ایالات متحده یک بار دیگر ضبط بیش از 1000 COVID-19 مرگ و میر در هر روز

آخرین:

  • تایید coronavirus موارد در سراسر جهان تصویب 15 میلیون.
  • تگزاس می بیند بالاترین تک روز افزایش coronavirus مرگ و میر پس از بیماری همه گیر آغاز شده است.
  • B. C. قرار می دهد قوانین جدید در رستوران ها و کافه و کاباره ها در راستای افزایش COVID-19 اعداد.
  • ویژه برای ترک کانادا فدرال, کارکنان, هزینه حداقل $440M از مارس تا مه.
  • برزیل ثبت جدید رکورد روزانه برای تایید موارد است.
  • آفریقای جنوبی حساب برای بیش از نیمی از تایید آفریقایی موارد است.
  • سازمان بهداشت پان آمریکا می گوید: بیشتر مناطق از نگرانی از نقاط روشن در آمریکا.

آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده در حال کمانش تحت موجی از coronavirus آزمون ایجاد پردازش طولانی تاخیر که کارشناسان می گویند در واقع undercutting همه گیر پاسخ.

با آمریکا شمارش از عفونت در 3.9 میلیون جمعه و موارد جدید کنگره تنگناها در حال ایجاد مشکلات برای کارگران نگهداری کردن کار در حالی که در انتظار نتایج و خانه های پرستاری در تلاش برای نگه داشتن ویروس و برای آزمایشگاه خود در برخورد با خرد کردن حجم کار.

برخی از آزمایشگاه در حال گرفتن هفته به بازگشت COVID-19 نتایج تشدید ترس است که افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس اگر آنها نمی منزوی در حالی که آنها صبر کنید.

بوده است وجود دارد این وسواس با, ‘چگونه بسیاری از آزمایشات انجام شده در هر روز؟”‘ گفت: دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “سوال این است که چگونه بسیاری از آزمایش های در حال انجام با نتایج آینده را در عرض یک روز که در آن فرد آزمایش شده است بی درنگ جدا شده و مخاطبین خود را به سرعت هشدار داده است.”

تماس با ردیاب با هوستون وزارت بهداشت نظارت بر گسترش COVID-19 شیوع در هوستون, تگزاس, در روز چهارشنبه. (Adrees Latif/فردا نیوز)

فریدن و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی را به نام متحده به عموم گزارش تست بار چرخش خواستار آن ضروری اندازه گیری پیشرفت در برابر ویروس.

تست وقفه در ایالات متحده آمریکا آمده است که به تعداد زیادی از مردم تایید آلوده در سطح جهان گذشت متناوب 15 میلیون در روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده منجر دنیا در موارد و همچنین مرگ و میر است که در بیش از 142,000 در سراسر کشور.

بیشتر اجباری ماسک سفارشات

مقامات ایالات متحده به تازگی به نام برای ramping تا غربالگری شامل به ظاهر سالم آمریکایی که ممکن است ندانسته گسترش این بیماری در جوامع خود. اما تلاش تشخیص یکی از بزرگترین کشور تست و زنجیر و گفت: آن را نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا و بسیاری از بیماران روبرو خواهد شد منتظر از یک هفته یا بیشتر برای نتایج.

تلاش آمریکا خواست با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به کاهش در آزمون از اولویت پایین افراد مانند کسانی که بدون علائم یا هر گونه تماس با کسی که آزمایش مثبت است.

فلوریدا معلمان که اتحادیه های کارگری در برابر اعضای خود را از بازگشت به مدرسه با برگزاری رژه ماشین اعتراض در مقابل Pasco County School District دفتر در زمین O’ Lakes, Fla., در روز سه شنبه. (Octavio جونز/فردا نیوز)

به عنوان تست گسترش یافته است به طوری که ماسک سفارشات و دیگر اقدامات با هدف نگه داشتن عفونت پایین. اوهایو و ایندیانا, مینه سوتا و اورگان شد آخرین اعلام ایالت اجباری ماسک سفارشات در روز چهارشنبه.

ایالات متحده در حال آزمایش بیش از 700 ، 000 نفر در هر روز از کمتر از 100 ، 000 در ماه مارس است. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت اشاره می کنند که تقریبا نیمی از ایالات متحده آزمایشات انجام شده در سریع سیستم است که در نتیجه در حدود 15 دقیقه و یا در بیمارستان است که به طور معمول فرآیند آزمون در حدود 24 ساعت است. اما ماه گذشته که هنوز هم در سمت چپ برخی از نه میلیون آزمایشات رفتن را از طریق آزمایشگاه شده اند که گرفتار محدود مواد شیمیایی و ماشین آلات و کیت توسعه COVID-19 انجام شد.

هیچ اجماع علمی در رای از تست مورد نیاز برای کنترل این ویروس در ایالات متحده, اما کارشناسان توصیه می شود برای ماه است که ایالات متحده در آزمون حداقل یک میلیون به سه میلیون نفر روزانه.

کالیفرنیا و تگزاس دیدن افزایش موارد

نیویورک یک بار تا کنون رهبر ایالات متحده در عفونت شده پیشی گرفته توسط California, هر چند که تا حدودی به دلیل قوی تست در کشور با بیش از دو برابر جمعیت نیویورک.

کالیفرنیا تایید coronavirus موارد باید در صدر 409,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان دادن چهارشنبه کالیفرنیا که در حال حاضر حدود 1200 موارد بیشتر از نیویورک است.

آرایشگران Nicolas فراز و همسرش در باب کاسترو برش مو مشتریان از پیاده رو در مقابل فراز’ آرایشگاه در طول شیوع کروناویروس در سولانا بیچ کالیفرنیا در روز سه شنبه. کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در ایالات متحده در حال حاضر ثبت شده است اکثر موارد در کشور است. (مایک بلیک/فردا نیوز)

با این حال نیویورک 32,520 مرگ و میر تا کنون بالاترین مجموع در کشور و چهار برابر بیشتر از کالیفرنیا شمارش و نرخ آن از تایید عفونت در حدود 2100 در هر 100000 نفر است که دو بار در کالیفرنیا هستند.

کالیفرنیا است که تا کنون پرجمعیت ترین ایالت ها با نزدیک به 40 میلیون نفر در حالی که نیویورک حدود 19.5 میلیون.

در علاوه بر این به کالیفرنیا و تگزاس فلوریدا و جورجیا و آلاباما در میان 40 متحده که در آن موارد در حال افزایش است.

در تگزاس coronavirus مرگ و میر افزایش 197 روز چهارشنبه به 4,348 مجموع بالاترین تنها روز افزایش پس از همه گیر آغاز شده و با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. موارد افزایش 9,879 به 351,618 کل.

در حالی که دالاس کانتی و هوستون در حال دیدن نشانه هایی از خوش بینی پس از تحمل سختی ماه تا کنون چشم انداز است که در مورد استار و هیدلگو شهرستانهای واقع در نزدیکی مرز مکزیک. در شهرستان استار قاضی الوی ورا گفت: “ما بسیار نزدیک به از دست دادن این وضعیت است.”

فلوریدا گزارش 9,785 موارد جدید و 140 جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه در حالی که COVID-19 بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری آمار یک رکورد 9,530. آلاباما گزارش یک رکورد 61 جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه یک روز پس از بستری شدن در بیمارستان به یک رکورد بالا است.

نوزده متحده گزارش داده اند که تعداد رکورد در حال حاضر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار تا کنون در ماه جولای. سی و دو کشور باید گزارش ثبت افزایش موارد در ماه جولای و 16 متحده گزارش داده اند که رکورد افزایش در مرگ و میر در طول ماه.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

از 7:30 p. m. ET در چهارشنبه کانادا دیده است 112,240 coronavirus عفونت. استان ها و مناطق ذکر شده 98,142 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل و در مجموع 5,194 هنوز هم فعال است. یک CBC News شمارش بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش نشان می دهد که 8,904 کانادایی کشته شده اند.

در بریتیش کلمبیااقدامات جدید معرفی خواهد شد در رستوران ها و کافه ها و کاباره ها در راستای افزایش COVID-19 اعداد. سی و چهار مورد جدید اعلام شد در استان در چهارشنبه آوردن مجموع آن به 3,362. جدید مرگ و میر اعلام شد.

B. C. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: اقدامات جدید معرفی خواهد شد, در استان, رستوران ها, کافه ها و کاباره ها در راستای افزایش COVID-19 اعداد. (مایکل مک آرتور/CBC)

B. C. دیدم سنبله در عفونت های جدید بیش از آخر هفته با 102 جدید تایید موارد بین جمعه و شنبه و 30 روز سه شنبه. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت که 70 مورد در حال حاضر شده است مربوط به رویدادها و احزاب در Kelowna منطقه بیش از گذشته چند هفته.

تحت اقدامات جدید تمام مشتریان در رستوران ها و کافه ها و کاباره ها مورد نیاز خواهد بود به نشسته و الکل و سلف سرویس در دسترس نخواهد بود (این بدان معناست که هیچ سفارش از نوار) و طبقه رقص بسته خواهد شد.

در انتاریویک مطالعه جدید منتشر شده روز شنبه گفت که برای سود دراز مدت مراقبت از خانه ها در استان شاهد به طور قابل توجهی بدتر شیوع COVID-19 و بیشتر مرگ و میر ناشی از خود را غیر انتفاعی یا municipally اجرا شد.

مقاله در کارشناسی Canadian Medical Association Journal پرسش در مورد مالکیت وضعیت پرستاری در خانه, یک عامل انجمن صحبت می کند که برای امکانات گفت: در سال گذشته هیچ تاثیری در کیفیت مراقبت.

در اتاوا اطلاعات بیشتر است که یاد گرفته در این هفته در مورد دولت در پاسخ اولیه به COVID-19 و تنظیمات آن ساخته شده است با خود نیروی کار با توجه به نتیجه مستند.

کمی شناخته شده در واحد پزشکی در کانادا نیروهای هوش دستور داد وزیر دفاع Harjit Sajjan در مورد رو به رشد COVID-19 بحران در چین در ژانویه 17, آن نازل شده است.

در پاسخ به یک مقاله منظور سوال از یک محافظه کار MP, وزارت دفاع ملی تایید کرد که آن پزشکی واحد اطلاعات به اشتراک گذاشته شده آن جلسه اسناد و مدارک مورد COVID-19 به طور گسترده ای با دیگر ادارات و سازمان های. اما سوال خواسته شده است که اگر زمان بود حیف و میل داده که دولت incident response group — رهبری نخست وزیر جاستین ترودو و متشکل از وزیران کابینه — نمی ملاقات به بحث در مورد این ویروس تا 10 روز بعد که در آن زمان چین بود و در نهایت با توجه به حس ویروس, خطرات.

سازمان دیده بان | کانادا مورد ‘قیمت به پرداخت’ از بازگشایی اما آمریکا سناریو یک هشدار دکتر می گوید:

حال سؤال این است که آیا سربازان ارتش در موارد در کانادا باقی خواهد ماند و اگر این کشور به پایان می رسد مانند فلوریدا و تگزاس می یابد و خود را در مشکل واقعی در چند هفته می گوید: دکتر سمیر Gupta. 6:20

در ضمن بیش از یک چهارم از تمام فدرال بندگان اعطا شد زمان پرداخت کردن کار در طول 11 هفته از این بیماری همه گیر در برآورد هزینه از $439 میلیون, با توجه به خزانه كانادا دبیرخانه.

“دیگر ترک با پرداخت” ارائه, همچنین شناخته شده با آن پرداخت کد 699 تایید شده است در اختیار مدیریت زمانی که کارکنان قادر به ارائه گزارش کار به دلایل خارج از کنترل خود. این جدا از تعطیلات و یا بیمار پرداخت.

بین ماه های مارس 15 و 31 مه این سال در مجموع 76,804 کارکنان — 27 درصد از تمام فدرال عمومی کارگران اعطا شد این نوع ترک.

در روز سه شنبه قانون معرفی شده توسط دولت لیبرال به تغییر دستمزد فدرال یارانه و ارائه کمک به افراد معلول تصویب در مجلس عوام با اتفاق آرا رضایت.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

برزیل ثبت جدید رکورد روزانه برای تایید موارد در روز چهارشنبه — 67,860 فشار کل در سراسر آمریکای لاتین گذشته چهار میلیون و, با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

برزیل در حال 2,227,514 موارد در مجموع در روز چهارشنبه.

دولت رئیس جمهور می گوید: Jair Bolsonaro هنوز تست مثبت برای coronavirus پس از تاریخ 7 ژوئیه اعلام کرد که او به قرارداد ویروس.

این تست مثبت سهشنبه پس از پیگیری و بررسی در ژوئیه 15. دولت می گوید او همچنان در سلامت خوب است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دیده می شود در اوایل این هفته در برازیلیا هنوز تست مثبت برای coronavirus دولت گفت. (Ueslei مرکلینو/فردا نیوز)

سازمان بهداشت جهانی می گوید: متوسط زمان از شروع به بالينی بازیابی برای موارد خفیف است که حدود دو هفته است.

دولت می گویند Bolsonaro را حفظ خواهد کرد و با برگزاری کنفرانس های ویدئویی به جای چهره به چهره نشست.

مدیر سازمان بهداشت پان آمریکا یک سازمان ملل متحد آژانس بهداشت عمومی با دفاتر در سراسر آمریکای مرکزی و جنوبی و همچنین آمریکا و کارائیب گفت: این بیماری همه گیر است نمایش “هیچ نشانه ای از کاهش” در بسیاری از کشورهای عضو آن است. این ویروس به فرود در سپر گویان کشورهای آمریکای جنوبی و شمال شرقی ساحل و موج نیز شناسایی شده در بولیوی, اکوادور, کلمبیا و پرو, Carissa اتین گفت.

اما PAHO گفت: نیکاراگوئه داده نشده است, سازمان مجوز برای ارسال در یک تیم از کارشناسان به منظور بررسی شیوع کروناویروس در آمریکا مرکزی کشور است.

این نیکاراگوئه وزارت بهداشت به یک دوره ای به روز رسانی سه شنبه ادعا مرگ و میر افزایش یافته بود از 99 به 108 و تایید موارد رز به 3,439. مدنی, گروه شهروندان, رصدخانه گفت: مستقل پزشکان و فعالان جمع آوری کرده بود گزارش 2,260 مرگ و میر و 8,508 موارد است.

ایران می گوید 138 مراقبت های بهداشتی حرفه ای فوت کرده اند تا کنون در حالی که مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا روز چهارشنبه به نقل از حسین Kermanpour سخنگوی نظارتی برای ایران مراقبت های بهداشتی حرفه ای عنوان کرد و گفت که این تلفات شامل 90 پزشکان و 28 پرستاران.

ایران در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگبارترین شیوع در خاورمیانه است. آن است که تا کنون گزارش شده بیش از 278,000 مورد تأیید و 14,634 مرگ و میر. روز سه شنبه این کشور را دیدم تک آن روز بالاترین مرگ و میر در 229.

مراسم خانه کارگر در لباس محافظ حمل تابوت از یک زن که فوت از COVID-19 به یک نعش کش سه شنبه در Katlehong در نزدیکی ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی است. آفریقای جنوبی در هفته گذشته شد و یکی از پنج کشور بدترین ضربه در coronavirus بیماری همه گیر. (Themba Hadebe/آسوشیتد پرس)

آفریقای جنوبی است و بیش از نیمی از تایید coronavirus موارد در قاره آفریقا با جدید وزارت بهداشت نشان داده 381,798 موارد از جمله 5,368 مرگ و میر.

این کشور در زمان epicentre است Gauteng استان به ژوهانسبورگ و یک چهارم از جمعیت است. این بیش از یک سوم از آفریقای جنوبی موارد است.

در حالی که این کشور در حال حاضر مشروع جهانی نقطه داغ, آن درصد از کل آفریقایی موارد تا حدی نشان دهنده محدود تست ظرفیت در چندین کشور در این قاره.

پرسنل پزشکی اداره آزمون coronavirus در Bondi ساحل درایو از طریق مرکز آزمون در سیدنی در روز جمعه. در حالی که ویکتوریا دولت است کانون استرالیا زمان coronavirus caseload, همسایه, New South Wales دیده است یک چشم انداز مثبت. (لورن الیوت/فردا نیوز)

در استرالیا, خارجه ویکتوریا گزارش یک رکورد 484 جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه به مقامات بهداشت هشدار داده است که شماره می تواند همچنان به افزایش است.

با استرالیا را در دومین شهر ملبورن در حال حاضر در مستند دو هفته مقامات امیدوار بود عفونت رای آغاز خواهد شد به فلات. به جای رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: “ما در حال رفتن به نگاه 500-600 مورد در هر روز است. من کاملا نمی خواهید ما را برای رفتن وجود دارد.”

ویکتوریا برتر Daniel Andrews اعلام کرد دو مرگ و میر بیشتر مردان در 90s آوردن ملی تلفات به 128. همسایه, New South Wales, دولت گزارش 16 مورد جدید در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escortMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme