با استفاده از اختصاص بودجه در پروژه های همکاری با چین یا چینی دانشگاه” وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت.

هو دستگیر شد روز شنبه و به اتهام 3 فقره سیم تقلب و 3 فقره از اظهارات نادرست.

سیم اتهام تقلب را به 20 سال زندان و جریمه نقدی تا 250.000 دلار در هر; کاذب بیانیه شمارش هر یک را به حداکثر 5 سال زندان.

مورد آورده شد توسط امنیت ملی بخش از وزارت دادگستری است که هدف گرفته بیش از سال گذشته در تعدادی از اتباع چینی به اتهام سرقت و صنعتی و اسرار دیگر به تقویت اقتصاد چین و دفاع بخش است.

“این فقط آخرین مورد مربوط به اساتید و یا محققان پنهان کردن وابستگی های خود با چین از آمریکا کارفرمایان و دولت آمریکا. ما آن را تحمل نمی کند” گفت: جان Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی است.

واشنگتن می گوید پکن هر دو فشار و incentivizes اتباع خود را به فن آوری های اختصاصی از ایالات متحده است.

در میان افراد دستگیر شده به اتهام حمایت از پکن غیرقانونی فناوری اکتساب تلاش های رئیس دانشگاه هاروارد شیمی و زیست شناسی شیمی بخش.

چارلز Lieber گفته را از دانشگاه هاروارد و مقامات ایالات متحده پرداخت 50.000 دلار در ماه برای نیازهای شخصی خود و 1.5 میلیون دلار در آزمایشگاه بودجه از یک دانشگاه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im