رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به سر coronavirus جلسات به عنوان موارد همچنان به سنبله در برخی از کشورهای

آخرین:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان بزرگ “عود” از coronavirus موارد اما اختلافات بین کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا و تفاوت با دموکرات ها مطرح شده تازه چالش های جدید فدرال بسته کمک های ایالات متحده وخیم تر شدن بحران و امداد اورژانس در مورد به پایان می رسد.

به عنوان اولین دور از ایالات متحده فدرال coronavirus امداد منقضی سیاسی مخاطرات ارائه پشتیبانی بیشتر به اقتصاد آمریکا در حال بالا و افزایش پیش از انتخابات ماه نوامبر.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان باید کمتر از دو هفته به چکش های جدید بسته امداد قبل از افزایش مزایای بیکاری اجرا برای دهها میلیون نفر از کارگران آمریکایی ساخته شده بیکاری توسط coronavirus بیماری همه گیر.

کنگره تا کنون متعهد 3 تریلیون دلار آمریکا به بحران است. در بیش از 12 هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا آخرین لایحه به قانون تعداد متحده coronavirus موارد بیش از سه برابر شده و به بیش از 3.7 میلیون نفر است. این ویروس به کشته شدن بیش از 140 ، 000 نفر در ایالات متحده است. هر دو چهره می شود.

“ما ابدا از جنگل” جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت.

تعداد موارد خونتان در نقاط در سراسر ایالات متحده تاکید بر این سیستم پزشکی آمریکا در روح و روان و اقتصاد است.

سازمان دیده بان | مرز باز خواهد احتمال زیاد منجر به وارد کردن موارد:

کارشناسان بیماری های عفونی بحث ملی شرکت میزبان اندرو چانگ در مورد چگونگی کانادا و آمریکا مقایسه در کنترل COVID-19 همه گیر و چه اتفاقی می افتد زمانی که مرز باز می شود. 6:03

مراکز در سان فرانسیسکو دستور داده شد بسته حدود یک ماه پس از بازگشایی. چهار ماه پس از منطقه خلیج سان فرانسیسکو شد مقام اول را در کشور به موضوع گسترده stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش ویروس تنها یک منطقه خلیج شهرستان است فرماندار فهرست سازمان دیده بان برای مناطق با افزایش عفونت و بستری نرخ.

در شیکاگو شهردار اعمال محدودیت های جدید بر روی, میله, ورزشگاه شخصی و خدمات مانند لوله به عنوان مقامات بهداشتی گزارش دادند که شهر دوباره در صدر 200 روزانه موارد به طور متوسط. مقامات نسبت به افزایش درجه اول به افراد جوان برای رفتن به کافه ها و رستوران ها و سواحل دریاچه میشیگان.

در فلوریدا که در آن نزدیک به 9,500 مردم در بیمارستان بستری شد و از دوشنبه فقط 18 درصد از آن مراقبت های ويژه در دسترس بودند.

آریزونا گفت: بستری شدن در بیمارستان شد و در پایین ترین سطح در بیش از دو هفته در حالی که تعداد زیادی از مردم در فن و در بخش مراقبت های ویژه نیز کاهش یافته است.

سازمان دیده بان | فاز 3 واکسن دادگاه پیگیری خواهد شد در دراز مدت سلامت بیماران:

شرکت دارویی AstraZeneca و دانشمندان در دانشگاه آکسفورد در انگلستان در حال دیدن نشانه های اولیه از موفقیت در اولین محاکمه انسان برای COVID-19 واکسن. فاز 1 از محاکمه تا به حال بیش از 1 ، 000 شرکت کنندگان بین سنین 18 و 55. 8:42

در تگزاس مقامات بهداشتی در هوستون شد و با احتیاط خوش بینانه به عنوان تعداد زیادی از مردم نیاز به بستری شدن “به نظر می رسد مخروطی کردن کمی.” اما مرگ و میر در دومین دولت افزایش یافت و بالاتر از 4000 و مقامات در مرز منطقه از شهرستان استار, که در آن یک تیم از نیروی دریایی پزشکان فرستاده شد برای کمک به تنها بیمارستان گفت: آنها با توجه به ایجاد یک کمیته اخلاق به بحث در مورد سهمیه بندی بیمارستان منابع است.

“این برای تلفن های موبایل سرد و من نفرت را به فکر می کنم که ما حتی باید آن را انجام دهد اما ما نیاز به حداقل در نظر بگیرید که چه شانس یک بیمار از بازمانده” شهرستان قاضی الوی ورا گفت.

یک درایو از طریق coronavirus مرکز آزمون نشان داده شده است در عمل در اینگلوود کالیفرنیا در جولای 20. (مایک بلیک/فردا نیوز)

در کالیفرنیا که به عنوان یکی دیگر از coronavirus نقطه داغ در ماه جولای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: عفونت های جدید بستری شدن در بیمارستان و بخش مراقبت ويژه پذیرش تمام شد هنوز هم در حال افزایش در پرجمعیت ترین ایالت کشور اما تقریبا در سرعت هفته های اخیر.

“ما شاهد یک کاهش در نرخ رشد اما نرخ رشد با اینحال” Newsom یک دموکرات گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ساکرامنتو.

“بستری شدن در بیمارستان و ICU [پذیرش] همچنان باعث نگرانی در این دولت است. به همین دلیل ما می خواهیم هر دو را در آنچه که ما انجام داده ایم” فرماندار گفت.

دولت نه تنها در صورت فشار بر منابع پزشکی اما مجبور به قرض گرفتن میلیاردها دلار و بریده بریده هزینه های furloughing کارگران تاخیر در پروژه های ساخت و برش مدرسه کمک های اولیه و حتی بسته شدن بزرگراه بقیه مناطق.

خریداران دیده می شود با پوشیدن ماسک در روز دوشنبه در حالی که خرید در فروشگاه وال مارت در برادفورد, Pa. شرکت ماسک سیاست به اثر رفت در سراسر کشور حتی برای حوزه های قضایی که در آن رهبران سیاسی را برقرار نیست یک ماسک مورد نیاز است. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

پس از به سختی ذکر این بیماری همه گیر در نزدیک به یک ساعته آدرس در موضوعات مختلف در هفته گذشته در کاخ سفید نشانه ای بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید coronavirus جلسه اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر.

“من فکر می کنم این یک راه عالی برای دریافت و اطلاعات عمومی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی در روز دوشنبه گفت که او امیدوار است برای بحث در مورد پیشرفت در واکسن و درمان. جلسات برگزار شد در تقریبا روزانه در ماه های مارس و آوریل از جمله تعطیلات آخر هفته به پایان رسید اما چندی پس از رئیس جمهور کردن کاف پیشنهاد که تزریق سمی مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به درمان coronavirus.

پراکنده جلسات رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس گرفته اند پس با دولت و کارشناسان بهداشت و درمان از جمله بیماری های عفونی پزشک متخصص دکتر Anthony Fauci و CDC مدیر رابرت Redfield در غیر این صورت تا حد زیادی تنزل به کنگره حضور و انتخاب مصاحبه های رسانه ای.

در ستیز مصاحبه که پخش شده شنبه برگ برنده به نام Fauci “کمی از جنجال آفرینی” وقتی که می آید به کروناویروس پیام و همچنین دریافت پوش بک از رادیو فردا میزبان کریس والاس در هنگام ساخت غلط ادعا می کند در مورد آمریکا میزان مرگ و میر.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

از 7 p. m. و در روز سه شنبه, کانادا به حال 111,126 coronavirus عفونت. استان ها و مناطق ذکر شده 97,474 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل ترک 4,761 فعال موارد است. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,891.

در اتاوا نمایندگان مجلس بازگشت و به مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه به بحث قانون معرفی شده توسط دولت لیبرال که اصلاح دستمزد فدرال یارانه و ارائه کمک به افراد معلول است.

سازمان دیده بان | بزرگسالان جوان و حسابداری برای حدود یک چهارم از موارد جدید:

بزرگترین دین جدید COVID-19 مورد در کانادا شده اند و مردم در 20s خود را برای چند هفته گذشته است. کارشناسان می گویند یک از امنیت کاذب و الکل به احتمال زیاد عوامل در سنبله. 1:59

لایحه جدید, C-20 را گسترش تعداد شرکت هایی که واجد شرایط برای یارانه دستمزد تغییر مقدار های شرکت می توانید نسبت به خود کارگران و گسترش برنامه به پایان سال. این لایحه ارسال یک بار پرداخت از $600 به افراد معلول و گسترش برخی از مهلت قانونی برای دادگاه.

این لایحه است که به احتمال زیاد به تصویب در روز سه شنبه. در حالی که محافظه کاران گرفته اند موضوع را با پیچیدگی مفاد آن بلوک کبک است گفت: نمایندگان مجلس به لایحه حمایت از.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

بازارهای مالی تحت فشار قرار دادند و بالاتر در شنبه ردیابی یک شبه سود در وال استریت پس از دانشمندان در دانشگاه آکسفورد گفت: خود را آزمايش واکسن باعث شده بود یک محافظ پاسخ ایمنی در صدها نفر از مردم در اوایل محاکمه.

رئیس اورژانس در سازمان بهداشت جهانی مورد ستایش قرار داد و نتایج را به عنوان “خبر خوب” اما هشدار داد “وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.”

“ما در حال حاضر نیاز به حرکت به مقیاس بزرگتر در دنیای واقعی محاکمه” دکتر مایکل رایان به خبرنگاران در ژنو است.

اروپا بازار نیز به احتمال زیاد به تشویق رهبران اتحادیه اروپا که پس از چهار روز مذاکرات مسجل بی سابقه ای 1.8 تریلیون یورو ($2.78 تریلیون Cdn) بودجه و coronavirus بازیابی صندوق برای مقابله با بزرگترین رکود اقتصادی در تاریخ این منطقه است.

سازمان دیده بان | اينترفرون به نظر می رسد به برخی از مزایای اما مطالعه بیشتر مورد نیاز است:

در جستجو برای یک درمان برای COVID-19 اینترفرون بتا است نشان دادن وعده. یک شرکت ادعا می کند تحقیقات نشان می دهد که این می تواند به کاهش خطر بیمار از بیماری شدید با 79 درصد است. 2:03

یک 750 میلیارد یورو ($1.16 تریلیون Cdn) coronavirus صندوق را تامین مالی وام و کمک های مالی برای کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. که می آید در بالای هفت سال, 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا.

“ما گذاشته بنیادهای مالی برای اتحادیه اروپا برای هفت سال آینده و آمد تا با پاسخ به این مسلما بزرگترین بحران از اتحادیه اروپا گفت:” صدراعظم آلمان ،

این بیماری همه گیر را کشته است در مورد 135,000 مردم در کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

هند اضافه شده بیش از 37,000 موارد جدید به صورت ملی در کل که در حال حاضر بیش از 1,155,000 سوم بیشتر پشت متحده با بیش از 3.8 میلیون و برزیل با 2.1 میلیون, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جدید هند موارد باید ماند در حدود 40,000 یک روز در روزهای اخیر با کارشناسان هشدار یک سری از قله های پیش رو به عنوان ویروس در مناطق روستایی که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی ضعیف است. هندی شورای تحقیقات پزشکی بالا تحقیقات پزشکی بدن بود و اصرار دولت برای اضافه کردن بیشتر در آزمایشگاه و بهبود تست ظرفیت برای کشور از 1.4 میلیارد نفر است.

لبنان , وزیر بهداشت گفت: از نظر مالی مشکل کشور که قبلا موفق به مهار coronavirus شد کشویی به سمت یک مرحله بحرانی با یک موج جدید در عفونت بیش از یک پنجم از آنها untraceable پس از مستند محدودیت برداشته شد و این فرودگاه بازگشایی شد.

“خطر جامعه گسترش است هنوز هم ممکن است به این دلیل که کشور باز کرده است تا” وزیر بهداشت حامد حسن گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس در اواخر روز دوشنبه.

مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تست یک بیمار دوشنبه در حالی که رفتن خانه به خانه برای آزمون مردم برای coronavirus در شهرداری Tlahuac در مکزیکو سیتی. (کارلوس Jasso/فردا نیوز)

مکزیک در ادامه به ثبت نام در سطوح بالا جدید کروناویروس موارد به وزارت بهداشت گزارش 5,172 جدید عفونت آوردن مجموع به حدود 350,000.

روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به 301 مجموع تقریبا 39,500.

ادامه داد: نرخ بالای انتقال باعث شده است که برخی از مناطق توریستی مکزیک به راه رفتن به عقب قبلی reopenings و سرکوب ماسک قوانین. منطقه جنوب از سواحل کارائیب دولت از Quintana Roo reimposed محدودیت در اشغال هتل و باخا کالیفرنیا رفت و آمد مکرر از لاپاز سواحل بسته دوباره.

در سراسر جهان تقریبا 610,000 اند از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با بیش از 14.7 میلیون نفر آلوده. هر دو شماره به طور گسترده ای اذعان به کمتر از واقعی تلفات این بیماری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıhipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000aviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis